اسرائیل نشان می دهد ‘Fauda’ به تصویر می کشد قیمت ‘مردم بی گناه’ پرداخت می شود در درگیری

اورشلیم: این آمار نشان می دهد تلویزیون “Fauda” در مورد یک پلیس مخفی اسرائیل واحد مبارزه با شبه نظامیان عرب بر مجازات عوارض پرداخت شده توسط “بیگناهان” را به عنوان آن را برمی گرداند در این هفته برای سومین فصل می گوید آن شرکت سازنده Avi Issacharoff.

“ما می بینیم که چگونه افرادی که نمی خواهند برای رفتن به جنگ که می خواهند به زندگی در صلح در مناقشه اسرائیل و فلسطین, وجود خود,” او گفت: AFP در مورد نشان می دهد تا حد زیادی در غزه برای اولین بار.

Fauda که به معنی “هرج و مرج” در عربی است برنده تمجید کشیده و جنجال پس از آن برای اولین بار در سال 2015 به عنوان اولین برجسته اسرائیلی نشان می دهد به صفحه نمایش در هر دو زبان عبری و عربی است.

پخش توسط Netflix

آن را جذب کرده جهانی پس از آن بود و توسط Netflix در سال 2016 و خدمات جریان تنظیم شده است به انتشار فصل سوم در بسیاری از نقاط دنیا این هفته است.

با بی سابقه تعداد افراد جریان های تلویزیونی در انزوا مجبور COVID-19 گیر Fauda فصل سوم به نظر می رسد آماده به رسم قابل توجه مخاطبان است.

Issacharoff اسرائیل یک روزنامه نگار که از نزدیک تحت پوشش این درگیری گفت: “دستور همان باقی می ماند اما در این فصل بسیار پیچیده تر از قبلی ها هستند”.

شکار برای سر

زودتر plotlines مستقر در کرانه متمرکز در شکار برای سر حماس و فرمانده گروه دولت اسلامی.

Issacharoff — که شرکت سازنده و Fauda منجر بازیگر Lior Raz خدمت در واحد نظامی که در آن نشان می دهد که بر اساس — گفت: در فصل سوم به دنبال “نشان می دهد سنگین قیمت پرداخت شده توسط مردم بی گناه به دلیل جنگ”.

مخفی اسرائیل عامل

سوم فصل شروع می شود با اسرائیل عامل Doron Kavillio مرکزی شخصیت بازی های برگزار شده توسط Raz, رفتن مخفی در بانک غرب شهر الخلیل.

نما به عنوان یک مربی Kavillio هدایت یک جوان فلسطینی بوکسور با یک آینده روشن کردن یک مسیر با عواقب قابل توجهی.

سوم از فصل اول با مقدار زیادی از عمل در حال وقوع در غزه فلسطینی تحت محاصره اسرائیل-اجرا محاصره پس از سال 2007 حماس قدرت را در نوار ساحلی.

صحنه های مجموعه ای در غزه فیلم برداری شد در اعراب و اسرائیل در شهرهای کفار Kassem و مراسم روز زرقاء در مرکز و شمال دولت یهودی.

در برابر اشغال وحشیانه

Fauda ستایش شده است توسط بسیاری به عنوان ارائه متنوع تصویر از جنگ و نیویورک تایمز در دسامبر آن را به نام یکی از 30 بهترین تلویزیون های بین المللی نشان می دهد از دهه.

آن را به طور خاص مجبور اسرائیل بینندگان برای مقابله با جنبه های وحشیانه اشغالگران را در حالی که ارائه صمیمی انسان, تصاویر از مبارزان فلسطینی.

منتقدان آن را به عنوان یک طرفه اسرائیل به عنوان عوامل غیر قابل انکار به تصویر کشیده شده به عنوان dare-شیطان قهرمانان.

یک 2018 بررسی در روزنامه گاردین اشاره کرد که تا چه حد است که نشان می دهد رفتار در تضاد با evenhandedness است که عمدتا “در چشم بیننده است”.

Issacharoff تاکید کرد که Fauda یک “اسرائیلی سری”.

اما او گفت: “این برای ما مهم است نه به کاریکاتور دشمن” و نشان می دهد که آنها نیز “رنج می برند گریه و عشق”.

پل b/w اسرائیلی ها و فلسطینی ها

او افزود که او امیدوار است که نشان می دهد می تواند به عنوان یک پل بین اسرائیلی ها و فلسطینی ها در حالی که برجسته رنج می برند در هر دو طرف.

شخصیت های خاصی هستند که بر اساس شخصیت های شناخته شده به شرکت سازندگان به ویژه یحیی Sinwar این رهبر حماس در غزه.

اما گفت Issacharoff, Fauda “داستان باقی می ماند حتی اگر ما آن را برخی از عناصر واقعیت”.

واقعیت این است که اغلب پیچیده تر از بسیاری از تصور وی افزود: با اشاره به این واقعیت است که اسرائیل و حماس — که مبارزه کرده اند سه جنگ از سال 2008 — در حال همکاری شامل COVID-19 شیوع در غزه.

منبع: آژانس ورودی


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>