عیسی وگاس حرکت غنیمت در داغ جدید Instagram تصویری

عیسی وگاس مشترک چشم نواز ویدیو جدید با Instagram followers امروز و او رفت و همه را به عنوان او خود را تکان داد, در انواع, خلاق, رقص حرکت می کند. او عینک یک گروه که شامل یک سینه بند ورزشی یا بالا لباس شنای زنانه دوتکه, گل پایین و بالا ،

لباس او بود لاسی و تاریک او کف با گل های صورتی روشن شد ، آن را تا به حال به رنگ قرمز روشن تسمه و یک برش کوتاه است که به نام توجه به derrière. او این زوج با یک سیاه و سفید بالا و عقب با کلاه سبز لهجه و ران بالا جوراب سیاه با سفید راه راه افقی در بالا.

مدل عینک مو و خار پشت و شانه ها و نرم افزار آرایش سخت بود تشخیص دهد.

او ایستاده بود در داخل خانه در مقابل دو, سفید, صندلی بود که قرار داده شده در مقابل یک دیوار چوبی.

در ابتدای تصویری مدل دیده می شد ایستاده و تکان دادن باسن خود را از یک سمت به سمت دیگر قبل از خم شدن زانو و خم شدن به جلو.

از آنجا عیسی twerked با شوق و ذوق به او منتقل زانو های خود را در اطراف و باسن او در محافل همه به او سنگ همراه به آهنگ داد و لاسی به نظر می رسد. در یک نقطه او در چرخش باسن او حدود قبل از ظاهر و پای راست خود را چند بار. نسبت به پایان این ویدئو او ایستاد و ادامه داد: به رقص با شور و نشاط. او قرار داده و دست خود را بر پشت سر خود را و سپس اجازه دهید آنها را قطع و با او طرف به عنوان او ادامه داد: به پاپ او derrière. درست قبل از این کلیپ به پایان رسید و او خم به جلو و کمی بدن خود را تکان داد.

به روز رسانی شده است نوشته شده برای پنج ساعت تا کنون و آن را به تماشای بیش از 406,400 بار. بسیاری از نظرات دقیق باقی مانده بودند توسط اسپانیایی زبانان اما نیز وجود دارد یک چند به زبان انگلیسی تعارف مخلوط در اینجا و وجود دارد.

“بسیار زیبا” اعلام کرد پیرو.

“Oh my god” raved دوم فن.

“خوب است که ساخته شده روز من!” گفت: یکی دیگر از تحسین.

“این دلیلی است که من به دنبال تو عشق من” نوشت: یک چهارم رسانه های اجتماعی کاربر.

زیبایی نوشته شده یکی دیگر از مجموعه عکس دیروز که امید بستن برای یک گروه گاه به گاه است که اجازه داده او را به نمایش گذاشتن abs. او را لرزاند یک محصول تانک و شلوار جین که به شدت ساییده شده. او تکمیل نگاه خود را با یک جفت از چکمه های سفید با انگشتان پا اشاره کرد. مدل مطرح شده در مقابل مرسدس بنز و عکس گرفته شده قابل توجه چند شمار های مختلف. و در یکی از عکس های او کشف شد در نظر گرفتن یک عکاسی از خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>