اسرائیل Kamakawiwo’ole Google Doodle را به تصویر می کشد هاوایی نقاط او عاشق ترین

اسرائیل Ka’ano’i Kamakawiwo’ole به عنوان نشان داده شده در ویدئو انیمیشن ایجاد شده توسط گوگل دودل. یوتیوب/GoogleDoodles

هاوایی نوازنده Israel kamakawiwo’ole همچنین به عنوان شناخته شده Bruddah IZ اند 61 امروز یک واقعیت است که گوگل در حال جشن گرفتن با یک دودل و متحرک تصویری تجلیل از نوازنده است که شنیده ام آواز تفسیر خود را از “Somewhere Over the Rainbow” در الت موسیقی شبیه گیتار با یک به طور سنتی هاوایی موسیقی صدا. Kamakawiwo kamakawiwo’ole ممکن است تبدیل به بهترین و شناخته شده در سراسر جهان برای این ترانه—ثبت شده در تنها یک شب در سال 1988 و نه به دست آوردن محبوبیت تا پس از مرگ او در سال 1997—اما موفقیت های او در موسیقی و حمایت وسیع و سمت چپ یک علامت پاک نشدنی در فرهنگ هاوایی.

Kamakawiwo kamakawiwo’ole منتشر شد 15 آلبوم, با گروه او شکل گرفته با برادرش و سه نفر از دوستان به نام Makaha فرزندان Ni’ihau قبل از او درگذشت تنفسی و قلب و دیگر مسائل مربوط به سلامت در سن 38. علاوه بر این Kamakawiwo kamakawiwo’ole که متولد همان سال که هاوایی شد 50th دولت طرفدار هاوایی استقلال خود را با استفاده از شعر به اصرار برای حاکمیت و همچنین حفاظت از محیط زیست از جزایر’ شگفتی های طبیعی.

در احترام به مردی که شناخته شده به عنوان “صدای هاوایی” مدیر هنری سوفی Diao آگاه بود به درستی پرداخت ادای احترام به زمین و فرهنگ است که او نه تنها دوست داشتم اما مبارزه برای محافظت از. در یک مصاحبه در مورد ایجاد ابله منتشر شده توسط گوگل او مربوط چگونه تحقیق و گفتگو با تهیه کننده خود جان de Mello و بیوه مارلین Kamakawiwo kamakawiwo’ole اجازه او به ادغام عناصر است که واقعا مهم به Kamakawiwo kamakawiwo’ole برای مثال از جمله تصاویر مورد علاقه خود را, گل, plumeria که رشد فراوان در هاوایی است.

“ابله پر است از مکان هایی در هاوایی بود که اهمیت ویژه ای برای اسرائیل” Diao گفت. “طلوع آفتاب در الماس سر Makaha ساحل Palehua ویستا جریان گدازه آتشفشانی چشم انداز جزیره بزرگ سیاه و سفید شن و ماسه ساحل در Kalapana های وای’anae ساحل.” همه دیده می شود در این ویدئو در حال حاضر برای کاربران گوگل در ایالات متحده و در بخش هایی از اروپا در موتور جستجو صفحه اصلی امروز نیز می پردازد ادای احترام به آمریکایی های آسیایی اقیانوس آرام ماه میراث در آمریکا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>