Jailyne اخدا اوچوا نشان می دهد شکل انحناء در حالی که در ساحل

مدل آمریکایی Jailyne اخدا اوچوا ضبط مقدار زیادی از قلب در سراسر جهان در رسانه های اجتماعی پس از او نوشته شده برخی از مطالب جدید این برنامه شامل خودش در سهشنبه, مه 5. او در زمان به او Instagram account برای به اشتراک گذاشتن این پست با 11.6 میلیون پیروان و آن را به سرعت به دست آورد توجه در عرض چند ثانیه از رفتن زندگی می کنند.

21 سال است که مکزیکی تبار — در مرکز صحنه به عنوان او عکس گرفته شده و ثبت شده در شمار و زاویه برای نمایش اسلاید که شامل یک عکس و یک ویدئو. در تصویری که یک mash-up از خودش در تعدادی از بیکینی در ساحل, او نمایش داده می شود در انواع حالات.

در این تصویر هر چند Jailyne شد جامعی در خارج از منزل در مقابل یک ساحل به عنوان او تراوش هر دو انگیز و آرام vibes. او کارگردانی نگاه او را به سمت پایین بکشید و sported خجالتی لبخند. او بلند ریون قفل شد دهید در مستی که نشسته در بالای سر خود را. او همچنین به نظر می رسد به تکان دادن صورت کامل از آرایش. برنامه نگاه شامل مژه externs سرخ صورتی, رژ لب, سایه چشم, و پایه و اساس. اما او شکل انحناء که به سرقت برده نشان می دهد او به عنوان flaunted بدن خود را در یک قطعه.

سفید لباس زیر زنانه ساخته شده از توری و برجسته دو تسمه نازک که رفت و بیش از Jailyne شانه و پایین خود را به عقب. لباس زیر زنانه بیشتر, ویژه, دو فنجان که برجسته تناسب اندام را به شکل کامل دارایی ها و جلب توجه به برخی رخ. بعلاوه یک-قطعه طراحی شده با بالا waisted دادخواستها که نشان داد هر دو کون لگن و باریک هسته.

Jailyne نمی accessorize نگاه به آن چشم نواز به اندازه کافی در خود را دارد.

او را شامل نمی شود یک برچسب جغرافیایی در پست اما فراهم کردن کاربران با مریم گلی برخی از کلمات در این پست عنوان ادعا که افرادی که فقط باید پول هستند “خیلی ضعیف است.” به طور مشابه او اظهار داشت که افرادی که فقط باید زیبایی “آنقدر زشت است.”

تصاویر به صورت خودکار مواجه شد با یک معامله بزرگ از حمایت از طرفداران خود دریافت بیش از 67,000 در 50 دقیقه پس از رفتن زندگی می کنند. علاوه بر این بیش از 600 پیروان را هم به بخش نظرات به بیش از حد Jailyne با ستایش در شکل های زیر و به نظر می رسد.

“من فکر می کنم شما زیبا ترین زن” یک کاربر نظر.

“Awesome pic” دوم فن اضافه شده است.

“زیبا” یک سوم تحسین اظهار داشت در اسپانیایی.

“چشم جذاب” یک چهارم از طرفداران اعلام کرد.

Jailyne را حیرت زده کرده است طرفداران در گذشته با کون عکس از خودش. فقط در مارس 2, او sported red-hot دو قطعه زیر مجموعه ای که در سمت چپ به سختی هر چیزی به تخیل هر Inquisitr. این تصویر با نشاط انباشته بیش از 200,000 را دوست دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>