زندانی Dr Kafeel قلم نامه ای به ساعت روی تاج مرحله سوم

دهلی نو: معلق paediatrician دکتر Kafeel خان نوشته است نامه ای به نخست وزیر مودی متواضعانه درخواست او را به منظور آزادی خود را برای خدمت به کشور به مبارزه با کروناویروس.

در حال حاضر تسلیم در ماتورا زندان دکتر خان در دو صفحه به صفحه-نامه مورخ 19-3-2020 گفت: برای ارائه یک نقشه راه در مورد چگونگی برخورد با کشنده کرونا مرحله سوم (احتمالا تا پایان مارس) است که می تواند بر 2-4 میلیون ها نفر از سرخپوستان با اخلاق نرخ حدود 3.4% .

هشدار از “فاجعه قریب الوقوع”دکتر خان در نامه ای به اشتراک گذاشته شده در توییتر را مطرح کرد که “ما باید افزایش تست مقاومت ( 1 در هر منطقه) isolatin بخش (1000 در هر منطقه) باز کردن از نو ويژه آموزش گسترده از پزشکان/متخصصین گروه های پشتیبانی از جمله AYUSH بخشهای خصوصی و جلوگیری از rumoursavoid غیرعلمی انداز و بسیج تمام منابع به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

دکتر خان دستگیر شد توسط اوتار پرادش ویژه نیروی کار در ماه گذشته از بمبئی پس از او ساخته شده التهابی اظهارات در دانشگاه اسلامی علیگر در اعتراض به تابعیت (متمم) قانون در تاریخ 12 دسامبر 2019. او در 14 فوریه به اتهام امنیت ملی عمل می کنند (NSA).

این کشور قرار داده شده است در مستند به توقف گسترش شیوع کروناویروس پس از این گزارش بیش از 500 مورد تأیید و نه نفر کشته شده اند از Covid-19 بیماری است.


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>