ایتالیایی شهرداران در حال گرفتن به رسانه های اجتماعی به سرزنش ساکنان خود را برای اجتماعی فاصله

شهرداران از شهرستانها ایتالیایی در حال گرفتن به رسانه های اجتماعی به خشم فریاد تهدید و نفرین در ترکیبات خود هستند که نادیده گرفتن دستور به ماندن در داخل در طول coronavirus همه گیر ملی ارسال گزارش.

ایتالیا شده است این کشور سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر کوروناویروس: عنوان این نوشته با توجه به Worldometers این کشور اروپایی دیده می شود 6,000 مرگ و میر ناشی از 63,000 موارد است. در برخی از روز صدها نفر در عرض چند ساعت از یکدیگر است.

این کشور در سراسر کشور مستند و ساکنان دستور به ترک خانه های خود به جز دلایلی مانند به خرید مواد غذایی و یا برای دریافت مراقبت های پزشکی.

در حالی که اکثر ایتالیایی ها با رعایت این قوانین هستند. برخی از آنها آشکارا نقض آنها را در حالی که دیگران در حال پیدا کردن راه های خلاق به اطراف آنها را. در واقع به قدری فراگیر است که مشکل از ایتالیایی ها نادیده گرفتن کشور خود را قرنطینه سفارشات که پلیس باید جریمه 40 ، 000 نفر در هفته اول ملی مستند.

این کشور شهرداران داشتن هیچ یک از آن.

در تلویزیون ملی و در رسانه های اجتماعی سیاستمداران هستند و مقدار کمی از هیچ خشم برای موکلین خود که گرفتن قرنطینه سفارشات به طور جدی.

Vincenzo De Luca, رئیس جمهور, کامپانیا, نمی, گوشت چرخ کرده, کلمات هنگامی که او شنیده ام که برخی از ترکیبات خود برنامه ریزی شد در پرتاب فارغ التحصیلی ،

“ما ارسال خواهد شد ، با شعله ثرورس,” او گفت:.

در رجیو کالابریا, شهردار, Massimiliano Presciutti نیست خرید این بهانه که ساکنان نیاز به خارج شدن از خانه برای پیاده روی سگ خود را.

که در آن f*ck شما همه رفتن ؟ شما و سگ خود را… که باید یک التهاب پروستات?,” او گفت: بیشتر اشاره کرد که او گفته بود به طور مستقیم به یک سگ واکر گفتن او را که او (scofflaw) است نه ویل اسمیت.

در لوکرا شهردار آنتونیو Tutolo است که تا به اینجا با افرادی که اطاعت از نامه این قانون توسط رفتن به سالن مو اما پس از آن نقض قانون قصد رفتن به یک تلفن همراه آرایش مو ون به خود را انجام دهد. او اشاره کرد که یک مدل موی زیبا احتمالا رفتن به قبر با آن پوشنده و هیچ کس آن را ببینید به هر حال.

“آنچه f*ck است که برای ؟ که f*ck قرار است حتی شما را با موهای خود را تمام انجام در یک تابوت? آیا شما را در درک تابوت بسته خواهد شد؟,” او گفت:.

ایتالیا شده است به خصوص سخت-آمار بیماری همه گیر کوروناویروس برای یک میزبان از دلایلی است که به احتمال زیاد مورد مطالعه توسط اپیدیولوژی برای سال بعد از آن آمده است و رفته است. همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, یکی از دلایل ممکن است که این ویروس شده است بنابراین در ایتالیا است که این کشور مانند اسپانیا (همچنین سخت-ضربه گیر) دارای یک فرهنگ است که ارزش های اجتماعی تجمعات و محبت شخصی تماس بگیرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>