Jameela جمیل است در دفاع از خودش در برابر بروکلین مبتنی بر توسعه اجرایی Tracie اگان Morrissey که وارد یک گسترده تئوری توطئه در هفته گذشته در مورد جمیل بالقوه داشتن سندرم Munchausen گزارش صفحه شش.

Munchausen اختلال یک بیماری روانی است که در آن فرد به عمد وانمود به بیمار برای جلب توجه. Morrissey وارد شده به نقل از مصاحبه های متعدد از این بازیگر در طول سال به یک فوتی و فوری Instagram برجسته است که رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی. Morrissey ادعا که جمیل ممکن است دروغ گفتن در مورد حوادث مختلف است.

خوب جای بازیگر اخراج در Morrissey در اوایل این هفته در توییتر تماس او را “عجیب و غریب ضعیف تحقیق stalker.”

او ادامه داد: برای دفاع از خودش در توییتر حاکی از این است که Morrissey بیرون رفتن از راه خود را به “پا زدن یک زن هنگامی که او را به پایین.”

با توجه به مقاله توسط صفحه ششاین درگیری بین دو زنان تشدید و انجام بیش به پیام های خصوصی. Morrissey آنها ارسال شده در پشت یک paywall در Patreon حساب. او مدعی است که جمیل بود بارها و بارها در پیام های خود را در مورد این حادثه.

اجرایی صحبت با صفحه شش مورد حادثه در یک مصاحبه تلفنی.

“Jameela شده است علنا خواستار من استاکر و تماس من استاکر در DMs اما او به من فرستاده ناخواسته DMs در دو سیستم عامل رسانه های اجتماعی در طی دو روز. همه من بود نگاهی به تبلیغات مصاحبه [او در مناسبت های مختلف] از من [و قطعه آنها را در یک جدول زمانی] گفت:” Morrissey.

به گفته او همه او بود با استفاده از اطلاعات است که در حال حاضر در دسترس در مطبوعات و نقل که به طور مستقیم از جمیل گفت: “اگر او می خواهد به تماس آن نهفته است که واقعا گفتن.”

نه تنها Morrissey صحبت می کنند در تضاد با بازیگر, اما او همچنین گفته است که دیگر مردم از داستان در مورد جمیل اما او نشان داد نیست هر یک از گزارش اینتل ،

جمیل را در زمان طولانی پسر جیمز بلیک آمد به دوست دختر خود را دفاع در اوایل امروز با یک پیام طولانی به اشتراک گذاشته شده در حساب توییتر خود را.

او را متهم Morrissey از تلاش برای به دست آوردن سود از “بهره برداری و gaslighting یک زن جوان رنگ با یک بیماری مزمن.” بلیک به طور خاص اشاره Morrissey استفاده از Patreon.

همانطور که برای جمیل طرفداران بسیاری از آنها شده اند در نیروی کامل برای حمایت از او در رسانه های اجتماعی از “نظریه” برای اولین بار رفت و زندگی می کنند.

این اولین بار نیست که بازیگر خواستگارى کرده است اختلاف است. ماه گذشته Inquisitr گزارش داد که جمیل انتقاد کرده بودند Khloe Kardashian برای او ادامه داد: ارتقاء از دست دادن وزن می لرزد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im