آن را سخت به مراقبت در مورد هر چیزی که اتفاق می افتد در ‘مرغ عشق’

Issa Rae as Leilani, Kumail Nanjiani as Jibran in The Lovebirds

عیسی Rae به عنوان Leilani, Kumail Nanjiani به عنوان Jibran در مرغ عشق در حال حاضر در دسترس به تماشای در Netflix بکشد. جست و خیز Bolen/Netflix

این مرغ عشق آغاز می شود و چهار سال قبل از آن اولیه عمل رخ می دهد زمانی که Jibran (Kumail Nanjiani) و Leilani (Issa Rae) به معنای در غیر منتظره برای اولین بار خیط و پیت کردن ،

بلافاصله شما متوجه چیزی وجود دارد ، این جفت گفتگوی بورسی است که سفت به عنوان یک بالا پشت صندلی برای دو نفر ظاهرا شیفته حضور هر یک از دیگر آنها واقعا به نظر می رسد مانند آنها گوش دادن و پاسخ به عنوان یک زن و شوهر. پس از کمی نشاسته ای عقب و جلو بیش از پس از coital تخم مرغ و بیکن آنها بوسه.

بوسه یک چیز در صحنه است که با این نسخهها کار. این تا حدودی به دلیل دو HBO مهره های اصلی را چنین جذاب جفت; این هم یکی از تنها دو شاید سه لحظه که حاوی حتی یک اشاره از عاشقانه انرژی با وجود این فیلم شعار خود را یک کمدی رمانتیک است. اما به طور عمده این آثار به دلیل داشتن دهان خود را در غیر این صورت درگیر اجازه می دهد تا بازیگران برای جلوگیری از صحبت تن-ناشنوا dialogue آنها مجبور شده اند به تلاوت.

در صحنه بعدی که می گیرد در حال حاضر هنگامی که شکوفه است که به منظور خاموش کردن گل رز شما هرگز باور وجود داشته است در وهله اول—Jibran و Leilani در حال جر و بحث در مورد اینکه آیا آنها برنده مسابقه شگفت انگیز. خود پچ پچ اطراف خود انحلال است هر بیت به عنوان قانع به عنوان آن را در طول اولیه خود را جفت. زمانی که Jibran به طور تصادفی بازدید یک دوچرخه سوار با سوبارو آن را بر خلاف بوسه در اوایل صحنه—لحظه کردند که شکر خدا مکث خود را دردناکی مجبور حاضر جوابی.

همچنین نگاه کنید به: Rob Brydon به نظر می رسد در ‘سفر’ سری و تجارت توهین با استیو کوگان

آن را آسان خواهد بود برای قرار دادن سرزنش اینجا دو ستاره; انتظار می رود بسیاری از غلط پچ پچ در مورد Nanjiani و Rae عدم شیمی. اما اگر آنها سزاوار سرزنش است و در ظرفیت خود را به عنوان شرکت تولید کننده اجرایی که مورد تایید تولید در کم خونی و نیمه پخته اسکریپت.

به عبارت ساده جرقه بین Jibran و Leilani هستند وجود ندارد زیرا آنها وجود ندارد. هرگز هنگامی که شما یک احساس است که این افراد بسیار کمتر چرا آنها با هم هستند.


این مرغ عشق ★ 1/2
(1.5/4 ستاره)
کارگردان: Michael Showalter
نوشته شده توسط: Aaron Abrams و برندان صفرا (فیلمنامه); Aaron Abrams, برندان صفرا و Martin Gero (داستان)
بازیگران: Kumail Nanjiani, عیسی Rae and Paul Sparks
مدت زمان: 86 دقیقه.


به عنوان یک نتیجه از دو ستاره صرف این فیلم بتواند برای لحظاتی از طنز نوآوری به عنوان این دو چهره (این احساس اشتباه به آنها تماس بگیرید کاراکتر) careen از طریق یک داستان پیچیده است که شامل یک قاتل پلیس (House of Cards’ Paul Sparks) یک فیلم فرقه پر از سیاستمداران محلی یک باج طرح و بالا لگد زدن اسب.

پس از ساخت یک سری از بد توضیح تصمیمات آنها خود را مجبور به حل رمز و راز که در آن آنها پیدا کردن خود را مرکز و در فرایند کشف آنچه در آن بود که دوست داشت در مورد هر یک از دیگر; این نور و غرور است که در گذشته کار کرده. (وودی آلن در سال 1993 سیاه طنز کمدی Manhattan Murder Mystery به ذهن می آید.) طراحی شده توسط طنز در معنای مشتق از چگونه از محل این دو در این کار milieu, اما آن را دشوار است به یک ماهی از آب کمدی زمانی که همه شما باید یک زن و شوهر از خالی قلاب.

Michael Showalter که re-teaming با Nanjiani پس از 2017 را بزرگ بیمارهدایت این مرغ عشق. جایی که در آن فیلم Showalter قادر به بافت Nanjiani کمیک حساسیت بین ظاهر متفاوت قطب متقابل فرهنگ های عاشقانه و تخت بیمارستان, درام, اینجا مدیر اعتصاب هرگز تن درست برای این فیلم ترکیبی از کمدی و جرم و جنایت خشونت آمیز antics. او همچنین قطاری هیچ یک از حیات نیواورلئان که در آن فیلم است که به منظور تنظیم شود. بر اساس آنچه که ما را در صفحه ما نیز ممکن است در اکران.

اما بزرگترین ناامیدی از این فیلم این است که چگونه عمیقا قانع مرکزی غرور باقی مانده از اولین صحنه از طریق آن یش بر تهوع از دم. این سوال که آیا Jibran و Leilani باقی می ماند یک زن و شوهر نمی تواند کمتر احساس مهم به بیننده و یا حتی برای هر یک از دیگر تا آنجا که در آنها وجود دارد.

“من می خواهم به آنها می گوید:” یک پلیس که مشاهده آنها مجادله نسبت به پایان. “من نمی خواهم آنها را به شکستن.”

واقعا ؟ چون من احساس می کنم به سختی آنها را می دانیم… و نمی تواند مراقبت کمتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>