Janata مقررات منع رفت و آمد: شهرها در هند پوشیدن خلوت نگاه

گنگتک: همه شهرهای بزرگ در هند عینک خلوت نگاه روز یکشنبه به مردم ماند در داخل خانه زیر نخست وزیر نارندرا مودی تماس بگیرید مشاهده ‘Janata مقررات منع رفت و آمد در پی مرگبار coronavirus.

وسایل نقلیه باقی مانده تا حد زیادی در خارج از جاده در گنگتک, Deorali, Tadong, Rangpo, منگان, Namchi و Jorethang به جز کسانی که در خدمات اضطراری.

مغازه ها و دیگر موسسات کسب و کار, محرومیت چند داروخانه و پمپ بنزین هم بسته باقی ماند در سراسر کشور به مردم پیوست داوطلبانه 14 ساعت منع رفت و آمد آغاز شد که در 7 هستم.

مقامات در تمام چهار منطقه صادر سفارشات هدایت مردم به باقی می ماند در داخل خانه در روز یکشنبه به جز در موارد اضطراری.

دبیر کل S C Gupta به کارگردانی مقامات محلی را به تمام اقدامات لازم برای اجرای ‘Janata مقررات منع رفت و آمد’ در تلاش برای مهار این بیماری همه گیر.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>