لولیا والنتینا به نظر می رسد افت مرده زرق و برق دار در یک چاپ لباس شنای زنانه دوتکه

لولیا والنتینا به او در زمان Instagram account در تاریخ شنبه, جولای 25, به اشتراک گذاری یک به روز رسانی با نشاط او 1.4 میلیون پیروان. 26-سال-مدل نمایش گذاشت او بمب منحنی در یک چاپ دو قطعه لباس شنا داخل خانه.

لولیا را لرزاند یک کوچک چاپ لباس شنای زنانه دوتکه از یک نام تجاری به نام Glitz مد رسمی. از شنا تا به حال پرتقال پایه های مختلف چاپ. کوچک بالا برجسته عمیق یقه که به طرفداران او را وسوسه انگیزی در او شهوت انگیز رخ. پوشاک قطع شد آنقدر کوچک است که آن را به سختی خود را تحت پوشش دارایی های فراوان. خالی فنجان برگزار شد هم توسط O-ring, که همچنین عمل به عنوان یک طراحی. فوق العاده طولانی تسمه پیچیده شد و در اطراف ناحیه میانی برجسته او شکم صاف.

او sported مطابق کف که افتخار پایین برش کمر, نمایشگاه مقدار سخاوتمندانه از پوست است. دو حلقه ای آراسته طرف تسمه اتصال به کل قطعه. بالا-کاهش برجسته از کون باسن با تسمه گره خورده است که در دو طرف از کمر.

در عکس لولیا شد عکس ایستاده چند قدم دور از قهوه ای ، او مطرح شده با پاها کمی از هم جدا و از چپ او هیپ ظهور به طرف در حالی که نگه داشتن یک لیوان شراب را به لب های او. او بازوی راست از سوی دیگر استراحت در کنار او انحنا در پشت. یک ریزه قرمز جوهر تاتو دیده می شد در کنار او مچ دست. او را به سمت و به دور از دوربین فلش.

رومانیایی, زیبایی تا به حال عسل-مو بور جدا در وسط و مدل دهید راست آن رشته های بلند چرا شانه های او و حلق آویز کردن پشت او. برای حفظ تمرکز تنها بر او فوق العاده شکل باب روز او تصمیم گرفت به جست و خیز طلا و جواهر. نه این که او نیاز به آنها را به هر حال. به ویژه او نیز تا به حال ناخن خود انجام داده با پسوند و یک نکته.

لولیا برچسب Glitz مد رسمی در bfoth پست و تصویر. او همچنین به یک کد تخفیف برای پیروان خود استفاده کنید. بسیاری از طرفداران او را دوست داشتم جدید NSFW علاوه بر این به او غذا. در زمان نوشتن این مقاله ها بیداد می کرد تا بیش از 40,600 را دوست دارد. همانطور که برای بخش نظرات او تصمیم گرفتند برای خاموش کردن این ویژگی.

در گزارش اخیر Inquisitr, لولیا نوشته شده در Instagram ارسال در 23 ژوئیه نشان داد که او نما در خارج از منزل در یک نازل لباس شنا. لباس شنا بود به ظاهر از یک آجدار مواد و بدن-بغل کردن مناسب است که او برجسته, ساعت شنی با قاب. اگر چه آن را کمتر آشکار از لباس شنای زنانه دوتکه او در لحظهای آن را هنوز هم نمایش داده می شود مقدار سخاوتمندانه از رخ. همانطور که از اواخر سال گذشته سهم تعلق بیش از 77,000 دوست دارد و 1,000-به همراه نظرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر