ایزابلا Buscemi Flaunts کردن, چهره, انزال, زرق و برق لباس شنای زنانه دوتکه

ایزابلا Buscemi اخراج کردن دیگر بسیار گرم به ضرب گلوله به او Instagram تغذیه در بعد از ظهر مارس 13, black pussy, بمب, شکل های استخر. مدل حیرت زده در یک نحیف لباس شنای زنانه دوتکه رشته که چیزی جز نعمت برای او ساعت شنی با قاب.

تحریک عکس به نظر می رسد به یک throwback با مدل حلق آویز کردن در یک استخر در SLS بهائی Mar. او با طرفداران که او را دوست دارم در باهاما در حال حاضر ظاهرا به مرجع اجتماعی فاصله سفارشات قرار داده شده است به محل زیر COVID-19 بیماری همه گیر. تصویر خود را اسیر این مدل در یک استخر بزرگ سونا با سفید و زرد راه راه حوله بخور پشت او. چند نفر دیگر ظاهر می شود basking در آفتاب به عنوان هر یک از اطراف صندلی مدعی شدند با کیف پول و یا حوله است.

بوشمی که به تازگی slayed در دار گذاشته و در پشت او arching آن را کمی از روی صندلی. بالای لباس شنا خود را افتخار سنتی مثلث برش داده اما نمی کار خود را از پوشش مدل قفسه سینه به رخ آمد ریختن وسط و پایین. بدن خود را ساخته شده از پر تلالو طلا پارچه تامین امنیت در سراسر پشت او با halterneck کراوات.

او کف بودند و حتی بیشتر آشکار نشسته بالا در hipbones با shimmery رشته است. این ارتباط قطع جلب توجه به بوشمی را اصلاح شکم که ماساژ با روغن برنزه. یک نگاه اجمالی کوچک از عضلات پاها نیز به نظر می رسد در پوست — baring ضربه محکم و ناگهانی با خورشید را منعکس کردن تمام شکل.

مدل لباس شنا نگهداری طلا و جواهر به حداقل با تنها یک نقره ای سازمان دیده بان بر روی مچ دست چپ. او عینک خود را طولانی با برجسته قفل های جمع شده در پشت او با چند قطعه بر لبه صندلی. حتی اگر این مدل نگاه به آماده شدن برای یک شیب در استخر, او sported کامل آرایش صورت آورده است که از او دلخواهی ویژگی های. در علاوه بر این به تعریف ابرو او را لرزاند بالدار خط چشم و ریمل ضخیم. چهره او کاملا منحنی و Buscemi اتمام گلم با یک رژ لب پررنگ.

حتی اگر به روز رسانی شده است زندگی می کنند برای چند ساعت آن را به دست آورد یک تن از توجه برای زن بیش از 34000 دوست دارد و 400 plus نظرات. اکثریت قریب به اتفاق طرفداران شد و سریع به بیحوصلگی حرف زدن بیش از او بی عیب و نقص, بیکینی بدن.

“باید در انتشار مجله تناسب اندام الهه زیبا” یکی پیرو gushed اضافه کردن یک شعله و هلو از emoji.

“این من اکثر عکس های مورد علاقه من تا کنون دیده اند!,” دوم Instagrammer raved اضافه کردن یک تاج از emoji به معنی ملکه وضعیت.

“کمال است به معنای واقعی کلمه خود را 2nd نام من قسم می خورم” یکی دیگر از تحسین نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>