آن را امن برای ارسال به فرزند من به مدرسه ؟ دکتر, اصلی, به ما پاسخ

“مدارس نیز باید در محل قرار داده و اقدامات لازم برای فعال کردن تماس ردیابی اگر فرزند یا عضو هیات تست مثبت برای COVID-19.”

ارتقاء

“We نخواهد جسمی باز کردن مدرسه تا زمانی که و مگر اینکه ما بیش از 100 درصد مطمئن است که آن را بی خطر است برای ما دانش آموزان, معلمان و کارکنان پشتیبانی” گفت: اصل از فرزندان من است در یک زوم تماس بگیرید و با من نفس آه جمعی مانند پدر و مادر دیگر.

زمانی که مستند 1.0 اجرا می شد ما فرض بر آن خواهد بود برداشته به زودی به اندازه کافی اما پس از آن آمد مستند 2.0 و پس از آن ما را متوقف نگه داشتن یک برگه. کار از خانه و کلاس های آنلاین در حال حاضر تبدیل به هنجار جدید, و ما در حال تنظیم به این تغییر واقعیت است. در حال حاضر که ما در باز کردن 1.0 فاز وزارت آموزش و پرورش است که خانههای گلی خالی بیش از تصمیم گیری برای رسیدن دانش آموزان به مدرسه است.

به طور طبیعی جامعه پدر و مادر نگران در مورد این تصمیم که باعث متعدد بحث و منجر به قطب بندی از نظرات میان پدر و مادر که هر دو برای و در برابر آن. آن است که در حال حاضر بر مدیریت مدرسه و پدر و مادر به راه رفتن روی خط خوب و پیدا کردن آنچه با این نسخهها کار نگه داشتن در ذهن ایمنی و سلامت همه ذینفعان در سراسر طیف سنی – کودکان, معلمان, کارکنان, برخی از آنها ممکن است نزدیک شدن به سن بازنشستگی.

به بررسی این موضوع از دیدگاه های مختلف و شما را به کل تصویر بهتر هند (TBI) صحبت با یک مقطع از کارشناسان که شامل طراحی متخصصان و پزشکان و معلمان و پدر و مادر-نمایندگان گروه ها.

معماران صحبت می کنند: ارزیابی ریسک در مدارس لازم است

مینا Murthy Kakkar – تضمین این که مدرسه طرح عاری از خطر.

معماران مسئول طراحی ساختمان طبق پیش بینی use-case. مدرسه طراحی نیاز به برخی از عناصر طراحی است که می تواند به جای تعداد زیادی از کودکان که با هم کار کنند در گروه های با اندازه های مختلف. آنها به خصوص طراحی شده است نگه داشتن اجتماعی فاصله داشته باشید. آنها طراحی شده برای ترویج تعاملات اجتماعی و همکاری. برای پیاده سازی اجتماعی فاصله در مدارس برخی از تغییرات اساسی مورد نیاز هستند.

مینا Murthy Kakkar, طراحی سر و شریک در ذهن مجسم پروژه و استادیار در دانشکده شهرسازی و معماری دهلی نو معتقد است که به دنبال طراحی و پروتکل موسسات آموزشی کمک خواهد کرد که مقابله با COVID-19 وضعیت بهتر است.

“من مصرانه از همه موسسات آموزشی به یک ساختمان بهداشت حسابرسی انجام شده برای کمک به درک آنچه نیاز به تغییر یا ثابت شده است.” او اضافه می کند که این امر شامل ارزیابی ریسک انجام شده و حصول اطمینان از فضاهای دیدار سخت ایمنی و بهداشت شغلی معیارهای.

چه تغییراتی هستند که ما در مورد صحبت کردن ؟

1. مینا خواستار تمام موسسات آموزشی به حرارت, تهویه و تهویه مطبوع (HVAC) تست شده برای کیفیت هوا در محیط داخلی جسمی قبل از باز شدن مدرسه زیرساخت ها است.

2. باید آن را ضروری است به بررسی پس از اتمام از سطوح مختلف خود را برای بهداشت و پاکیزگی ،

2. با توجه به اینکه که تجویز فیزیکی فاصله حداقل 1 متر بین دانش آموزان در مدرسه جایگزینی دوقلو نیمکت تک آنهایی که یا عبور از هر متناوب یک در کلاس های درس خواهد بود لازم است.

3. جدید کلاس های طراحی باید اجازه می دهد برای افزایش گردش هوای تازه در داخل خانه ها و کلاس ها برگزار می شود در خارج از منزل به عنوان و زمانی که ممکن است برای کمک به دانش آموزان در یک طبیعی و غیر آلوده محیط زیست است.

4. بهسازی ایستگاه باید نصب شده در هر درس و طبقه وینیل نشانه گذاری استفاده می شود به اطمینان حاصل شود یک سویه جنبش در همه معابر و راهروها.

5. اساسا این کلاس قدرت باید نصف در فضای فیزیکی و یا افزایش تعداد اتاق و یا رفتن برای یک ترکیبی از زمان واقعی کلاس ها و کلاس های آنلاین.

ضرورت اجباری دستورالعمل: مربیان صحبت می کنند

خواهد شد, مدارس, تغییر نحوه عملکرد آنها? بازنمودی تصویر

آنجلا Ghosh اصلی اسکاتلند کلیسا دانشگاهی در مدرسه کلکته تقریبا چهار دهه تجربه تدریس به اعتبار. او شده است در بحث های مختلف را امتحان کنید و درک بهترین راه رو به جلو با توجه به کلاس های آنلاین برای دانش آموزان به خصوص در پرتو این واقعیت است که بسیاری از پدر و مادر لازم نیست که گوشی های هوشمند است.

“شما باید درک کنند که برای اکثر پدر و مادر ما فرستادن فرزندان خود به مدرسه مهم است به طوری که آنها می تواند گام را برای کار خود را. ما نیاز به در نظر بگیرید که بیش از حد” او می گوید.

وقتی پرسیده شد که زمانی که از آن خواهد شد به احتمال زیاد به بازگشت دانش آموزان به مدرسه او می گوید: “اگر آن را تا به من نه قبل از اوت و حتی پس از آن تنها در صورتی این وضعیت 100 درصد تحت کنترل است. ما نمی توانیم به خطر زندگی هر کسی است.” او در ادامه می گوید که مشکل بدتر به عنوان چیزی جدید کشف می شود هر روز در مورد ویروس. “ویروس اثرات تنفسی. با توجه به گرم و مرطوب آن است که در کلکته در حال حاضر ما نیاز به احتیاط اضافی قبل از ما خوش آمدید فرزندان ما است.”

مایل دور Rumana Parvez رئیس انگلیسی گروه علمی و هماهنگ کننده Sheerwood, کالج, جانسی, تا, می گوید TBI “بدون ابراز مخالفت با این واقعیت است که مدارس نمی توانند به طور کامل از بین بردن خطر از گسترش عفونت در میان کودکان وجود دارد برخی از دستورالعمل ها است که می تواند ساخته شده اجباری برای پایین آوردن امکان بالقوه گسترش یافته است. به عنوان مثال 50 درصد حضور و غیاب (فقط برای کلاس 6-12) تنها اجازه می دهد شخصی انتقال کاهش می یابد مدرسه زمانبندی ساخت ماسک sanitisers و متوسط چک های اجباری. ما آماده هستیم به جای پیشنهادات خود را از پدر و مادر به عنوان طولانی به عنوان آن را افزایش می دهد بهره وری ما در نگه داشتن فرزندان ما امن است.”

مذاکرات سه جانبه بین مدرسه و والدین و دولت: پدر و مادر صحبت می کنند

Anupama Jain – پدر و مادر و مؤسس مدرسه ارشد مادرم

Anupama جین بنیانگذار ارشد مدرسه بچه قوی جامعه آنلاین از پدر و مادر در درجه اول بر اساس در دهلی نو/شورای ملی مقاومت می گوید: “ما به نظر می رسد که بسیار کوته نظر از این – در حالی که ما در حال بحث در مورد باز شدن مدارس در سیستم عامل رسانه های اجتماعی ما بیگانه در فضای داخلی – چه اتفاقی می افتد وجود دارد ؟ با تقریبا هیچ دسترسی به کلاس های درس مجازی, آنها به طور کامل قطع از این شکل جدید از یادگیری است.”

آنچه مورد نیاز است در این نقطه است که یک عملکرد سه جانبه بین والدین و مدرسه مدیریت و دولت – با تنها علاقه کودک تندرستی بودن در مرکز ، او اضافه می کند که به عنوان یک پدر و مادر در جامعه ما بسیاری از چیزهایی که به بحث در مورد قبل از مدارس از لحاظ جسمی شروع به کارکرد.

امتیاز در نظر بگیرید:

1. مبهوت باز شدن مدارس

“شاید مدارس می تواند در نظر گرفتن بخش های مختلف از کلاس ها در روز های مختلف. که در راه وجود خواهد داشت بدون ازدحام و برخی از صورت ظاهر از اجتماعی فاصله نیز ممکن است ممکن است می گوید:” جین ،

2. تنها دو یا سه روز کاری

داشتن کافی خاموش روز در میان کمک خواهد کرد که محل مدرسه sanitised و آماده برای بچه ها دوباره احساس Jain. این نیز ممکن است کمک در ساخت گله ایمنی (اشاره به تجمع ایمنی در یک جمعیت با توجه به ایمنی طبیعی و یا دولت از واکسن) که پزشکی برادری است که در حال حاضر صحبت کردن در مورد او می گوید:. جلوگیری از فیزیکی باز شدن مدارس حداقل تا پایان ماه ژوئیه.

3. کلاس برای دانش آموزان

نیاز به کودکان بزرگتر فکر حفظ اجتماعی فاصله و در نظر گرفتن تمام اقدامات احتیاطی لازم است. “می تواند ما انتظار داریم همان را از کودکان خردسال?” می پرسد Jain. تعهد را به دروغ در کودک و همچنین مدرسه به دنبال تمام هنجارهای بودن گذاشته و در نتیجه این امر می تواند عاقلانه برای تنها باید کودکان به مدرسه است.

4. کاهش در ساعات مدرسه

به عنوان کودکان معمولا صرف حدود هشت ساعت در مدرسه زمانبندی نیاز به دوباره در نظر گرفته شود. کوتاه تر در ساعت با حداقل قرار گرفتن در معرض به یکدیگر خواهد بود تنها راه حل برای این دوام می گوید: Jain. مدارس نیز باید همواره در حفظ و تکرار اهمیت پس از تمام هنجارهای اداری.

5. فعال کردن تماس ردیابی

“مدارس نیز باید در محل قرار داده و اقدامات لازم برای فعال کردن تماس ردیابی اگر فرزند یا عضو هیات تست مثبت برای COVID-19 می گوید:” جین ، در حالی که بستن کل مدرسه ممکن است امکان پذیر نمی شود که بخش یا طبقه نیاز به sanitised و کودکان و نوجوانان و آموزش کارکنان مرتبط با این کلاس باید پرسید به ماندن در خانه برای حداقل 14 روز.

6. آغاز آزمایش تصادفی

“اگر هر کس که شامل معلمان, والدین, مدرسه, دولت موافق سپس آزمایش تصادفی انجام می شود می تواند در مدارس برای اطمینان از نگهداری از یک COVID-19 انجمن محیط زیست می گوید:” جین ، این نیاز به ترخیص از دولت و پزشکی بدن نیز هست و به خوبی می تواند در نگاه به عنوان یک شدیدی حرکت می کند.

ارتقاء

انتقال بالاتر است در بسته مکان: پزشکان صحبت می کنند

Dr Praveen Gupta

Dr Praveen گوپتا مدیر & سر, مغز و اعصاب, Fortis یادبود موسسه تحقیقات Gurugram است که خواسته این سوال توسط والدین و مربیان می گوید: “بزرگ وجود دارد بحث در اطراف چه زمان مناسب برای مدارس برای بازگشایی زیرا بسیاری از مکان ها در کشور ما در حال حاضر باز است. مرکز کنترل بیماری در آمریکا اعلام کرده است که در مقایسه با زمانی که با محیط داخلی و فضای باز فعالیت های خطر COVID -19 انتقال بالاتر است در مکان های بسته و حتی اجتماعی فاصله.”

“ما را دیده اند که بزرگسالان با وجود همه اطلاعات داده شده قادر به دنبال اقدامات احتیاطی و یا به طور کامل است که منجر به جامعه گسترش یافته است. آن را به حق انتظار دارند که کودکان به دنبال گذاشته احتیاطی است که ما انتظار داریم بزرگسالان به دنبال. است که چرا مدارس باید بازگشایی تا تمام موارد COVID-19 پاکسازی شده اند و برای بیش از دو هفته یا یک واکسن نشان داده است نتایج موفق در پیشگیری از COVID-19 ویروس” او می افزاید.

که توصیه

در یک سند با عنوان ” پیام های کلیدی و اقدامات برای COVID-19 پیشگیری و کنترل در مدارس منتشر شده در ماه مارس سال 2020 سازمان بهداشت جهانی (WHO) میسازد پایین دستورالعمل های دقیق در مورد آنچه مدارس و والدین و مربیان باید به انجام یک بار فیزیکی بازگشایی مدارس.

1. ترویج و نشان دادن شستن دست به طور منظم و مثبت بهداشت و نظارت بر رفتارهای خود را جذب.
• اطمینان کافی تمیز و توالت جداگانه برای دختران و پسران.
• اطمینان از در دسترس بودن صابون و آب سالم در سن مناسب شستن دست ها در ایستگاه های.
• تشویق مکرر و شستن کامل دست ها (حداقل 20 ثانیه)
• محل دست sanitisers در توالت, کلاس های درس و سالن و در نزدیکی خروجی که در آن ممکن است.

2. تمیز کردن و ضد عفونی کردن ساختمان مدرسه و کلاس های درس به ویژه آب و امکانات بهداشتی حداقل یک بار در روز به خصوص سطوح است که در حال لمس توسط بسیاری از مردم (نرده ناهار جداول ورزشی, تجهیزات درب و پنجره دستگیره, اسباب بازی, آموزش, و, یادگیری, ایدز است.)
• استفاده از هیپوکلریت سدیم 0.5 درصد (معادل 5000ppm) برای ضد عفونی سطوح و 70 درصد اتیل الکل برای ضد عفونی از موارد کوچک و اطمینان از تجهیزات مناسب برای تمیز کردن کارکنان

3. افزایش جریان هوا و تهویه جایی که آب و هوا اجازه می دهد تا (باز ویندوز با استفاده از تهویه مطبوع که در آن در دسترس, و غیره.)
4. پست نشانه های دلگرم کننده دست خوب و تنفسی شیوه های بهداشت
5. اطمینان از حذف و دفع ایمن زباله روزانه

شما می توانید دسترسی به کل سند در اینجا.

آیا کشورهای دیگر انجام می دهند ؟

با هیچ مقدم بر آنچه که درست یا غلط کشورهای در حال نگاه کردن به یکدیگر و انتخاب بهترین شیوه است. در استرالیا برای مثال مدارس در ولز جنوبی جدید که از نظر فیزیکی بازگشایی شد اجازه می دهد دانش آموزان به حضور یک روز در هفته از مدرسه تلوتلو خوران در حالی که دانش آموزان در ویکتوریا آغاز شد و چهره به چهره کلاسها از 27 مه.

در شانگهای دانش آموزان و کارکنان به طور یکسان مورد نیاز برای ورود به ساختمان مدرسه از طریق یک اسکنر حرارتی هنگامی که مدرسه بازگشایی شد و پس از سه ماه از مستند. دیوار papered با پوستر در اقدامات برای مقابله با کروناویروس و در spotlessly پاک غذاخوری مدرسه شیشه ای دیوار تقسیم جداول بنابراین تنها دو دانش آموزان می توانند با هم بخورند.

برای دانش آموزان در دانمارک شده است کمی بیش از دو ماه از بازگشت آنها به مدرسه است. یکی از چند کشور اروپایی برای بازگشایی مدارس, دانمارک موفق به فرو کردن عادت شستن دست و دور ماندن از هر یک از دیگر آگاهانه. از ایجاد تغییرات کوچک در نحوه کلاس های درس طراحی شده اند و بچه ها نشستن با یکدیگر به برک آوت می کنند – بسیاری از چیزهایی که بهینه سازی شده است به استقبال کودکان و بازگشت با خیال راحت.

ما آماده برای پذیرش این تغییرات در هند ؟ این یک سوال است که تنها می توان جواب داد: اگر همه ذینفعان درگیر در همان صفحه. پس از همه, ما ایمنی کودکان میباشد.

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>