ایتالیا قفل شده به عنوان coronavirus گسترش

رم: بازارهای مالی به شدت کاهش یافت و یک نوار از شمال ایتالیا مهر و موم شده بود خاموش دوشنبه به عنوان مقامات در تلاش برای جلوگیری از گسترش و تاثیر مرگبار coronavirus.

منطقه ای که خانه را به حدود یک چهارم از ایتالیا جمعیت دارد و به طور موثر توقیف — از جمله شهرهای میلان و ونیز — تقلید از یک مستند در این بیماری را در کانون در چین است.

  • coronavirus
  • coronavirus
  • coronavirus

اختلالات ممکن است نیروی اقتصاد به رکود اقتصادی

دهها میلیون نفر از مردم در حال حاضر در مجازی قرنطینه اما نگرانی وجود دارد که این بیماری ممکن است گسترش بیشتر و اختلالات می تواند نیروی چند اقتصاد به رکود است.

این نگرانی گریبانگیر بازارهای سهام آسیا به عنوان هفته معاملاتی باز با برخی از سنگین ترین آبشار پس از بحران مالی جهانی — با بازارهای سهام در توکیو و سیدنی از دست دادن بیش از شش درصد است.

در حال حاضر 110,000 مردم در 99 کشور و منطقه آلوده شده اند و بسیاری دیگر دیده می شود زندگی روزمره مختل تعطیلی مدارس اجرا می شود بر پایه کالاهای خانگی و سفر لغو شد.

ایتالیا مستند را ببینید پلیس راه اندازی کنترل در ایستگاه های قطار, توقف تمام ماشین ها در جاده های اصلی و پرواز از میلان به حالت تعلیق و مجازات از سه ماه در زندان یا 206 یورو ($233) جریمه برای نقض قوانین.

ما می تواند در کنار coronavirus کانون

وجود دارد نصب نگرانی هایی است که ایالات متحده آمریکا — بزرگترین و بیشترین متصل اقتصاد می تواند آینده COVID-19 کانون.

وجود 21 نفر کشته شده اند و تعداد موارد یافت گذشته 500 یکشنبه موثر بر 30 کشور 50 ایالت است.

یک رشته از سیاستمداران جمهوری خواه گزارش آنها در میان کسانی که ممکن است در تماس با این بیماری از جمله نامزد سابق ریاست جمهوری تد کروز و یک حزب عمل مت Schlapp که در تماس نزدیک با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

کروز نشان داد او زده شده بود دست در یک محافظه کار کنفرانس در واشنگتن با کسی که بعد از تست مثبت است.

“من تصمیم به ماندن در خانه در تگزاس این هفته تا 14 روز گذشت,” او نوشت: در Facebook اضافه کرد که او تا به حال هیچ نشانه ای ندارند.

کاملا هماهنگ

افزایش در ایالات متحده موارد آمد و به عنوان برگ برنده دولت به نظر می رسد تقسیم می شود که چه چیزی برای انجام با یک تاج-آمار کروز کشتی گیر کردن سواحل کالیفرنیا, تاکید نگرانی در مورد چگونه این بحران به کار گرفته.

شاهزاده بزرگ که دارای 21 تأييد رمان coronavirus عفونت در میان 3,500 مردم در هیئت مدیره است که با توجه به حوض در اوکلند در روز دوشنبه. مغلوب ساختن پیشی جستن است و استدلال آنها باید اقامت در کشتی.

کابینه وزیر بن کارسون گفت: طرح خواهد بود و در آن زمان کشتی اسکله اما حاضر به آنچه در آن بود.

در یک صبح زود صدای جیر جیر مغلوب ساختن پیشی جستن است که متهم به واسطه اطلاعات غلط در شیوع سرزنش رسانه ها برای تلاش برای ایجاد دولت خود را “نگاه بد”.

“ما باید کاملا هماهنگ و خوب تنظیم برنامه ریزی کاخ سفید برای حمله به کروناویروس” او هنوز توییتی.

بازار محققان در ANZ بانک گفت: این نوع از واکنش سوخت و پرکن-مالی وحشت.

“بازار ترس نبوده است کمک نگرانی که ما آهسته بوده است به پاسخ دادن به این بحران گفت:”: “مشتریان “با آهسته رول از اقدامات پیشگیرانه عدم شفافیت در اطراف مهار سیاست و آنچه به نظر می رسد فقیر بهداشت عمومی در ارتباط است.”

یک گزارش از کنفرانس سازمان ملل برای تجارت, سرمایه گذاری و توسعه (UNCTAD) هشدار داده است که این ویروس گسترش می تواند آمار سرمایه گذاری مستقیم خارجی در سراسر جهان به میزان 15 درصد به عنوان کسب و کار بین المللی قرقره.

چین و کره جنوبی

در چین و کره جنوبی وجود دارد برخی از نشانه هایی که اوج شیوع ممکن است وجود رسیده است.

چین در گفت و گو با بسته ترین موقت بیمارستان افتتاح شد برای دریافت coronavirus بیماران در اپیدمی این کانون در اطراف ووهان به عنوان تعدادی از عفونت های جدید در کشور آمار کم سابقه بوده است.

وجود 40 موارد جدید در سراسر کشور ملی کمیسیون بهداشت گفت: کمترین تعداد موارد تازه پس از آن آغاز شده و گزارش داده ها در ژانویه.

کره جنوبی که یکی از بزرگترین coronavirus در مجموع در خارج از چین گزارش داد که کوچکترین روزانه افزایش موارد برای دو هفته.

در مجموع 248 موارد تایید شده در پنج شنبه, کره مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) گفت. افزایش زمان کل آن به 7,382.

منبع: AFP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>