Ivanka Trump همراه پدرش به هند و آمریکایی ها اشتباه هستند چرا در مورد او وجود دارد

Ivanka Trump سفر به هند با پدرش رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. پس از ورود وجود دارد بیش از چند آمریکایی ها فکر در رسانه های اجتماعی فقط چرا دختر اول وجود دارد.

رئیس جمهور در حال ساخت اولین سفر به این کشور پس از او گرفت اما آن را به دور از اولین سفر هر کسی که در خانواده ساخته شده است وقتی که می آید به منافع کسب و کار خود. به عنوان هافینگتون پست با اشاره هند است مغلوب ساختن پیشی جستن-مارک املاک و مستغلات سرمایه گذاری در کل جهان در خارج از شمال امریکا است.

این نبود که مدتها پیش که والتر Shaub – رئیس سابق ایالات متحده از دولت اخلاق – انتقاد Ivanka برای آنچه که او به عنوان مشخصه لذت junkets بر مالیات دهندگان سکه. به طور خاص او بود صحبت کردن در مورد سفر او به دبی در چه بود با سومین سالگرد افتتاح مغلوب ساختن پیشی جستن بین المللی باشگاه گلف دبی.

روز دوشنبه Ivanka جلب خشم بسیاری از مردم در توییتر هنگامی که او با ارسال چند عکس از خودش و همچنین شوهرش جارد کوشنر گرفتن در سایت. یکی از خاص توییت, نشان دادن او را ایستاده در مقابل تاج محل با عنوان “عظمت و زیبایی تاج محل است که هیبت الهام بخش” درو بسیار کمی از انتقاد.

یک کاربر خواسته به سادگی “چرا شما وجود دارد???????”

یکی دیگر از پوستر رفت و کمی بیشتر به جزئیات در مورد نارضایتی خود را در Ivanka Trump و آنچه در ظاهر به گشت و گذار.

“خیلی خوشحالم که ما دلار های مالیاتی می تواند صندوق را سفر گشت و گذار. میلیون ها نفر از آمریکایی ها هرگز قادر به پرداخت هزینه یک سفر اما مثل اینکه خیلی خوشحال شما در حال لذت بردن از خود را در هزینه های ما.”

“اوه نگاه دیگری سفر رایگان برای #NepotismBarbie! خیلی خوشحالم که ما مالیات دهندگان در حال کمک به شما در دیدن جهان و معاملات کسب و کار به فربه کردن کیف بغلی خود را!” کاربر دیگری نوشته شده پاسخ به یک عکس از او و کوشنر ایستاده با هم و خندان گسترده.

“اما هانتر بایدن…” گفت: یکی دیگر از کاربر توییتر. این بود که در اشاره به جو بایدن را که خواهان ادعا کرده اند تنها یک موقعیت در هیئت مدیره برای اوکراین شرکت Burisma به دلیل ارتباطات خانوادگی.

هر دو Ivanka Trump و جارد کوشنر منصوب شده اند مقامات کاخ سفید با رئیس جمهور ایالات متحده حتی اگر نه هیچ تجربه قبلی در دولت است. با وجود این واقعیت است که آنها و دیگر اعضای خانواده خود ادعا هانتر بایدن وضعیت یکی که کاملا بی سابقه و کاملا قابل دفاع است.

شاید آنچه که irked کسانی که آمریکایی ها اظهار نظر در Ivanka Trump سفر به هند با پدرش است که آن را اولین بار او را گرفته این نوع از سفر بر مالیات دهندگان سکه و اگر سابقه هر گونه نشانه نمی خواهد آخرین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>