مکزیکی مدل آمریکایی جانت Guzman تعجب او را تحسین با عکس های جدید در روز پنج شنبه بعد از ظهر. او آپلود یک ضربه محکم و ناگهانی از خودش پوشیدن رخ-عریان سفید بالای مخزن به او Instagram صفحه و او 1.4 میلیون پیروان وحشی رفت و بر عکس.

با توجه به زاویه دوربین و انتخاب موقعیت تنها جانت را بالا نصف شد و قابل رویت در عکس. او استارک سفید بالای مخزن تقابل سادگی در برابر او کارامل پوست. پایین برش یقه از بالای مخزن اجازه دهنی به نمایش گذاشتن نوک سینه, برگزاری نمایشگاه او انداخت رخ. همچنین بر روی صفحه نمایش بودند او صاف و خوش بر و رو شانه او بلند و باریک گردن و یقه منطقه است.

جانت براق, براق, تیره مو, کشیده شد به یک موی دم اسبی که سوار کردن پشت او. او به نظر می رسد به استفاده از برخی از ژل و اهلی هر بالقوه موها.

در حالی که گروه خود را نگاه گاه به گاه, جانت نگه دارید نه با آرایش پر زرق و برق نرم افزار. به نظر می رسید که او لایه ضخیم سیاه و سفید خط چشم در بالا و پایین waterlines علاوه بر ضخیم شدن او مژه با ریمل مژه و ابرو. لب های او نگاه اندود شده با یک سایه تیره از بوش و سپس پر شده با رژ لب مات. برای لمس نهایی جانت ممکن است با استفاده از پودر و یا سرخ شدن به حجاری او استخوان های گونه.

مدل خود را نگه داشته ژست ساده است. او خم به جلو در حالی که به شوخی در حال اجرا یک آراسته ناخن بین او لب جدا در یک حرکت مطرح و در مقابل او دست استراحت روی کوسن در مقابل او.

نهایی به عنوان یک علاوه بر این به او ساز و برگ جانت accessorized با ملاحظه الماس گوشواره گل میخ.

وی خواستار توجه به لب های او در عنوان در کنار یک گیلاس از emoji.

هزاران نفر از جانت تحسین رنگی به او ارسال به مانند و اظهار نظر. تصویر به دست آورد بیش از 46,300 دوست دارد و بیش از 300 نظرات. بسیاری از همکاران معروف هم دوست و اظهار نظر در عکس از جمله نینا Serebrova, Neyleen اشلی, Arianna Ajtar و سیرا Skye.

ده ها تن از جانبازان به او در زمان بخش نظرات به دوش او در ستایش با کاربران متعدد خواستار یک “baddie.”

“من آرزو می کنم من می تواند یک عکس و نگاه خوب است” نوشت: Neyleen.

“من شما را به خواندن هر چه تو می خواهند” طعنه یک فن.

“آنچه در مورد من به شما گفتن شما شبیه Ariana grande” گفت: یکی دیگر از فرار خود سخن گفتن با قلبی چشم از emoji.

“Yoooooo زیبا ترین زن همیشه” chimed در یک سوم تحسین.

“من می دانم که آنها در حال تماس با من نام” پاسخ یک فرد چهارم.

در اوایل این ماه جانت مشترک بسیار گرم عکس از خودش با پوشیدن یک مشاهده از طریق bodysuit.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im