ایتالیا می بیند دوم پی در پی افت روزانه مرگ و میر

رم: ایتالیا گزارش دوم پی در پی افت روزانه مرگ و میر و عفونت از یک کروناویروس است که این ادعا بیش از 6000 زندگی در یک ماه.

مدیترانه کشور در حال حاضر دیده می شود آن روزانه مرگ و میر پایین آمدن از یک رکورد جهانی 793 روز شنبه به 651 روز یکشنبه و 601 روز دوشنبه.

شماره جدید اعلام عفونت کاهش یافت و از 6,557 در روز شنبه به 4,789 در روز دوشنبه.

بالا افسر پزشکی برای میلان را ویران منطقه لمباردی در تلویزیون ظاهر شد و لبخند برای اولین بار در هفته گذشته است.

“ما نمی توانیم اعلام پیروزی فقط رتبهدهی نشده است” Giulio Gallera گفت.

“اما وجود دارد این است که نور در انتهای تونل.”

ملی ایتالیا سلامت موسسه (ISS) رئیس سیلویو Brusaferro بود بیشتر محافظت می شود.

“این اعداد مثبت هستند اما من نمی باید شجاعت به بصورتی پایدار و محکم دولت است که وجود دارد یک روند نزولی” پزشکی متخصص به خبرنگاران گفت:.

آلمان اعلام کرد در روز دوشنبه که آن را پذیرفته است دولت ایتالیا درخواست برای مراقبت از بیمار با شش بیماران منتقل شده به بیمارستان در درسدن و لایپزیگ در شرق ایالت زاکسن.

ایتالیایی ها را به شدت امیدوارم که سال زندگی زیر یک مستند است که در آن حتی یک تنه زدن در پارک بود و در نهایت ممنوع شد قیمت ارزش پرداخت برای ضرب و شتم به عقب جدید بیماری است.

شنبه رکورد تلفات به دنبال داشت اواخر شب آدرس به ملت است که در آن نخست وزیر جوزپه کونته اعلام اضافی بسته شدن “غیر ضروری” کارخانه.

خود دولت نیز ممنوع, سفر به کمک یک کشور است که تبدیل به کانون بیماری همه گیر در هفته گذشته از طریق یک بحرانی کشش است که در آن محدودیت هستند و قرار است در نهایت نتایج نشان می دهد.

“در حال حاضر بیش از هر زمان هر کس تعهد مورد نیاز است” وزیر بهداشت روبرتو Speranza گفت: بعد از روز دوشنبه و ارقام بیرون آمد.

ایتالیا تلفات در حال حاضر در 6,077 — بیش از آن است که چین و سوم قرار اسپانیا ترکیب شده است.

– اعصاب شروع به نزاع –

ایتالیا قربانی اقتصاد و آزادی با بسته شدن و ممنوع کردن تقریبا همه چیز برای متوقف کردن گسترش ویروس دولت انداز به عنوان یک تهدید وجودی.

ملت بسیج در اطراف آن خسته پزشکان و سعی در مقابله با زندگی زیر یک وضعیت اضطراری با شوخ طبعی و فضل است.

کل شهر بلوک های سازماندهی بالکن احزاب با, شبانه, دی جی. شده اند وجود دارد singalongs و هماهنگ دور از کف زدن.

اما ایتالیایی ها’ اعصاب بودند به وضوح شروع به نزاع و مقاومت مواجه در رسانه های اجتماعی در برابر همیشه در حال تغییر قوانین و مقررات سفت شد ،

پست توییتر رفت ویروسی مسخره شهرداران و رؤسای ناحیهای که تهدید به زندان جاگر و خوب مردم برای پیاده روی سگ خود را بیش از حد دور از خانه های خود.

دولت جدید بخشی ممنوعیت از به ظاهر تصادفی صنایع اضافه شده به هوا از سردرگمی در مواجهه با یک بیماری کونته به نام ایتالیا,‘بزرگترین فاجعه پس از جنگ جهانی دوم است.

بخش خودرو سازان اجازه داده شد برای باز بماند اما کارخانه های تولید فولاد بسته شدند. اخبار می ایستد هنوز هم می تواند به کار گیرند اما فروشگاه کتاب نمی تواند.

– زمان تصمیم گیری –

واقعیت این است که کونته تیم در حال اجرا است از چیزهایی که به نزدیک و یا ممنوعیت.

کشورهای دیگر نیز مشاهده ایتالیایی اعداد برای دیدن اگر کونته ممنوعیت-همه چیز تاکتیک کار می کنند.

ایتالیا است که در خط مقدم جنگ علیه یک بیماری در حال مبارزه با بدان معنی است که در حال حاضر محدود کردن آزادی ها و نابودی اقتصاد.

برخی از آنها شروع به آشکارا بپرسید در صورتی که این قیمت بیش از حد بالا است — حتی به عنوان جهانی مرگ و میر soars.

مقامات التماس کرد با ملت ایران از 60 میلیون — مردم عادت کرده اند به جشن زندگی در خارج از منزل به — به قربانی کردن آزادیهای فردی به صورت مشترک برای دو هفته.

سری یک طرف ناپولی روز دوشنبه تاخیر در از سرگیری آموزش در حالی که شراب نمایشگاه بین المللی Vinitaly — برگزار شد در ورونا — بیشتر به تعویق افتاد تا سال آینده.

اولیه محدودیت های قرار داده شده در شمال کانون بیماری همه گیر در اطراف میلان تمام شده در روز یکشنبه و اقدامات ملی در حال تنظیم به پایان روز چهارشنبه.

کونته در هفته گذشته نشان داد که او ممکن است نیاز به گسترش محدودیت به طور نامحدود.

تصمیم خود را که انتظار می رود در روز.

“اگر هر کس — و من استرس همه ما احترام می گذارد ممنوع, ما ظهور خواهد کرد از این آزمایش بسیار دشوار است برای اولین بار” کونته روز دوشنبه گفت:.

منبع: AFP


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>