جید Grobler می شود شرجی در کوچک سیاه و سفید لباس شنای زنانه دوتکه

جید Grobler به او در زمان Instagram صفحه در جولای 25 برای به اشتراک گذاشتن یک برانگیختن به روز رسانی با طرفداران خود را. مدل flaunted او بمب منحنی در یک نحیف دو قطعه لباس شنا در حالی که هزینه یک روز در اقیانوس سرنشین یک قایق موتوری.

در اولین ضربه محکم و ناگهانی جید دیده می شد با بهره گیری از وقت خود را سوار یک قایق بادبانی در وسط دریا. او در کابین خلبان و مطرح وری با پای چپ خود را رو به جلو است. به عنوان اگر رانندگی قایق او قرار داده و دست خود را بر روی فرمان. او به سمت نگاه به سمت عکاس و gazed به لنز با یک بسته-لب لبخند بر روی صورت خود. با توجه به geotag یشم صرف روز در جزایر ویتساندی.

دوم عکس های ویژه از کودک در یک شبیه برخواهد داشت. این بار چشمان او به نظر می رسید خیره در یک فاصله. لبخند او نیز تغییر که در آن او را مروارید وار سفید پوستان نشان داده شد. برخی از بخش هایی از بدن او ضربه شد توسط آفتاب, ساخت پوست او تب و تاب بودن و قفل طلایی سرازیر شد در باد.

جید sported بیکینی سیاه و سفید که شامل کوچک بالا که شبیه به طور کامل به انتظارنشسته بودند, مثلث-سبک فنجان. پوشاک به سختی موجود کافی قفسه سینه. از این زاویه به نظر می رسد که شنا موفق به پوشش تمامیت مجسمه نیم تنه خود را. این نخ مانند تسمه که ارائه پشتیبانی کشیده در اطراف گردن او را با یک جفت دیگر از رشته ها که در اطراف رفت و او را به عقب.

او پایین لباس شنای زنانه دوتکه افتخار پایین برش کمر که در معرض مقدار سخاوتمندانه از پوست است. آن را کمک کرد تا با تکیه تلفظ کردن سبک سگي معده است. همچنین مهم است به یاد داشته باشید که او مطرح برجسته کوچک کمر. قطعه ای برگزار شد و در رشته هایی که چسبیده به کمر پایین به باسن او. آن را احتمالا تا به حال بالا-برش طراحی است که به کمک آهنگسازی او ،

جید چپ, خروس بزرگ, مو پذیری اجازه دادن به خود, راست, رشته های جریان در باد. او تصمیم گرفت به پوشیدن لوازم جانبی متعددی از جمله یک جفت گوشواره حلقه ای یک رشته دستبند و النگو طلا.

در زیرنویس جید مراجعه کننده به خودش به عنوان “کاپیتان” از قدرت کشتی. او همچنین به ذکر است که او سوار قایق.

آخرین به اشتراک گذاری دریافت مقدار زیادی از عشق از او مشتاق تحسین است. در عرض چند ساعت, این عکس دریافت بیش از 24,000 را دوست دارد. آن را نیز به دست آورد بیش از 300 نظرات. بسیاری از طرفداران مشتاق را به بخش نظرات به اشتراک گذاشتن افکار خود را بر روی فک و رها کردن صفحه نمایش. چند پیروان تلاش برای پیدا کردن کلمات مناسب برای ابراز احساسات خود را برای مدل. به جای آنها تصمیم گرفتند به رها کردن یک ترکیبی از emoji.

“زیبایی خالص” یکی از طرفداران او نوشت.

“بلكه شما یک کاپیتان” یکی دیگر از تحسین اظهار نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر