Ivanka Trump & Jared کوشنر گزارش ‘عصبانی’ در براد Parscale برای امیدوار کننده بزرگ مشارکت در تولسا تجمع

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین گزارش شده است که در برخی از آب گرم با رئیس جمهور پس از شکست به دنبال از طریق در انتظارات او برای روز شنبه تجمع در Tulsa, Oklahoma.

در طول هفته مدیر کمپین براد Parscale گرفته بود به توییتر به لاف زدن در مورد تعداد زیادی از افرادی که تا به حال ثبت نام برای بلیط در مبارزات انتخاباتی برای اولین بار زنده تجمع از اوایل ماه مارس زمانی که coronavirus منجر به سراسر کشور خاموش شدن ناگهانی و باعث شد هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و جو بایدن به شاتر مبارزات انتخاباتی خود را. شنبه رویداد صورتحساب به عنوان یک دوباره شروع به تهمت انتخاباتی و Parscale آن به نظر می رسد به عنوان اگر صدها هزار نفر می تواند در دست در هر دو عرصه و در سرریز مناطق به رئیس جمهور.

اما در زمان این رویداد تولسا را آتش مارشال تخمین زده است که فقط 6,200 مردم در این عرصه برای تماشای تهمت صحبت می کنند — کمتر از 1 درصد از تعداد Parscale بود bragged به دنبال بلیط برای این رویداد.

لیزا Mirando از سی ان ان گزارش داد در توییتر شکست به دنبال از طریق در وعده جمعیت عظیمی چپ Parscale در تیررس مغلوب ساختن پیشی جستن, دختر, Ivanka و شوهرش جارد.

“ما از رئیس کاخ سفید@Acosta: معلوم Ivanka Trump و جارد کوشنر هستند ‘عصبانی’ در مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین Mgr. براد Parscale برای پیش بینی بسیار بزرگتر از حضور در تولسا تجمع شب گذشته از واقع نشان داد — تنها 6200. وجود دارد هزاران نفر از صندلی های خالی” Mirando نوشت.

به عنوان نگهبان گزارش Parscale است رو به رشد نقد برای بالا بردن انتظارات برای این تجمع تنها به آوردن ناامیدی به مبارزات انتخاباتی. این مدیر کمپین در حال حاضر صحبت کردن این ادعا که معترضان مسدود ورودی و مانع بسیاری از مردم از ورود — ادعا شده است که مورد مناقشه با خبرنگاران بر روی زمین است که به ذکر است که تنها تعداد کمی از معترضان نشان داد تا در نزدیکی یکی از پنج ورودی به این عرصه است.

به عنوان Inquisitr گزارش حضور کم نیز مجبور مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین برای ایجاد تغییرات در پرواز لغو برنامه به هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس صحبت می کنند در یک سرریز مرحله راه اندازی در خارج از انتظار است که وجود خواهد داشت بسیاری از هزاران نفر از هواداران که نمی تواند آن را در داخل عرصه است.

معلوم نبود اگر Parscale می تواند در هر گونه مشکل و از دست دادن شغل خود را به عنوان Ivanka Trump گزارش حمل قابل توجهی نوسان با پدرش. Parscale به دست آورده ارتقاء به مدیر کمپین پس از پیشرو دیجیتال عملیات از مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016 که با اعتبار موثر هدف قرار دادن حامیان از طریق آنلاین فراگستر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>