آیا این خطرناک به استفاده از AC و سیستم های خنک کننده در Coronavirus بار ؟ دکتر پاسخ

با استفاده از یک AC در خانه ؟ سپس شما باید به خواندن این دستورالعمل صادر شده توسط تبرید و AC تولید کنندگان انجمن (راما).

ارتقاء

Summers بر ما هستند و درجه حرارت در سراسر کشور ادامه خواهد داد به افزایش است. منطقه سرمایه ملی است که در 38°C همانطور که من نوشتن این مقاله و آب و هوا برنامه استفاده کنم به من می گوید آن را احساس می کند مانند 40°C.

با وجود این اعداد برخی از مردم در حال امید بستن به تغییر در سیستم های تهویه مطبوع (AC) و سیستم های خنک کننده به دلیل ترس آنها از گسترش COVID-19 از طریق این دستگاه می باشد.

چه ارتباط شما تعجب ؟ به عنوان خوانده شده.

وجود دارد و نیمی از واتساپ به جلو انجام دور که می گویند که یکی باید خودداری از استفاده از این وسایل در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

توضیح صحت این بیانیه دکتر راجش کومار گوپتا, اضافی, مدیر Pulmonology و مراقبتهای ویژه, کارت قرمز, Noida می گوید:, “AC یا کولرهای می توان در خانه و بدون هر گونه نگرانی ندارند. اگر وجود دارد علامتی مردم در خانه تنها چیزی که آنها باید انجام دهید این است که خود را منزوی.”

“با این حال, تهویه مطبوع مرکزی در دفاتر و مراکز اتوبوس قطار هواپیما و از جمله آنچه می تواند یک خطر بالقوه. چرا که دوباره گردش هوا ممکن است گسترش ذرات معلق در هوا که آلوده کردن تعداد زیادی از مردم است.”

منبع عکس: Wikimedia Commons

او همچنین در ادامه می گویند که “این خطر می تواند به کاهش قابل توجهی در صورتی توصیه می شود هوای تازه تغییر (15 در ساعت) انجام می شود بدون شکست است.”

بنابراین قبل از اماکن عمومی هستند دوباره باز فرایند تصفیه باید بررسی شود و پایبندی به حفظ هوایی بهداشت باید اجرا شود.

تبرید و AC تولید کنندگان انجمن (راما) گفت که آن را کاملا امن برای استفاده از این وسایل با چند اضافی احتیاطی و اتحاد پیوست دستان با جامعه هند از حرارت و برودتی و تهویه هوا و مهندسین (ISHRAE) برای پیاده سازی تهویه مطبوع و تهویه دستورالعمل در فضاهای مسکونی و تجاری.

آن است که توصیه می شود که یک تنظیم دمای هوای اتاق مطبوع بین 24-30 درجه است. 24 برای آب و هوای مرطوب و 30 برای خشک کن شرایط.

دیگر دستورالعمل ها را دنبال کنید:

1. اطمینان حاصل شود که اتاق که در آن تهویه یا کولر قرار داده شده است که به خوبی تهویه مناسب. زمانی که AC است که در استفاده از ویندوز در اتاق باید باز نگه داشته به اجازه می دهد هوا به گردش.
2. افزایش فرکانس در آن فیلتر تهویه هوا و کولر در حال تمیز بودن.
3. اگر شما احساس می کنید هوا در اتاق بسیار خشک به جای یک کاسه آب در اتاقی که تهویه مطبوع استفاده شده است.

ورزش این دستورالعمل و ایمن ماندن.

(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>