Jamie Dornan می گوید او کشیده همراه’ در Gal Gadot مشهور ” تصور کنید که تصویری

Jamie Dornan است که در تلاش برای قرار دادن یک کمی فاصله بین خود و به طور گسترده ای panned “تصور” تصویری که منتشر شد توسط Gal Gadot در اوایل بیماری همه گیر کوروناویروس. در یک مصاحبه با چای با من , پادکست, تیغ, مورد بحث چگونه او درگیر می شود در این ویدئو مردم گزارش.

تیغ, توضیح داد که او و کریستن Wiig تا به حال فیلم برداری یک فیلم هم که قرار بود در پایان ماه ژوئیه. وی در ادامه گفت: تا به حال یک رابطه بزرگ هنگامی که او رسیده توضیح آنچه که او و Gadot در تلاش بودند به انجام او بود بیش از شاد برای کمک به. تیغ, گفت که او یکی از طرفداران بزرگ از Wiig را حتی قبل از آنها ملاقات کرد و هنگامی که او رسیده او گفت که او بود از ساختن این ویدئو برای بلند کردن روحیه مردم.

“پس من گفتم:” البته من آن را انجام دهد.’ من فکر کردم آن را دوست داشتنی ترین چیزی که به انجام است. کریستن گفت: “این فوق العاده است. هر چه اتفاق می افتد, اتفاق می افتد.’ و سپس او پیامک چند روز بعد گفت: “ببخشید'” تیغ, گفت:.

او اضافه کرد که اگر چه این ویدئو رو واکنش حاضر او فکر Gadot و Wiig شد “تلاش برای انجام یک چیز خوب است.”

“من فقط کشیده همراه با آن,” پنجاه سایه خاکستری بازیگر ادامه داد.

تیغ, همچنین در مورد اینکه چرا او فکر می کردم این ویدئو باعث چنین داد و بیداد. او گفت که او تا به حال آگاهانه تلاش خود را به فیلم خود را در توالت خود را به طوری که آن را نگاه “عادی” در حالی که برخی دیگر از چهره های معروف در این ویدئو تا به حال به وضوح فرار به دوم خانه به عنوان بحران در اطراف همه گیر آغاز شده به شدت.

“وجود دارد بیش از حد سطح زیرکشت در پس زمینه بیش از حد بسیاری از درختان زیبا درختان در پس زمینه به وضوح در مقابل یک اقیانوس است که مرتب کردن بر اساس از craic,” تیغ, توضیح, نشان می دهد که این ویدئو تا به حال سهوا نمایش داده می شود چقدر امتیاز مشاهیر در طول بحران.

در علاوه بر این به تیغ اصلی تصویری ویژه کشت از دیگر چهره های معروف از جمله Will Ferrell, James Marsden, Maya Rudolph, ناتالی پورتمن, جیمی فالون, Zoë Kravitz, امی آدامز, مارک رافالو, سارا سیلورمن و Sia. در پست اصلی در Instagram, Gadot گفت که او تا به حال الهام گرفته شده و به این ویدئو بعد از دیدن یک نوازنده انجام “تصور” در بالکن. او گفت که چیزی وجود دارد “قدرتمند” و “خالص” در مورد تصویری بنابراین او تصمیم گرفت تا رکورد خود را.

پس از انتشار آن ویدیو دریافت انتقادات آنلاین از افرادی که اعتقاد بر این است که این افراد باید کمک به کسانی که تحت تاثیر این بحران به جای به سادگی ضبط یک ویدیو از خود آواز خواندن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>