آیوی لیگ فوتبال انتظار می رود پاییز به تعویق افتادن می تواند یک اثر دومینو, تحلیلگران می گویند

آیوی لیگ است که انتظار می رود به ایجاد یک اطلاعیه در روز چهارشنبه یا نه عضو آن مدارس خواهد بازی فوتبال کالج در این پاییز. دارین گانت از فوتبال حرفه ای صحبت کردند که که چند تن از مربیان که لیگ که بروس فلدمن و نیکول آورباخ از ورزشی صحبت کردیم و به انتظار اعلام می شود که آنها نمی خواهد در هر بازی ورزشی تا بهار سال 2021 در اولین.

“به منظور موثر فصل بدون سکسکه زمان پاسخ است” یکی آیوی لیگ مربی گفت. “اگر ما بازی در بهار آن را نمی خواهد زحمت من است.”

گانت گزارش دیگری آیوی لیگ مربی گفت: بهار به نظر می رسد برای درک بیشتر با توجه به راه coronavirus موارد خونتان.

در حالی که آیوی لیگ در حال رفتن به همه چیز رسمی در اواخر این هفته دانشگاه هاروارد یک حرکت ساخته شده است که برخی از باور آن را سایهای چه بقیه مدارس عضو مناسب را انجام دهد. این مدرسه اعلام کرد روز دوشنبه تمام کلاس های این سقوط را آنلاین تنها. در همان زمان اعلام معنا نیست که دانشگاه هاروارد است و حاکم کردن ورزش در مجموع به عنوان گانت گفت: این برنامه ریزی در آوردن برخی از دانش آموزان به دانشگاه.

Yale football players prepare for an Ivy League game
  آدم Glanzman / گتی ایماژ

سام McKewon از اوماها (روباز انتخابی) جهانی هرالد نوشت که در حالی که آیوی لیگ فوتبال ندارد شباهتی به فوتبال مهم دانشگاه اگر این کنفرانس تصمیم می گیرد به طور رسمی به تعویق انداختن فوتبال تا سقوط او فکر می کند دیگر کنفرانس می تواند به دنبال کت و شلوار.

در یک مقاله در مورد صحبت های مختلف برای مربیان و ورزشکاران که به نام برای عموم به پوشیدن ماسک را امتحان کنید و آهسته گسترش coronavirus McKewon نوشت: مقامات کالج هستند به احتمال زیاد به خطا در کنار احتیاط.

“تصور کنید در حال قدم زدن در یک بانک به یک رودخانه است. وجود سنگ در رودخانه است که آن را ممکن است برای عبور اما آب در حال حرکت چنان سریع است که آنها می توانند به سختی دیده می شود. رپیدز آن را سخت در واقعیت و ادراک — حتی تلاش” این تحلیلگر نوشت. “اگر آب آهسته هر چند به طوری که سنگ می تواند دیده می شود ؟ وجود ندارد هر کسی تضمین نمی لغزش بر روی یک سنگ اما اگر رودخانه به نظر می رسد crossable آن را بسیار بیشتر احتمال دارد به صرف شود.”

McKewon همچنین گفت: حتی اگر این کنفرانس به دنبال انتظار رهبری از آیوی لیگ و به تعویق انداختن 2020 فصل به اوایل 2021 وجود دارد برخی از مدارس که ممکن است سعی کنید به نونهالان این سقوط خود را. احتمال آن قوی نیست هر چند او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>