Jaime King فایل برای طلاق از شوهر Kyle Newman به دنبال سفارش محدود

Jaime King برای ثبت طلاق از شوهرش را از نزدیک به 13 سال مدیر کایل نیومن در چهار شنبه, مارس 18 TMZ گزارش شده است.

با توجه به خروجی های تابستان سیاه و سفید ستاره نیز به دنبال یک سفارش محدود در مقابل شوهر او که به نظر می رسید نشان می دهد که خود را تقسیم شد و نه دوستانه.

ما بارگیری در این هفته تایید کرد که این بازیگر را مشاهده کنید طلاق مدارک و درخواست سفارش ضابط موقت به لس آنجلس دادگاه در اوایل امروز. مردم Magazine اعلام کرد که پادشاه ظ خشونت پیشگیری دادخواست.

این جفت ارز برای اولین بار ملاقات در سال 2005 در مجموعه ای از Malaysiaکه نیومن کارگردانی.

“من تا به حال بسیار سخت تبدیل می کنند. بازیگران می گم در این ایده از یک رابطه زیبا نه من. من به طور مستمر با تمرکز بر روی صحنه است. شش ماه بعد وقتی که ما دوباره ملاقات این بود که اگر من هرگز او را دیده اند. آن عشق در نگاه اول. سرنوشت ما” او یک بار گفت.

نیومن پیشنهاد حدود دو سال پس از آنها برای اولین بار ملاقات کرد, در مارس 2007. زن و شوهر بسته شده شب که سقوط در یک مراسم برگزار شده در Greystone Park و مانور در L. A. همان نقطه ای بود که در آن آنها تا به حال در تاریخ اول خود را. آنها دارای دو فرزند با هم, James 6 و لئو 4.

در آن زمان شاه گفت که او احساس “فورا متصل” به نیومن و که او تا به حال هرگز تجربه چنین “شدید” اتصال به کسی که قبل از. Us Weekly گفت: او یک بار به نام نیومن او را “بهترین دوست” و “مورد علاقه بشر در تمام جهان است.”

اما رابطه خود نه همه سعادت است. مردم بیشتر در گسترش برخی از مشکلات مواجه توسط زن و شوهر در طول سال های بسیاری از ازدواج از جمله لئو وضعیت قلب او را که منجر به تحت عمل جراحی تنها در 20 هفته ،

سپس در سال 2018 شاه باقی مانده بود “بسیار متزلزل کردن” پس از اتهام استاکر حمله یک خودرو پسرش جیمز نشسته بود با دوست و اصابت شیشه شکسته. TMZ گزارش داد که مرد شده بود ترور شاه برای ماه و به اتهام جنایت تعقیب است. او محکوم به پنج سال زندان.

“جیمی را به حال خشن رفتن از آن به تازگی و در حال حاضر ظاهرا احساس می کند او نیاز به دستور دادگاه حفاظت از شوهر جدا” این TMZ مقاله اضافه شده است.

در رسانه های اجتماعی طرفداران زیادی دارند خواست پادشاه بهترین و ابراز همدردی.

“خیلی بد است. نماز به آنها. من دوست داشتم او در نشان دادن ‘هارت از دیکسی دین,'” گفت: فرد در پاسخ به مردم‘s رسمی جیر جیر.

نه پادشاه یا نیومن به اظهار نظر علنی در طلاق هنوز نه خود را تکرار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>