این مهندس ما را به نوبه خود آلی کشاورز با استفاده از 50% کمتر آب & بدست آورده Lakhs

Devang نشان دهنده یکی از بسیاری از مردم که روشن از شرکت های بزرگ جهان به کشاورزی ارگانیک با هدف نه تنها به رشد مواد غذایی خود را, اما همچنین سبزیجات آلی در دسترس و مقرون به صرفه به دیگران است.

Wمرغ Suresh Devang آن کار حرفه ای در کالیفرنیا گفت: پدر و مادر خود را در مورد ترک شغل خود را و گرفتن کشاورزی ارگانیک در هندوستان حرفه ای او مواجه تظاهرات در محل پشتیبانی می کند. اعضای خانواده خود را موفق به درک کنند که چرا کسی که در یک موقعیت ارشد می خواهم به همه برای کشاورزی یک حرفه ای است که پر از خطرات.

ارتقاء

برای روز زن 48 ساله گفت: داستان از موفق آلی کشاورزان به همسر و پدر و مادر با امید آنها را حداقل در نظر تصمیم خود را. اما قصه از خودکشی کشاورز و کشاورزی بدهی دارد پس قبر در چشم انداز است که حتی امروز بعد از چهار سال داشتن ثابت فطرت خود به عنوان یک کشاورز و درآمد شسته و رفته سود پدر و مادر خود را به طور کامل متقاعد شده است. اما Devang پیدا کرده و تماس خود را.

از مهندسی کشاورزی ارگانیک

Devang در سمت چپ یک شغل پردرآمد در آمریکا به عمل کشاورزی ارگانیک در هند

در سال 2016 Devang خریداری شده 6 هکتار زمین کشاورزی و یک سال بعد از نقل مکان به Mysuru را پورا روستای HD Kote taluk.

آن چه ساخته شده است نرم افزار مهندس ترک در پشت یک زندگی راحت و لوکس و سرمایه گذاری به یک حرفه ای است که او تا به حال بسیار کمی تخصص ؟

“این بود که ترکیبی از چیزهای مختلف است که من را وادار به ترک کار و بازگشت به هند است. من آمد در سراسر داستان یک بانوی هند ایجاد یک جنگل بدون انتظار هر چیزی در بازگشت. در حالی که من احساس بسیار افتخار از آن نیز تحریک نقطه برای من” Devang می گوید بهتر است هند.

Devang تحسین از کشاورزی خانوادگی و رشد مواد شیمیایی-مواد غذایی رایگان. همراه با بسیاری از چیزهایی که او تا به حال پشت در دوران کودکی خود را به خوردن مواد غذایی تازه بود. چیزی که او متوجه شد پس از بررسی مزایای استفاده از مواد غذایی آلی.

“همه ما می خواهم به خوردن مواد غذایی سالم اما هیچ کس در واقع می خواهد به رشد آنها. برخی از مطالعات من خواندن و حتی اشاره کرد که چگونه ما به بیماری در شیوه زندگی در سال های اولیه با توجه به مواد غذایی ناسالم. تمام مقالات در کشاورزی من خواندن در وقت آزاد من انگیزه من برای بازگشت به ریشه های من,” او اضافه می کند.

ورود به کشاورزی که پورا بود مبارزه با خشکسالی

زمانی که Devang در نهایت در زمان شجاع گام و حل و فصل در هند پورا بود رفتن را از طریق وحشتناک خشکسالی و مضطرب کشاورزان در حال حرکت بودند به مناطق دیگر در جستجوی اشتغال است.

اگر دلسردی از خانواده و دوستان و مسخره از دیگر کشاورزان کافی نیست خشکسالی منصرف مهندس بیشتر و تقریبا شکست روحیه خود را.

اما یکی نیست به من بدهید تا Devang در زمان استفاده از این خشکسالی به سطح زمین و توسعه آب-صرفه جویی درمصرف روش. برای این Devang استخدام کشاورزان که تصمیم به ماندن در پشت, در نتیجه تولید یک جایگزین منبع درآمد برای آنها.

او ساخته شده یک مزرعه برکه (15×15 فوت) با ظرفیت ذخیره 1.25 لاخ لیتر از آب باران.

علاوه بر آن, او همچنین حفر کوره در اطراف یک borewell به شارژ مجدد آبهای زیرزمینی است. در کوره او نگهداری می شود سنگریزه های با اندازه های مختلف است که فیلتر آب باران.

Devang شیوه های کشاورزی ارگانیک در 6 هکتار از زمین

او همچنین مورد استفاده در زمان برای دیدار با دیگر کشاورزان و مسئولان Mysuru کشاورزی و باغداری بخش به یادگیری در مورد تکنیک های کشاورزی. در میان تمام تکنیک های کشاورزی, Devang انتخاب یکپارچه مدیریت مزرعه (IFM) برای اطمینان از پایدار کشاورزی.

با تشریح این روش او می گوید: “یک چرخه است که تشکیل شده در زمین های کشاورزی که در آن باقی مانده های محصول تغذیه برای حیوانات و در فضولات حیوانی از دام استفاده می شود به عنوان یک کود آلی به رشد مواد غذایی است. به عبارت ساده تر زباله مورد استفاده مجدد قرار است به عنوان یک محصول مفید است.”

مزایای کشاورزی ارگانیک: رشد مواد غذایی سالم در طول سال

برای هر کارآفرین, تداوم کسب و کار در میان شکست و ضرر و زیان بسیار مهم است. بنابراین Devang تصمیم به تولید مواد غذایی در سراسر سال به جای فصلی برداشت.

برای مخلوط (که در آن دو یا بیشتر از گیاهان در حال رشد در همان محل) او ساخته شده یک طرح کوتاه مدت و بلند مدت و سبزیجات و محصولات کشاورزی و درختچه او می تواند به رشد در مزرعه خود را.

ارتقاء

او دستور داد آلی دانه از مهد کودک در سراسر هند آغاز شده و فعالیت های خود را. او حفر ترانشه در سراسر زمین رسوب مواد زائد آلی و تحت پوشش آن “سنگر حفظ رطوبت خاک برای مدت طولانی اجازه می دهد تا تنها بخشی از نور خورشید و جلوگیری از فرسایش خاک از باران,” او اضافه می کند.

در اینجا چگونه Devang است intercropped دانه:

  • او کاشته شده یک درخت نارگیل هر یک در چهار گوشه این میدان در فاصله حدود 40 فوت
  • او کاشته 100 درختان لیمو بين درختان نارگیل
  • او سپس کاشته درخت موز در هشت پای غیر در میان درختان لیمو.
  • در نهایت فضای بین هر گیاه موز بود پر از گیاهان مانند فلفل و لوبیا و گل همیشه بهار دارویی گیاهان برگ دار و سبزیجات سبز.

به عنوان سبزیجات در بین درخت موز تنها سه ماه به رشد او قادر است به جای سبزیجات در هر چرخه.

توضیح دلیل خود را طرح مزرعه Devang می گوید: “درختان نارگیل نارگیل به هر 5-6 سال در حالی که سه سال طول می کشد برای درختان لیمو به لیمو. بنابراین من تا به حال به بوته کوتاه مدت و سبزیجات برای حفظ خودم.”

یکی از بزرگترین مزایای استفاده از این نوع از کشاورزی می گوید Devang است که آب ذخیره شده “زمانی که من آب خارج درختان همان آب اجرا می شود در وسط آبیاری سبزیجات. من صرفه جویی تا 50 درصد از آب هر بار که من آبیاری این زمینه است.”

علاوه بر این در مجاور 11 هکتار طرح Devang رشد می کند ديم محصولات کشاورزی مانند millets ragi, برنج, ذرت و….

برنده شدن قلب و تمجید

رمان خود را به روش Devang اخیرا با توجه به “بهترین منطقه کشاورز’ جایزه توسط دانشگاه علوم کشاورزی بنگلور. از نظر عملکرد مزرعه می دهد خروجی از 10-15 تن از سبزیجات در هر سال و 40 تن از موز است. این عملکرد ترجمه را به سود سالانه در حدود Rs 6 lakhs.

Devang نیز گره خورده است تا با سبزیجات محلی فروشندگان مواد غذایی آلی رسانه ها و شرکت ها در سراسر کشور به فروش خود را تولید کند.

مانند Jeevamrutha آلی خروجی در Mysuru است که خرید سبزیجات از Devang مزارع برای دو سال گذشته است. آن را صاحب Smita N می گوید TBI “بسیاری از مشتریان ما داده اند بازخورد مثبت از نظر کیفیت Devang را سبزیجات. در آن طول می کشد کمتر از یک ساعت به فروش محصولات تازه هر روز صبح.”

با سه سال تجربه در کشاورزی Devang با هدف پراکنده کردن دانش خود را در میان دیگران و به خصوص کشاورزان و دانش آموزان “هر کودک باید اصول اولیه در حال رشد مواد غذایی بدون مواد شیمیایی و آفت کش ها. من امیدوارم که برای دعوت از مدارس برای بازدید داشته است.”

Devang نشان دهنده یکی از بسیاری از مردم که روشن از شرکت های بزرگ جهان به کشاورزی با هدف نه تنها به رشد مواد غذایی خود را, اما همچنین سبزیجات آلی در دسترس و مقرون به صرفه به دیگران است. در زمانی که کشاورزان در حال ترک کشاورزی مردم مانند Devang ارائه امید به آینده سبزتر.

دریافت در تماس با Suresh Devang در: [email protected]


همچنین بخوانید: همسر بارداری باعث می شود پنجاب مرد شروع, طبیعی, کشاورزی در حال حاضر با رشد 30+ سبزیجات


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>