است Michonne برای همیشه رفته در ‘The Walking Dead’? Danai Gurira شاهد & Showrunner وزن در

The Walking Dead Spoilers Michonne Exit

چه آینده ای در انتظار برای Michonne در AMC را به مرده راه رفتن? Danai Gurira شاهد

خطی رتبه های تلویزیون را در سراسر هیئت مدیره به عنوان دیجیتال به طور فزاینده ای مصرف می شود هنجار در میان دوستداران تلویزیون. جایی است که شایع تر از AMC را به مرده راه رفتن است که در میان چند فصل رتبه کاهش و در عین حال هنوز هم حفظ یک جامد مخاطبان زندگی می کنند. در حال حاضر در حال پخش دهم فصل پایین و 32 درصد در زنده بینندگان و نزدیک به 40 درصد در تبلیغ پسند 18 تا 49 جمعیتی. اما AMC مصمم است به چرخش محبوب ترین سری تا کنون به چند جانبه حق رای دادن.

یک سوم spinoff سریال—The Walking Dead: جهان فراتراست به عضویت اصلی و ترس the Walking Dead به عنوان آخرین نمایش این سال است. در همین حال ریک گرایمز ستاره Andrew Lincoln تنظیم شده است به نظر می رسد در سه Walking Dead , فیلم,. یکشنبه شب قسمت “آنچه ما تبدیل به” می افزاید: بیشتر حس فوریت به این پروژه ها آن را به عنوان به ظاهر خداحافظی به محبوب فن-شخصیت های مورد علاقه Michonne, بازی های برگزار شده توسط Danai gurira شاهد.

اما این واقعا آخرین دیده ایم ؟

“خوب, شما می دانید که من هرگز به شما بگویم بساز یا نه به این, اما من فکر می کنم وجود دارد باز endedness چگونه او خارج می شود. من با شما موافقم که” او گفت: آخرین مهلت در مصاحبه اخیر است.

Gurira شاهد افزود: “من فکر کردم آن بود که او به شما می دانید نوع دریافت cosmically پاداش برای کمک به این عجیب و غریب پسر ویرژیل است که با بازی فوق العاده بازیگر است که من همیشه تحسین کوین کارول. پاداش با پیدا کردن شواهد این چیزی است که او همیشه مشکوک بود که بود که ریک نمی میرند که پل. بنابراین شما می دانید ما را ببینید که چگونه است که می رود. ببینید چه اتفاقی می افتد بعدی را ببینید و یا اگر چیزی اتفاق می افتد.”

The Walking Dead showrunner و تهیه کننده اجرایی آنجلا شاه نیز خودداری از ارائه هر گونه قطعی بسته شدن در Michonne داستان وقتی پرسیده شد که اگر Michonne می تواند پیوستن به ریک در فیلم های آینده. “بدیهی است که گزینه ای وجود دارد و من واقعا امیدوارم که آنها را دوباره مدتی.”

در نهایت که تصمیم می گیرند به سابق showrunner و در حال حاضر رئیس محتوای افسر The Walking Dead حق رای دادن Scott M. Gimple. اما با توجه به نمایش فرهنگی رد پای بازگرداندن Michonne برای فیلم و یا برای یک ظاهر جدید spinoff سریال بلافاصله اضافه کردن یک عنصر اضافی از فتنه در زمانی که اعتبار برای حق رای دادن در یک شیب رو به پایین. با وجود این نظرات حیا آن را روشن است که تصمیم گیرندگان در حال نگه داشتن گزینه های خود را باز کنید.

به علاوه علاقه تنها باعث The Walking Dead با ارزش تر زمانی که آن را در نهایت راه اندازی یک پرسود مناقصه جنگ به صورت منحصر به فرد آن جریان حقوق.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>