جانت جکسون Stuns در سفید ورساچه لباس شب برای رجعت متا جشن پست

سالانه Met Gala رویداد معمولا می گیرد در اولین دوشنبه در ماه مه. با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس این مراسم به تعویق افتاده است.

آیکون موسیقی, جانت جکسون را به Instagram برای به اشتراک گذاشتن دو عکس از خودش از زمانی که او با حضور در 2008. با توجه به رواجاین موضوع ابرقهرمانان.

در شب Jackson, حیرت زده در یک طبقه و طول شب لباس طراحی شده توسط Versace که نشان داد سلاح های خود را و او بازگشت. لباس دوزی با نقره جواهرات و لوازم با sparkly دستبند و گوشواره آویزان. سرگرم کننده برگزار شد که بر روی یک نقره کلاچ کیف پول, کیف و sported بلند, سبزه, مو تا در یک موی دم اسبی. برای او آرایش, نرم افزار, او عینک تیره آرایش چشم و لب برای این مناسبت است.

جکسون نوشته دو عکس در یک عکس.

در سمت چپ او به طور مستقیم رو به دوربین و نمایش جزئیات پوشاک از جلو. جکسون قرار داده و هر دو اسلحه را در کنار او و لبخند زد. “عشق هرگز فراموش (بدون تو)” نمودار-دائم الخمر oozed ظرافت و خیره شدن روی فرش قرمز.

در سمت راست جکسون نشان داد که لباس از پشت با ورزشی بیش از شانه برخواهد داشت. شب بود پایین برش و نمایش داده می شود یک اشاره از پشت پایین تر ، جکسون نگاه به طور مستقیم در لنز دوربین با یک لبخند و نگاه کرد خوشحال می شود در این رویداد است.

جکسون اعتبار ورساچه برای کمک به او در رسیدن به این پر زرق و برق نگاه با زدن آنها را در این پست.

در طول دو ساعت او ها متصلب تا بیش از 70,000 دوست دارد و بیش از 1100 نظرات اثبات می شود بسیار محبوب با 4.7 میلیون پیروان.

“این لباس هنوز slays از همه Met Gala به نظر می رسد از سال های اخیر” یک کاربر نوشت.

“خیره کننده! به امید دیدن تو وجود دارد دوباره به زودی” یکی دیگر از شیفتگان به اشتراک گذاشته.

“افت مرده زرق و برق دار! Loooove دیدن شما در سفید!” اظهار داشت: یک سوم فن اضافه کردن قلب-چشم از emoji.

“بسیار زیبا! من هم آن را دوست داشتم زمانی که شما عینک سیاه lanvin لباس. بی عیب و نقص!” چهارم تحسین اظهار نظر.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط رواجیک تاریخ جدید برای این رویداد را سال هنوز برای نهایی شود. جکسون هنوز تایید نشده است که آیا او قصد دارد به حضور در کنار جشن و سرور. با توجه به افسانه زنده بودن شناخته شده برای بازسازی تصویر این احتمال وجود دارد که طرفداران خیلی دوست دارم برای دیدن آنچه که او می پوشند که تجسم بعدی تم.

هفته گذشته این خواننده کلاسیک, آلبوم, کنترل, وارد صفحه 5 iTunes نمودار در آمریکا 34 سال پس از آن نسخه اصلی. جکسون تشکر از طرفداران در توییتر و ارسال شده یک ویدیو در Instagram خودش از یک تور انجام آمیزه ای از بازدید های گرفته شده از این آلبوم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>