جیمز میدلتون و Alizee Thevenet در حال به تعویق انداختن خود در تابستان عروسی در میان Coronavirus

james middleton alizee thevenet

جیمز میدلتون و Alizee Thevenet در حال به تعویق انداختن خود برنامه ریزی عروسی تابستان. استخر/حداکثر Mumby/گتی ایماژ

یکی دیگر عروسی است که در حال حاضر به تعویق افتاد و در میان coronavirus بیماری همه گیر. دوشس کمبریج برادر جیمز میدلتون و خود را نامزد Alizee Thevenet شد برنامه ریزی در بستن گره یک جامعه عروسی در تابستان امسال اما با دولت مقررات و توصیه های مربوط به گردهمایی های اجتماعی با توجه به COVID-19 زن و شوهر است و به تأخیر انداختن nuptials خود را.

منچستر پیشنهاد به فرانسوی نامزد در سال گذشته و اعلام کرد این خبر بزرگ را به خود Instagram followers در ماه اکتبر. آنها گزارش برنامه ریزی عروسی را که در اطراف محل جولای.

همچنین نگاه کنید به: پرنس ویلیام و کیت را Homeschool جورج و شارلوت در میان Coronavirus

افسوس که دیلی میل گزارش می دهد که “برگزاری یک AngloFrench عروسی غیر ممکن است در ماه های آینده است و هنوز هم به احتمال زیاد مشکل در تابستان” و به عنوان مثل منچستر و Thevenet در حال به تعویق انداختن nuptials خود را به عنوان آنها در حال پیوستن به دولت توصیه برای جلوگیری از غیر ضروری تعاملات اجتماعی. قطعا این حرکت درست در این زمان آب و هوا.

“آنها ترجیح می دهند به صبر کنید تا زمانی که همه مهمانان خود را قادر و خوشحال به حضور” در ایمیل های روزانه نویس ریچارد بهشت.

دوک و دوشس کمبریج با تمام میدلتون خانواده است. اندرو ماتیوز – WPA استخر/گتی ایماژ

منچستر و Thevenet ملاقات در تابستان 2018 وقتی میدلتون محبوب pup, الا, با نزدیک شدن Thevenet خصوصی در کنزینگتون جنوبی ، آنها شروع آشنایی پس از مدت کوتاهی و او با تمام خانواده در زیر ماه. این دو vacationed در سنت Barths با Pippa Middleton و شوهرش جیمز متیوز (کیت میدلتون و پرنس ویلیام از دست رفته اسراف گریز) و آنها با حضور خانم گابریلا سلطنتی ویندسور Windsor Castle عروسی هم سال گذشته است.

منچستر و Thevenet در میان بسیاری از زوج ها که قرار جشن عروسی در میان coronavirus همه گیر از جمله اعضای خانواده سلطنتی است. شاهزاده بئاتریس و نامزد Edoardo Mapelli Mozzi شد و قرار است به کراوات گره در مه 29, با پذیرش در کاخ باکینگهام باغ. این کاخ به تازگی اعلام کرد که این گاردن پارتی در حال حاضر لغو شده و این که زن و شوهر است که بازشناسی آنها ترتیبات فعلی و با توجه به یک مقدار کوچکتر خصوصی مراسم ازدواج فقط با چند نفر از دوستان و خانواده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>