روشن است ما وارد رکود اقتصادی: رئیس صندوق بین المللی پول

واشنگتن: coronavirus همه گیر هدایت می شود که اقتصاد جهانی را به رکود که نیاز گسترده کمک های مالی برای کمک به کشورهای در حال توسعه صندوق بین المللی پول رئیس Kristalina Georgieva روز جمعه گفت.

“روشن است که ما وارد یک رکود اقتصادی” خواهد شد که بدتر از در سال 2009 پس از بحران مالی جهانی او گفت: در جریان یک کنفرانس مطبوعاتی.

با اقتصادی در سراسر جهان “توقف ناگهانی” Georgieva گفت: صندوق برآورد “به صورت کلی نیازهای مالی از بازارهای در حال ظهور است از 2.5 تریلیون دلار.”

اما او هشدار داد که برآورد “است که در پایان پایین تر.”

دولت ها در بازارهای در حال ظهور که دچار خروج سرمایه بیش از $83 میلیارد دلار در هفته های اخیر می تواند پوشش بسیار که “واضح است که منابع داخلی کافی” و بسیاری از در حال حاضر بدهی بالا ،

بیش از 80 کشور عمدتا کم درآمد و در حال حاضر درخواست کمک از صندوق بین المللی پول, او گفت:.

“ما نمی دانیم که خود ذخایر و منابع داخلی را نمی خواهد کافی” Georgieva گفت:, و اضافه کرد که این صندوق با هدف به گوشت گاو تا پاسخ آن “به انجام بیشتر آن را انجام دهد بهتر است آن را انجام دهید سریع تر از همیشه قبل از.”

رئیس صندوق بین المللی پول صحبت می کرد به خبرنگاران پس از یک نشست مجازی با واشنگتن بر اساس وام کمیته راهبری زمانی که او رسما درخواست افزایش در صندوق سریع-استقرار اورژانس امکانات از سطح فعلی خود را در حدود 50 میلیارد دلار.

او همچنین با استقبال از 2.2 تریلیون دلار بسته اقتصادی مورد تایید سنای آمریکا گفت: “کاملا لازم است برای کوسن بزرگترین اقتصاد جهان در برابر ناگهانی رها کردن فعالیت های اقتصادی.”

منبع: AFP


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>