سابق ویکتوریا سکرت مدل Isabeli Fontana ممکن است به نمایندگی از شرکت لباس زیر زنانه کنه اما متوقف نمی شود او را از نگه داشتن او Instagram حساب زنده و وزوز با جرقه بزند.

زیر تصویر خود را-ارسال آیین 36 سال گیج به تازگی در زمان به صفحه او و wowed طرفداران خود را با مجموعه ای زیبا از جرقه بزند. در عکس های ççê ی می تواند دیده می شود تاب شیک سیاه با لباس های رنگارنگ پر تلالو پانل. او همچنین تصمیم گرفتند برای یک کمربند سیاه و سفید در اطراف کمر که برجسته خود شکل کامل.

ماندن درست به سبک خود او تصمیم گرفتند برای, حداقل, آرایش. با اینحال, Isabeli نگاه هیچ چیز زرق و برق دار. نرم افزار ویژه عاج پایه و اساس یک اثر خفیفی از رنگ صورتی blusher, برهنه, رژ لب صورتی و تعریف ابرو.

او عینک زیبا, سبزه, گیسوان پایین و سمت جاروب آنها را به جلو و یک نگاه سکسی. از نظر لوازم برزیل بمب نگهداری آن بسیار ساده است و تنها تصمیم گرفتند برای یک حلقه.

به لذت از طرفداران این مدل نوشته دو عکس از این عکس. در اولین ضربه محکم و ناگهانی او می تواند دیده می شود, برگزاری می توانید از خرپا است که یک تعمیر مو محصول. او به آرامی لمس موهای خود را از او برداشته چانه جدا لب های او و نگاه مستقیم به دوربین.

در دومین ضربه محکم و ناگهانی, Isabeli نشان داد او پر جنب و جوش با آرامی لمس کردن مو, بلند کردن چانه خود را به دنبال به دور از دوربین و فلش لبخند زیبا. تصویر گرفته شده در بالکن به عنوان مدل می تواند دیده می شود ایستاده در برابر پس زمینه از برخی از ساختمان های بلند.

با توجه به geotag ضربه محکم و ناگهانی دستگیر شد در نیویورک در حالی که در عنوان این مدل تایید مو محصول اظهار داشت: از مزایای آن و سپس از او خواست طرفداران اگر کسی در حال استفاده از آن است.

همانطور که از نوشتن این قطعه تصویر تعلق نزدیک به 6000 دوست دارد و حدود 100 نظر است که در آن طرفداران و پیروان باران Isabeli با تعداد بی شماری از تعارف. این ثابت می کند که گیج لزوما باید برای نشان دادن پوست به منظور به دست آوردن طرفداران او توجه و حمایت است.

“کودک زیبا. I love New York City” یکی از پیروان اظهار نظر در ضربه محکم و ناگهانی.

“شما بسیار زیبا و در داخل و خارج! من آرزو می کنم من تا به حال نیمی از انرژی خود را و زیبایی” کاربر دیگری chimed در.

“شما از زیبایی های طبیعی Isabeli. شما همیشه در قلب من سرقت” یک سوم پیرو نوشت.

در ضمن یک چهارم تحسین اظهار داشت: در مدل انتخاب ساز و برگ.

“هی, Isabeli شما حس مد است که واقعا شگفت انگیز است!!”

طرفداران دیگر استفاده می شود کلمات و عبارات مانند “خیره کننده” “زیبا” و “هند” به بیان تحسین خود را برای مدل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im