با توجه به جدید تغییر هر بیماری که policyholder می شود مبتلا در سه ماه اول در نظر گرفتن یک سیاست بیمه بهداشت و درمان را دیگر نمی توان به عنوان یک موجود از قبل بیماری است.

ثانیهقبل از اینکه برخی از خبر خوب برای بیمه سلامت policyholders. بیمه نظارتی و سازمان توسعه هند (IRDAI) اتحاد اصلاح تعریف بیماری های از قبل موجود (PED) است که به احتمال زیاد به کاهش نرخ رد ادعای در بیمه سلامت. این خبر از طریق یک دایره مورخ 10 فوریه سال 2020 است.

ارتقاء

در اینجا نگاهی به آنچه این بدان معنی برای شما به عنوان یک policyholder.

با توجه به جدید تغییر هر بیماری که policyholder می شود مبتلا در سه ماه اول در نظر گرفتن یک سیاست بیمه بهداشت و درمان را دیگر نمی توان به عنوان یک زنبیل.

آنچه که از قبل موجود بیماری است ؟

شرکت های بیمه در نظر پزشکی بیماری یا آسیب را که رخ داده است به policyholder قبل از آنها شروع جدید طرح سلامت به عنوان یک شرط از پیش موجود.

زنبیل نیز می تواند شرایط که policyholder تشخیص داده شد که ظرف سه ماه از دستیابی به سیاست های بهداشتی. شرایط مانند دیابت و سرطان اضطراب, افسردگی, لوپوس آپنه خواب هستند برخی از نمونه هایی است که تحت شرایط از پیش موجود.

این شرایط تمایل به بلند مدت و یا مزمن در طبیعت است.

ویژگی های برجسته:

For representational purposes only. (Source: Flickr/mynameissharsha)
برای بازنمودی اهداف تنها. (منبع: فلیکر/mynameissharsha)

1. با توجه به دایره قبلی صادر شده در ماه سپتامبر سال 2019 اگر policyholder دارای بیماری های خاصی است که تشخیص داده شد ظرف سه ماه از خرید بیمه بهداشت و درمان پس از آن که در نظر گرفته بود که از قبل موجود بیماری است.

ارتقاء

اما در حال حاضر در آخرین بخشنامه صادر چنین شرایط به عنوان درمان قبل از بیماری های موجود حتی اگر تشخیص داده شد ظرف سه ماه و یا بعد پس از خرید بیمه بهداشت و درمان.

2. قبلی دایره ای برگزار شد که از قبل موجود شرایط را شامل هر گونه توصیه های پزشکی و یا درمان است که دریافت کرده بود از یک پزشک در 48 ماه قبل از تاریخ موثر از سیاست. قوانین و مقررات جدید به وضوح شامل کلمات “48 ماه قبل از تاریخ موثر از سیاست و یا خود بازگشت”.

این به این معنی است که اگر سیاست ساقط است و ابقاء; ساعت قبل از بیماری های موجود می شود تنظیم مجدد به تاریخ بازگشت و نه از اصل موضوع تاریخ است. این است که به منظور روشن شدن هوا در این گونه موارد که در آن وجود داشته است چندین اختلافات بین شرکت های بیمه و بیمه.

به عنوان مثال: راج یک سیاست بیمه بهداشت و درمان در 01 ژانویه 2016 و او اعلام کرده که او مبتلا به دیابت در ماه ژانویه 2013 در سیاست فرم و سپس به دیابت در نظر گرفته شده است به عنوان یک زنبیل خود را در سیاست. پوشش خود را برای دیابت بستگی به سیاست را پوشش شرایط از پیش موجود بیماری است.

در حال حاضر با توجه به مقررات اگر او نتواند به تجدید سیاست خود را در سال 2020 می کند و بنابراین در 01 ژانویه 2021 دیابت هنوز هم ممکن است در نظر گرفته شود یک زنبیل به عنوان آن بود در عرض 4 سال از تاریخ موثر از اصلی سیاست. اما اصلاحیه جدید با قرار دادن “و یا دوباره آن instatement” روشن است که دیابت در نظر گرفته نمی شود به عنوان یک زنبیل به عنوان آن است که فراتر از 4 سال از تاریخ بازگشت در نتیجه پوشش بیمار از هر دیابت-عوارض مربوط از تاریخ بازگشت.

در آوریل 2019 در IRDAI صادر شده مجموعه ای از دستورالعمل ها را به اطمینان حاصل شود که سلامت پوشش فراگیر تر می شود و نمی تبعیض بر اساس جنسیت یا هویت ؛ IRDAI کرده بود همچنین گفت که شرکت های بیمه نمی توانند رد بیماری های روانی از بسته های خود را.

شوخ طبعی این مرحله IRDAI طول می کشد یک گام در مسیر درست است.


همچنین بخوانید: پس از بیمه رد زایمان ادعا B’Luru بانوی 5-سال نبرد منجر به حکم مهم


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net