جک ولش سابق جنرال الکتریک مدیر عامل شرکت تبدیل گورو مدیریت می میرد در 84

سابق جنرال الکتریک جک ولش مدیر عامل صحبت می کند در طول یک مراسم برای دانش آموزان در جک ولش مدیریت موسسه ژوئن 11, 2016 در واشنگتن, DC. بروکس کرافت/گتی ایماژ

جک ولش مدیر عامل سابق و رئیس جنرال الکتریک (GE) شد که در سطح بین المللی accoladed گورو مدیریت و نویسنده پرفروش درگذشت روز یکشنبه 1 مارس سال 2020 در خانه اش است. او 84.

علت مرگ نارسایی همسرش سوزی ولش روز دوشنبه گفت:. او در گذشت احاطه شده توسط خانواده اش و سگ محبوب.

همچنین نگاه کنید به: Salesforce را Marc Benioff تکه از همکاری مدیر سیستم تنها پس از 18 ماه

پسر یک راه آهن هادی در ماساچوست ولش پیوست جنرال الکتریک در سال 1960 به عنوان یک کاربر مهندس شیمی و به سرعت مشغول به کار راه خود را از نردبان شرکت ها. در سال 1981 پس از نظارت بر جنرال الکتریک بخش های مختلف در چندین کلید اجرایی نقش ولش نامگذاری شد کنگلومرا مدیر عامل شرکت.

زیر 20 سال سلطنت GE درآمد شروع به پریدن کرد و تقریبا پنج برابر به $130 میلیارد زمانی که بازنشسته شد در سال 2001. این شرکت ارزش بازار رشد از 12 میلیارد دلار در سال 1981 به بیش از $410 میلیارد دلار در سال 2001 و آن را با ارزش ترین در جهان شرکت دوم تنها به مایکروسافت در آن زمان است.

ولش نام Fortune magazine به عنوان “مدیر قرن” در سال 1999. سال بعد GE نام فایننشال تایمز به عنوانجهان معتبرترین شرکت است.”

این داستان در حال توسعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>