جید Grobler سنگ نحیف بیکینی سفید در حالی که به دنبال غارها’

جید Grobler به او در زمان Instagram صفحه اوایل امروز به نمایش گذاشتن شکل دلخواهی در مجموعه لباس شنای زنانه دوتکه. 21-در سال جدید, عکس فوری آن شد ارسال شده در آوریل 28, دیدم او به دنبال چیزی کمتر از زرق و برق دار به عنوان او لذت می برد یک روز جستجو برای “غار.”

جید شد جامعی در خارج از منزل در جایی در مکانی نامعلوم. در این عکس او در آنجا ماند در سایه نقطه ایستاده در نزدیکی لبه یک صخره با نمایش خیره کننده از اقیانوس پشت سر او. او مطرح شده با پای چپ خود را به جلو, black pussy بدنه مخروط. او دست چپ خود را به سر خود را در حال اجرا انگشتان خود را از طریق مو خود را. ژست همچنین نشان داد یک اشاره از او underboob. او به طور مستقیم در دوربین و لبخند زد و با برخی از سفید پوستان مروارید وار نشان میدهد.

مدل استرالیایی را لرزاند سفید دو تکه لباس شنا برای عکس. بالا برجسته فنجان خالی که به سختی های موجود در قفسه سینه خود را به عنوان به خوبی به عنوان یک یقه غوطه وری است که به کمک او نشان دهد کافی رخ. آن تسمه باریک رفت و بیش از شانه های او برجسته او اسلحه.

او sported مطابق کف که افتخار پایین برش کمر که دیدم یک مقدار سخاوتمندانه از پوست همراه او شکم صاف و سنگ سخت abs. این شنا را بالا پا کاهش برجسته از کون لگن و کمک به آهنگسازی پاهای او را و او بلندتر به نظر می رسد.

جید استفاده معمول لوازم جانبی مانند لاک پشت آویز گردنبند ساخته شده از سنگ یشم سبز و چند رشته دستبند. با وجود غار-شکار او عینک یک صورت کامل از آرایش که شامل پایه سبک تاریک ابرو, پوشش های مختلف از ریمل مژه و ابرو نور گرد bronzer و برخی از رنگ صورتی از لب های او. او بور قفل شد با راست, رشته های حلق آویز بیش از شانه خود را ،

در زیرنویس این فیلم او با طرفداران خود که با پوشیدن یک رنگ روشن لباس شنا ممکن است بهترین انتخاب در هنگام جستجو برای “غار.” برای جزئیات بیشتر در اندک او لباس او نمی افشای هر گونه اطلاعات.

جید را 984,000 پیروان شد و سریع به اظهار نظر در به روز رسانی. همانطور که از نوشتن این آخرین بیکینی دریافت به روز رسانی بیش از 36,600 دوست دارد و به سمت بالا 480 نظرات. بسیاری از آنلاین تحسین flocked به بخش نظرات به drop میاد برای خود شکل ساعت شنی.

“دوست داشتنی لباس. شما در حال بسیار زیبا. بدن خود را به نظر می رسد خیلی خوب” یکی از طرفداران او نظر داد.

“من فکر می کنم آن را یک ایده خوب برای استفاده از آن لباس شنای زنانه دوتکه. بدن خود را به نظر می رسد تا پاره پاره! شما stunningly زیبا. با تشکر برای به اشتراک گذاری عکس با ما” بوده یکی دیگر از تحسین.

“من شما را دوست دارم سفید لباس شنای زنانه دوتکه و خود را حلقه حلقه!” نوشت: یک سوم Instagram follower.

“به معنای واقعی کلمه کامل!” اضافه شده یک چهارم رسانه های اجتماعی کاربر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>