کوک در زمان موجب صرفه جویی در این سیاره از معدن. بنابراین در حالی که من به جست و خیز و پر زرق و برق و فروش آن است که ارزش آن در پایان!

Recent مطالعات نشان داده اند که ضایعات نساجی دومین آلاينده در جهان است. همچنین تخمین زده است که 73 درصد از تمام لباس های ما تا پایان در محل های دفن زباله به دلایلی مانند عدم وجود سیستم های جمع آوری و بی اثر توزیع مجدد. آیا شما چشم پوشی عظیم کربن ایجاد شده است که با توجه به در سراسر جهان حمل و نقل?

در تمام این اطلاعات در هفته گذشته من در زمان یک تصمیم بزرگ—یکی از مهم ترین آنهایی که در حافظه اخیر در واقع.

من تصمیم به ترک سریع مد در دسترس نباشد.

آن آسان نبود: من با وسواس مد و متوجه باشند که این امر می تواند کاملا یک کار دشوار است برای من. بنابراین من آمد تا با سرگرم کننده راه حل به من کمک کند حرکت به این سفر—به جای خرید لباس, من می خواهم آنها را بخیه!

اگر چه این نیاز به مقدار زیادی تلاش بیشتر از طرف من, من هیجان زده برای دیدن آنچه که من را کمک به ایجاد تنها با تخیل من است.

چگونه من قصد دارم برای انجام این کار ؟ خوشحالم که از شما خواسته!

1) انتخاب پارچه های پایدار

اولین گام برای انتخاب پارچه برای لباس من بود برنامه ریزی برای کوک. از آنجایی که من در این مسیر به صورت کاملا سازگار با محیط زیست تغییر تصمیم گرفتم که پارچه را انتخاب کنید که هر دو برای من خوب و سیاره مانند پنبه آلی.

بهترین مکان برای منبع پارچه خود خواهد بود یک بازار کک و هنگامی که وجود دارد اطمینان حاصل شود که شما انتخاب کردن برای پارچه مانند کنف و پنبه و یا کنف که زیست تخریب پذیر و به طور کامل طبیعی است.

من هم مطمئن شوید که به انتخاب پارچه از برش قطعه بخش است.’ اکثر پارچه رسانه ها باید این بخش در گوشه و بیت از پارچه به فروش می رسد در قیمت های بسیار پایین.

2) توانمند سازی محلی خیاط

پیدا کردن راست خیاط می شود که ایده های طراحی خود را و می تواند خود را کوک پارچه کاملا کاملا یک کار است. بهترین راه برای پیدا کردن کامل خیاط است که از طریق مکالمات– شما می توانید سعی کنید درخواست دوستان خود و یا سعی کنید درخواست برای پیشنهادات و انتقادات در رسانه های اجتماعی.

این آزمون و خطا مرحله از سفر خود را. شما ممکن است ضربه چشم گاو نر و پیدا کردن بهترین خیاط ممکن است درست در شروع و یا گرفتن برخی از زمان برای پیدا کردن یک—اما نمی دهد تا. توسط امید بستن برای یک خیاط محلی شما در حال باز کردن فرصت های اشتغال و توانمند سازی آنها است. و هنگامی که شما پیدا کرده ام حق خیاط به یاد داشته باشید به گسترش این کلمه در!

3) لباس های خود را, خود را ایجاد

لحظه ای که شما خود را کاملا دوخته شده به لباس های شما کمک به ایجاد چیزی منحصر به فرد به سبک خود و با برخی از ارزش احساساتی. در همان زمان شما همچنین کاهش انتشار کربن و کاهش ضایعات نساجی می رود که به محل های دفن زباله.

چه چیزی بهتر است ؟ مقدار شما صرف در دوخت یک لباس است که به معنای واقعی کلمه نیمی از آنچه شما را پرداخت کرده اند در یک فروشگاه مد!

4) تعمیر و تعمیر

در حالی که شما در حال گرفتن جدید لباس دوخته شده, آن را بسیار مهم به یاد داشته باشید برای رفع و تعمیر آنهایی که قدیمی خود را. می شود آن را یک پارگی جزئی خود را ناراحت و یا بالا با از دست رفته دکمه آن را ضروری برای رفع آنها و اجازه دهید آنها را اجرا برای یک یا دو سال قبل از شما آنها را دور بیندازید.

علاقه مند به انجام این کار بیش از حد ؟ اگر بله بهترین باشید و اجازه دهید من می دانم اگر این نکات را برای شما کار می کرد!


همچنین بخوانید: TBI سبز اثرگذارندهها: دو دختر خود را به اشتراک بگذارید PCOS سفر به شما کمک می کند بهتر


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im