janelle monae

Janelle Monae جدید هالیوود هیلز خانه. فریز Harrison/گتی تصویر

خواننده و بازیگر Janelle Monae فقط خرید بسیار منحصر به فرد midcentury صفحه اصلی. Monae جدید هالیوود هیلز مرکب متشکل از دو خانه که باز به یک مرکز حیاط.

Monae شده اند باید کاملا گرفته شده با 3,403 فوت مربع لس آنجلس اقامت او پرداخت می شود $3.89 میلیون دلار برای ملک, که یک لمس فوق اخیر $3.75 میلیون لیست قیمت.

همچنین نگاه کنید به: ریس ویترسپون فروش می رسد اقیانوس آرام Palisades عمارت $17 میلیون

فروشنده music manager براندون کیش با توجه به تنوع.

Monae را منزلگاه جدید تشکیل شده است از مجموع چهار اتاق خواب و چهار و نیم حمام و سرویس بهداشتی. وجود دارد سفارشی-ساخته شده از چوب درب چوب اصلاح شده طبقه و فولاد اصلی ویندوز در سراسر, با کف به سقف و دیوار شیشه ای و گچ ونیزی جزئیات.

اصلی دو اتاق خواب و سه حمام خانه دارای یک اتاق نشیمن با شومینه و یک گرم, هوای آزاد, غذاخوری, برای نقاشی با آبرنگ روی گچ سرگرم کننده وضعیت. آشپزخانه نصب شده است با کانتر و کابینت با لوازم فولاد ضد زنگ و یک مرکز جزیره است.

کارشناسی ارشد مجموعه ویژگی های درب های فرانسوی است که باز به حیاط و همچنین به عنوان یک حمام سنگ مرمر است که منجر به یک سرو استخر آبگرم و حمام خارج است.

یک انبار درب ورودی منجر به ثانویه خانه دو خوابه. این می تواند یک دفتر تولید موسیقی استودیو و یا مهمان خانه نشان می دهد لیست های برگزار شده توسط قطب نما کارگزار جانی جانستون. نیز وجود دارد یک آشپزخانه و ناهار خوری گالری.

در خارج وجود دارد یک استخر بزرگ به علاوه سرگرم کننده و lounging نقاط به عنوان به خوبی به عنوان یک فضای آشپزخانه با لوازم فولاد ضد زنگ و یک ساخته شده است در کباب کردن.

Monae است که معمولا بر اساس آتلانتا که در آن او Wondaland سوابق مستقر است. او حداقل یک ملک شخصی در آتلانتا اما شاید او با برنامه ریزی در صرف زمان بیشتری را در سواحل غرب در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im