IRS افسران در سراسر آمریکا گرد هم می آیند برای به اشتراک 12000+ مهاجران در بنگلور

پیوستن به دست با IRS افسران و کمک به تغذیه کارگران مهاجر در سراسر بنگلور.

بهتر هند “با هم بهتر” ابتکار عمل را در کنار هم آورده مدنی افسران سرویس از سراسر کشور به عنوان کمک به آنها مهاجر کارگران روزانه دستمزد حقوق بگیران تقريبا کارگران و تمام کسانی که نیاز به کمک ما در این زمان مشکل. یکی از این گروه متشکل از افسران از هند درآمد خدمات کارناتاکا و گوا. این گروه که توسط رهبری Nishant K مشترک کمیساریای از مالیات بر درآمد, بنگلور که گرفته و اقدامات قابل توجهی برای کمک به.

از این بهتر, صفحه اصلی

یکs به زودی به عنوان مستند اعلام شد, مردم صف خارج فروشگاه های مواد غذایی و سبزی در مغازه ها به دلیل عدم اطمینان در مورد وضعیت چگونه خواهد تابه.

آن را کمک نمی کند که چندین واتساپ گروه بودند مملو از حدس و گمان در مورد چگونه همه چیز خواهد بود نهفته و مغازه ها را به زودی اجرا خارج از بورس.

در حالی که بسیاری از ما به خانه بازگشت و با کیسه های پر از مواد غذایی بخش قابل توجهی از جمعیت بود صرف شب خود را به تعجب آنچه که آنها انجام می دهند در حال حاضر و که در آن وعده غذایی بعدی خود را آمده است.

این فوق سناریو بود آشکار در سراسر شهرها و شهرهای کشور از جمله بنگلور. به عنوان یکی از شهرستانها چند در هند به گزارش ناگهانی سنبله در COVID-19 موارد دولت در زمان درد به شدت اجرای مستند و منصرف کردن کسی از نقض قوانین خود را.

اما حتی اگر در این مرحله لازم بود برای جلوگیری از گسترش این ویروس مسری آن نیز در سمت چپ بیش از 13000 کارگران مهاجر و خانواده های آنها در شهر با هیچ کار و یا عرضه مواد غذایی.

یکی از اولین پاسخ دهندگان به cognisance از گرفتاری های Nishant K مشترک کمیساریای از مالیات بر درآمد, بنگلور, تصمیم گرفت برای کمک به این درماندگی خانواده.


بهتر هند “با هم بهتر” ابتکار عمل را در کنار هم آورده مدنی افسران سرویس از سراسر کشور به عنوان کمک به آنها مهاجر کارگران روزانه دستمزد حقوق بگیران تقريبا کارگران و تمام کسانی که نیاز به کمک ما در این زمان مشکل. شما می توانید به ما بپیوندید و حمایت از آنها در این مبارزه با COVID-19.

قادر به نمایش فوق دکمه ؟ اینجا را کلیک کنید


همراه با حدود 20 IRS افسران پلیس او شروع به توزیع غذاهای گرم به حدود 1,800 کارگران مهاجر در نزدیکی Bommasandra.

در توزیع درایو.

Nivya Shetty, معاون مالیات بر درآمد کمیسر بنگلور است که بخشی از این گروه می گوید: “ما عمیقا نقل مکان کرد توسط تصاویر دلخراش از کارگران مهاجر. پس ما رو با هم انجام یک جلسه طوفان مغزی و در زمان وظیفه تغذیه آنها است.”

“اگر نه برای این افسران و کاری که آنها انجام می دهند ما را یا گرسنگی و یا می داشته اند را با آب از طریق این مستند” اشاره سپاسگزار ذینفع.

چگونه ابتکار عمل را شکل ؟

اعضای گروه. گوشه بالا سمت چپ – Aditya Rayaprolu سمت چپ گوشه پایین – Nivya Shetty, مرکز – K Nishant راست گوشه بالا – Pankaj Sonawane راست گوشه پایین – Abhisekh Ratkal.

با استفاده از منابع موجود و اطلاعات تماس اعضای گروه شروع به رسیدن و قرار دادن با هم یک تیم است که می تواند نسبت به ارائه غذاهای گرم برای کارگران.

Nivya می گوید: “از صحبت کردن به اداره پلیس برای شناسایی در مقیاس بزرگ آشپزخانه پیدا کردن شرکت های حمل و نقل برای باریک شدن پایین در منطقه که در آن ما خواهد توزیع مواد غذایی—ما از آن همه است.”

“در ابتدا ما با نزدیک شدن به راه آهن غذاخوری برای آماده سازی مواد غذایی برای حدود 2500 نفر رسید و به زودی با کمک BBMP ما شناسایی هزاران نفر از افراد درمانده گرسنه در جیب های مختلف شهر و تشدید تلاش های ما. ما کمک کرده بودند در این کار با سازمان های غیر دولتی مانند تاسیسات و Samarpan” او می افزاید.

از این بهتر, صفحه اصلی

این گروه خود را در خدمت اولین مجموعه از 500 وعده های غذایی در 31 مارس. امروز آن را در خدمت بیش از 12 ، 000 هر روز آن را در مجموع حدود 1.6 لاخ وعده های غذایی در خدمت تا تاریخ.

چگونه است که در مواد غذایی آماده شده است ؟

بهره مند از این طرح است.

غذا آماده است در سراسر تقریبا پنج مراکز توسط سه پیمانکاران خصوصی و همچنین شامل راه آهن غذاخوری کارناتاکا دولت حسابدار انجمن محیط های اغذیه فروشی.

هنگامی که پخته شده و بسته بندی شده این سازمان شرکای دست غذا را به پلیس بنگالور که پس از تحویل آن به مکان های که برداشت شده است. برخی از مکان شامل Sampigehalli, Bagalur, Kottanooru, Amruthahalli, Mallathahalli چاندرا طرح Kamakshipalya, Chikka Basti و بنگالورو.

صحبت در مورد منابع مالی مورد نیاز برای اجرای این طرح Nivya اشاره “تقریبی هزینه های متحمل شده روزانه می ایستد در اطراف تومان 4 لاخ با توجه به متوسط هزینه یک صفحه به عنوان Rs 30.” در حالی که همانطور که در حال حاضر این طرح تامین می شود خانواده و دوستان و افسران خود را قادر به حفظ تلاش های خود را و رسیدن به مردم بیشتر آنها نیاز به جمع آوری پول.

تغذیه همراه با غذا

یک خانواده پس از دریافت مواد غذایی بسته.

این گروه با همکاری مرکز مواد غذایی فن آوری موسسه تحقیقاتی مستقر در میسور به اطمینان حاصل شود که این وعده تحقق تمام نیازهای تغذیه ای. موسسه تهیه شده است های مختلف ایمنی-افزایش مواد غذایی که شامل اسپیرولینا chikki و میوه میله های زندان.

“ما می خواستیم این مواد غذایی نه تنها به پر کردن معده خود را, اما همچنین تغذیه آنها و ساخت خود ایمنی” اشاره Nivya.

به منظور قادر به ادامه تغذیه این labourers Nishant و تیم او در حال همکاری با دکتر Megha Bhargava را NGO Samarpan. فعلی هدف که این گروه مایل به رسیدن به تومان است 25 لاخ و شما می توانید که اتفاق می افتد.


بهتر هند “با هم بهتر” ابتکار عمل را در کنار هم آورده مدنی افسران سرویس از سراسر کشور به عنوان کمک به آنها مهاجر کارگران روزانه دستمزد حقوق بگیران تقريبا کارگران و تمام کسانی که نیاز به کمک ما در این زمان مشکل. شما می توانید به ما بپیوندید و حمایت از آنها در این مبارزه با COVID-19.

قادر به نمایش فوق دکمه ؟ اینجا را کلیک کنیدهمچنین بخوانید: COVID-19: غریبه ها در سراسر جهان ارسال نامه از امید به کسانی که مبارزه با اضطراب


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

از این بهتر, صفحه اصلی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>