توسط Syed Ali Mujtaba

خلیج فارس سقوط از COVID-19 در هند است که در بازگشت از کارگران مشغول به کار در منطقه خلیج فارس. هند در حال ساخت یک عمده تخلیه طرح مربوط به آن نیروی هوایی و نیروی هوایی هند را به سرخپوستان رو از دست دادن شغل به دلیل کاهش قیمت نفت و مستمر قفل کردن با توجه به COVID-19.

از جمله بهره برداری از برخی از 20 lakh مردم است انتظار می رود به جای مدتی پس از مه 3 زمانی که قفل کردن به پایان می رسد در هند.

“سهمیه زنان” در استخدام

کشورهای خلیج فارس را روشن ساخته است که آن را نمی خواهد برای تمدید ویزا از مهاجران هندی که منقضی شده اند در طول این همه گیر دوره و مجبور به ترک کشور خود. آنها همچنین روشن ساخته به بازسازی آن ‘همکاری’ و ‘کار’ روابط با هند پس از همه گیر شده است. این شامل اعمال سخت آینده محدودیت در “استخدام” و معرفی “سیستم سهمیه بندی” در فرآیند استخدام. همچنین گفت: به فسخ تفاهم نامه امضا شده قبلی در این زمینه است.

به نظر می رسد این سقوط از COVID-19 و با دقت گردد ‘پروژه سیاسی’ در هند بازیگران بد سایه در سرخپوستان کار در منطقه خلیج فارس. تخمین زده می شود که حدود هشت میلیون هندی در حال کار در منطقه خلیج فارس با حدود 3.2 میلیون دلار در امارات متحده عربی به تنهایی. به نظر می رسد ماه عسل خود را با منطقه خلیج فارس است ،

تا چه حد هندو افراطیون گسترش اسلام هراسی است و مسئول به آن می تواند بحث شود اما این توطئه سکوت نخبگان حاکم در هند به سلطنت در این رادیکال می دهد برداشت از condoning اعمال اسلام هراسی حتی در هزینه های هند روابط تاریخی با منطقه خلیج فارس.

Communalisation از Coronavirus

همیشه از دنیای کردم سرند با COVID-19 اپیدمی در هند رمان ویروس در زمان جمعی تبدیل شود. مسلمانان و اسلام تبدیل به یک موضوع از ملامت و کل جامعه برگزار شد مسئول گسترش نهان ویروس. توییت در رسانه های اجتماعی گزارش در تلویزیون, روزنامه و وب سایت تمام شد مماس با پیوندی از همه گیر با جامعه مسلمان.

این نظر عصبانی هدف قرار دادن مسلمانان عمدتا به دلیل پیوندی از COVID-19 با Tabilgi مرکز جماعت در دهلی نو. نفرت ارکستر را نیز در حجم کامل و تمام و گوناگون در زمان یک گلدان شات مسلمانان و اسلام است.

وجود دارد یک سکوت کامل از نخبگان حاکم (BJP)در نوروز ظهور Islamophbia در کشور است. آنها به جای استفاده از داده استرن گرم شدن به mongers نفرت را انتخاب توطئه سکوت که تایید طلبی نفرت شکوفایی صنعت در هند.

استاد Ashok Swain که در بخش صلح و جنگ پژوهشی در دانشگاه اوپسالا می گوید: “اسلام هراسی به اوج خود رسیده است در هند با افزایش, افزایش Coronavirus بحران است. این فقط یک کهن واکنش یک جامعه است اما به خوبی برنامه ریزی شده و ریز اجرا پروژه سیاسی نخبگان حاکم.”

استاد Swain نسبت به این سوء مدیریت دولت را در دست زدن به همه گیر و جدی بحران اقتصادی هند مواجه است. او در ادامه می گویند; “هند هندو ملی رژیم با هدف به کروناویروس یک بحران اجتماعی رنگ که به آن یک مسیر فرار از آن مطلق شکست سیاست و نیز در همان زمان افزایش ضد اسلامی محیط زیست است که به مقدار های سیاسی در آینده است. Coronavirus به ارمغان آورده است یک بحران جدی برای هند اما برای نارندرا رژیم آن را نیز قدرتمند سیاسی فرصت است.”

‘Islmophobia پروژه’

این “اسلام هراسی پروژه’ از نخبگان حاکم در هند در زمان جدید به نوبه خود زمانی که مبادلات بین ملی گرایان هندو و برخی از بخش های خلیج نخبگان – اعضای خانواده سلطنتی, کسب و کار افراد حرفه ای و فعالان حقوق بشر و غیره شروع به بازی پینگ پنگ بازی در رسانه های اجتماعی.

تبادل ناگوار کلمات توسط چند سرخپوستان مورد توجه جهان عرب به عنوان آنها را دیدم یک چهره جدید هند است که سوء استفاده از مسلمانان و اسلام است.

سازمان همکاری های اسلامی (OIC) یک فدراسیون 57 ملل مسلمان آمد تا با یک بیانیه محکوم تحولات در هند در انتخاب کلمات خشن; “بی امان باطل Islamophobic مبارزات انتخاباتی در هند بدنام مسلمانان برای گسترش COVID-19 و همچنین منفی خود را در پروفایل های رسانه های در معرض آنها را به تبعیض و خشونت با مصونیت از مجازات است که به شدت اسفناک است.”

این نام برای یک جلسه ویژه سازمان همکاری های اسلامی برای مقابله با مشکل اسلام هراسی ناشی از هند که در غیر این صورت قرار بود به ملاقات در ماه آوریل در اسلام آباد در هند جدید ایستادن در کشمیر.

به طور مشابه, کویت یک عضو ‘اتحادیه عرب’ که شامل 22 خلیج فارس خواستار نشست اضطراری برای مقابله با مشکل از ضد اسلامی ضد اسلام تبلیغ در هند است.

دلایل از جمله عرب دلخوری حمایت شده توسط هند نخبگان حاکم به بوسیله اسباب گردنده از ضد اسلام تبلیغات انتشار خبر جعلی سوء استفاده مسلمانان از طریق صدها نفر از پیام های رسانه های اجتماعی است که همه نگاه مانند یک “گردد” دولت پروژه.

سیاسی ‘پروژه’

به نخبگان حاکم که این “پروژه سیاسی’ نگاه لغزش خارج از کنترل آن درگیر در کنترل آسیب های ورزش. ساعت مودی برگزار شد مکالمه تلفنی با رهبران کشورهای حوزه خلیج فارس یادآوری آنها که هند همچنان به سکولار و پلورالیستی کشور است. به دنبال اين بود تا با معاون وزیر خارجه هند Jaishankar که صحبت به وزرای خارجه کشورهای حاشیه خلیج فارس و متعهد است که هند در تلاطم هر لفظی تغییر است.

نخست وزیر Narandar مودی تلاش برای روشن شدن بحث ساخت و ساز در اطراف COVID-19 در هند با یک صدای جیر جیر در مارس 19. “COVID-19 نمی بیند و نژاد و مذهب و رنگ و کاست و عقیده و زبان و یا مرزهای قبل قابل توجه است. پاسخ ما و رفتار پس از آن باید ضمیمه تقدم به وحدت و برادری ، ما در این با هم” مودی گفت.

خواندن بین خطوط از مودی tweet بیشتر خودنمایی حذف شد کل سکوت به بسته نفرت مغازه ها در هند و در زمان سلطنت هندو افراطیون در کشور است. صدای جیر جیر بیشتر بود برای جلب رضایت پارانوئید خلیج مخاطبان است که تا به حال هیچ تاثیری بر هندو رادیکال در هند.

آن است که برای اولین بار در کشورهای حوزه خلیج فارس باید از خواب بیدار شده تا به بلای افراطی Hindutva ایدئولوژی در هند. بنابراین چربی آنها هرگز پرداخت هر گونه توجه به ایمان مبتنی بر رابطه است. در واقع در روابط خود را با هند و ایمان به سختی بازی در هر نقش است.

در میان هشت میلیون هندی که کار در حوزه خلیج فارس وجود دارد ناچیز درصد از مسلمانان و سهم شیر را از خلیج فارس حواله آمده است که به هند می رود به هندوها خانه.

آن است که اگر منطقه خلیج فارس نمی داند که از این دوره جمعی از آتش سوزی است که در هند رخ می دهد اما تا کنون آنها را مشاهده و آنها را به عنوان یک انحراف بزرگ و متنوع کشور هند. حتی در زمان پرینت پینگ پنگ بازی پاسخ از سمت خلیج از خشم و ترس در تحولات هند و از هر گونه بد خون است.

با اینحال اخیر مبادلات توییتهایی را در معرض Hindutva ایدئولوژی در آن عریانی به خلیج فارس ، آن را کاشته دانه از سوء ظن در ذهن خود و آینده ‘همکاری’ و ‘کار’ در روابط خود با هند را بیشتر به شکل سنتی پارامترهای که هدایت در هند قرن پیر روابط با اعراب.

در حال حاضر که منطقه خلیج فارس تبدیل شده است آشنا با دستور کار Hindutva پیروان آن دشوار است فرض کنیم که روابط با کشور های منطقه خواهد بود. چالش قبل از هند نخبگان حاکم است که به تلاش های صادقانه برای re-سیمان صد ساله روابط با منطقه خلیج فارس.

و اولین چیزی که به انجام این کار در این جهت است که برای جلوگیری از کمک و مصاحبه Hindutva کادر که خواسته با فشار خارج کردن سم در برابر مسلمانان و درخواست بسته شدن تمام نفرت کارخانه ساخته شده در هند. اگر هند نخبگان حاکم همچنان به دنبال آن دستور به انجام آن توده یونجه یا کاه آن قطعا تاثیر هند و خلیج فارس روابط.

سید علی مجتبی یک روزنامه نگار مستقر در چنای است. او را می توان در تماس syedalimujtaba2007@gmail.com


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im