حیدرآباد: ابراز نگرانی از گزارش که Jamiat نظر-من-hind صادر کرده است ‘حلال’ (مجاز) گواهی برای محصولات Patanjali _ یک شرکت متعلق به Yoga Guru Baba Ramdev, نواب محمد کاظم علی خان ملی رئیس جمهور Ambedkar ملی کنگره خواسته است دبیر مولانا محمود اسد مدنی برای روشن شدن موضوع در این ارتباط.

در نظر این واقعیت است که Baba Ramdev معروف است با استفاده از ادرار گاو در محصولات خود و او نیز طرفداران خود را با استفاده از این گزارش موجب کنيد در میان مسلمانان این کشور است.

پس از تبلیغ در مورد یوگا, Baba Ramdev شروع تجارت از داروهای آیورودا آرایشی و بهداشتی و سایر اقلام ضروری.

محمد کاظم علی گفت: بدون شک وجود دارد که ادرار گاو استفاده می شود در بسیاری از داروهای آیورودا برای حفظ آنها در حالی که عسل و روغن حیوانی استفاده می شود به همین منظور در Unani دارو. او در ادامه افزود که گاو ادرار ‘حرام’ (ع) در اسلام و Darul شود دئوبند حال صدور فتوا در این زمینه است.

بودن محترم سازمان از مسلمانان آن است که تکان دهنده است که Jamiat کردند-e-Hind صدور گواهی حلال به Patanjali محصولات کاظم علی فکر.

مولانا محمود مدنی باید روشن کند که چرا و در چه شرایطی او را با صدور گواهی حلال و تحت که فشار او را به صدور چنین گواهی نامه ؟ مسلمانان reeling تحت احساس ندامت با توجه به این حرکت توسط Jamiat نبی, کاظم علی اظهار تاسف کرد.

بابا رم Dev می گوید شرکت او آماده نزدیک به 800 محصولات در حالی که گاو ادرار استفاده می شود تنها در 5 محصولات از آنها; اما واقعیت این است که گاو ادرار اجباری مورد استفاده در تقریبا تمام داروهای آیورودا آنها در هر شکل ادعا کاظم علی.

او گفت: با توجه به کارشناسان آیورودا علاوه بر لوازم آرایشی, استفاده از ادرار گاو اجباری است در داروهای دیابت, فشار خون, پسوریازیس, اگزما, حمله قلبی, مسدود کردن رگ ها, بیماری صرع, سرطان ایدز, آرتریت, سردرد, تیروئید, کیست اسیدیته gynic مشکلات.

Baba Ramdev خود نوشته بود در Facebook صفحه ای که “مقدار pH ادرار گاو است 8-10 پس از آن یک شات مطمئن دارو برای سوء هاضمه. گاو ادرار ضد سرطانی کمک می کند که برای درمان سرطان است.”

منبع: Siasat اخبار


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im