Ivanka Trump شکست خود را اقامت در خانه مشاوره برای سفر به نیوجرسی

Ivanka Trump نادیده گرفته و مشاوره از مرکز کنترل بیماری ها است که مردم پناه-در محل به منظور سفر به نیوجرسی برای عید فصح.

همانطور که نیویورک تایمز گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن اخیرا به مردم توصیه می شود به دنبال دستورالعمل CDC هشدار می داد مردم به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

“کسانی که به اندازه کافی خوش شانس به در یک موقعیت به ماندن در خانه, لطفا, انجام,” او در توییتر نوشت. “هر یک از ما نقش مهمی در کاهش گسترش یافته است.”

در یکی دیگر از پست های رسانه های اجتماعی او خواست مردم را به فکر می کنم از دیگران و جلوگیری از گسترش COVID-19.

“ما همه در این با هم,” او گفت:. “ما ظهور از این قوی تر از همیشه قبل از و شاید عمیق تر و عمیقا در ارتباط با خود ما انسانیت و ارزش های اصلی ما. بیایید همه چیز را ما می توانیم برای جلوگیری از گسترش است.”

CDC را تشویق می کند آمریکایی ها اجتماعی را حفظ فاصله حداقل 6 فوت از هم جدا و به حد اختیاری سفر. اما این اصطلاح اولین دختر نیست دنبال این دستورالعمل ها هنگامی که او را ترک واشنگتن به سفر به یکی دیگر از خانواده اش خانه در باغ دولت است.

او با شوهرش جارد Kushner, بالا, کاخ سفید, مشاور و سه فرزند خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن باقی مانده است در بدمینستر خانه که در آن او گزارش شده است که تماس گرفتن و کار از خانه. Se شرکت در حداقل دو تماس با رئیس جمهور در هفته گذشته به عنوان دولت مورد بحث قصد دارد به دوباره باز کردن اقتصاد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش شده است که با تمرکز بر تلاش برای کمک به کسب و کارهای کوچک زنده ماندن این بیماری همه گیر است که ویران محلی و کسب و کارهای کوچک به طور خاص است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد که دختر خود را کمک کرده است ایجاد بیش از 15 میلیون شغل تعدادی که بار تماس نادرست است.

کوشنر بازگشت به دی سی

مغلوب ساختن پیشی جستن در نیوجرسی واقع شده است در مغلوب ساختن پیشی جستن باشگاه ملی گلف در بدمینستر, New Jersey, اگر این باشگاه بنا به گزارش ها تعطیل.

واشنگتن دی سی صادر کرده stay-در-خانه سفارش برای تمام ساکنان که حکم مردم در محل باقی می ماند مگر اینکه آنها در حال تکمیل فعالیت های ضروری.

در اواسط ماه مارس تهمت مواجه انتقاد پس از ارسال یک ویدیو از او و فرزندان او در حال بازی در یک چادر در اتاق نشیمن خود را به عنوان دولت از مردم خواست تا در خانه بماند و جلوگیری از گروه های از مردم بزرگتر از ده عنوان Inquisitr قبلا گزارش شده است.

منتقدان گفتند که این پست به نظر می رسید را لمس با توجه به وضعیت وخیم است که بسیاری از خانواده ها رو به رو شد.

کاخ سفید نمی پاسخ به درخواست ها از زمان برای اظهار نظر در مورد تهمت سفر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>