ایرلند بالدوین سهام عرق عکاسی از خود و در پاسخ به سخن گفتن در مورد هایلی ‘سکس با استفاده از سحر و جادو’ جاستین بیبر

ایرلند بالدوین نشان داد او را تحت باب روز در یک عکس است که او با او به اشتراک گذاشته 606,000 Instagram followers on چهارشنبه. بسیاری از پاسخ های به تصویر او بودند نظرات در مورد مجسمه abs و دلاوری های ورزشی, اما او همچنین دریافت درخواست عجیب و غریب است که طرفداران خود را در بر داشت و نه هیستریک.

پیام در سوال اشاره شده هایلی, ایرلند, پسر عموی. او به پاپ احساس جاستین بیبر و یکی از ایرلند پیروان پیشنهاد کرد که او شده است با استفاده از جادوگری در خواننده.

“ببخشید می توانم به شما بگویم @haileybieber برای متوقف کردن با استفاده از فیلم سحر و جادو و طلسم جاستین بیبر” سخن گفتن به عنوان خوانده شده.

“بله انجام خواهد شد” جزئیات ایرلند پاسخ.

تعدادی از این مدل طرفداران استفاده می شود گریه خنده از emoji به اجازه دهید او را می دانم که آنها او را پاسخ خنده دار. دیگر مختصر در پاسخ به نظر او شامل کلمات “مرده” و “ادرار.”

ایرلند و پسر عموی او هستند هر دو مدل و پدران خود هستند برادران که مشغول به کار در صنعت سرگرمی برای سال. ایرلند دختر 30 Rock star آلک بالدوین و بتمن بازیگر Kim Basinger و هایلی است مظنونین بازیگر استفان بالدوین. مادرش طراح گرافیک Kennya Deodato. عموزاده ها و ایرلند بود و حتی یکی از هایلی را bridesmaids زمانی که او ازدواج جاستین. او گفت: ما هفتگی است که در مطابقت کامل به دلیل “آنها واقعا مکمل یکدیگر است.”

در حالی که بحث در مورد ایرلند تمرین selfie کردم کمی از خط خارج توسط سحر اتهام بسیاری از پیروان گیر به پست موضوع است. این مدل نشان داد که عکس او بود جامعی پس از بررسی های شدید عرق جلسه بود و او به دنبال کمی خیس. چند سست رشته موها چسبیده بودند به سمت صورت او بود که درخشان با عرق. او تا به حال بسیاری از گیسوان بور کشیده در یک topknot.

او تاب سیاه و سفید حرکت شبیه چمچه زنی گردن سینه بند ورزشی که در معرض یک زیبا از کافی او رخ. او پایین به نظر می رسد به یک جفت از هدر خاکستری sweatpants با تسمه نورد پایین. ورزشی گروه نشان داد او قوی مجسمه abs. در پست او را به عنوان او نشان داد که او تا به حال فقط به پایان رسید در بدن توسط جن 1000 کالری قلبی حزب Mashup تمرین در یوتیوب هنگامی که او selfie جامعی بود.

“من فکر می کنم بدن خود را فوق العاده داغ” را بخوانید یک پاسخ به عکس خود را.

“شما نگاه باور نکردنی” بوده یکی دیگر از تحسین.

“با تشکر از شما برای انگیزه! من می خواهم به حرکت بیش از حد!” یک سوم فن نوشت.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, بسیاری از ایرلند حامیان نیز واکنش های مثبت به یک Instagram پست که شامل دو paparazzi تصاویر مدل تاب لباس شنای زنانه دوتکه در ساحل. او با استفاده از تصاویر برای به اشتراک گذاشتن یک پیام در مورد بدن مثبت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>