نماینده مجلس ایران می میرد گزارش Coronavirus اما دولت ادعا می کند ‘آنفولانزا,’ گروه مخالفان می گوید 300 فوت کرده اند

با اطلاعات متناقض بیرون آمدن از ایران regrading حدی از شیوع کروناویروس در آن کشور گزارش روز شنبه گفت که عضو تازه انتخاب شده مجلس شورای اسلامی, محمد علی Ramazani Dastak مرده بود از بیماری تنفسی است. Coronavirus آلوده حداقل هفت مقامات دولتی و نمایندگان مجلس در ایران با توجه به گزارش های مستقل روزنامه.

اما پس از رسانه های ایران گزارش دادند که Dastak مرده بود از یک عفونت کروناویروس دولت ایران با صدور پیامی از کسانی که گزارش — ادعا به جای آن که قانونگذار که تا به حال برنده انتخابات تنها یک هفته پیش از درگذشت آنفلوانزا و همچنین عوارض ناشی از “شیمیایی صدمات” که او متحمل شده در طول جنگ بین ایران و عراق که کشیده به مدت هشت سال از سال 1980 تا 1988.

یک سخنگوی ایران وزارت بهداشت گفت: 43 نفر در کشور از حدود 84 میلیون فوت کرده است به عنوان یک نتیجه از coronavirus با نه نفر از مرگ و میر آینده در 24 ساعت گذشته با توجه به مستقل گزارش. اما یک گروه مخالف ایرانی ادعا کرد که در مجموع به مراتب بالاتر بود.

“بیش از 300 نفر کشته شده اند از coronavirus در ایران” مخالفت گروه افراد سازمان مجاهدین خلق ایران, همچنین به عنوان شناخته شده مجاهدین گفت: در آن حساب توییتر جمعه. این ادعا شبیه به اوایل BBC گزارش ذکر شده توسط مستقلاست که در آن منابع در داخل ایران از سیستم مراقبت های بهداشتی گفت که 210 نفر مرده بود از coronavirus.

A man in Italy wears a surgical mask.
شهر میلان ایتالیا شده است ضربه سخت شیوع کروناویروس. Marco Di Lauro / گتی ایماژ

ایتالیا نیز یکی از این کشورها سخت ترین ضربه از coronavirus یا COVID-19, شیوع خارج از چین که در آن ویروس است که اعتقاد به سرچشمه گرفته است. یک گزارش 29 نفر کشته شده اند وجود دارد از جمله هشت روز شنبه به تنهایی از بیش از 1100 موارد تشخیص داده می شود — عمدتا در شمال ایتالیا مناطق لمباردی, Veneto و امیلیا رومانا.

در کره جنوبی, 17 مردم کردهاند از coronavirus از بیش از 3500 تشخیص عفونت با توجه به سی ان ان گزارش.

و از اواخر روز شنبه و اوایل صبح روز یکشنبه آلمان گزارش شده بود 66 تایید coronavirus موارد در حالی که نروژ تا به حال 15 مورد با توجه به سی ان ان گزارش. سوئد نیز دیده می شود 12 مثبت coronavirus آزمون.

در ارمنستان که مرزهای ایران 29 ساله که به تازگی از سفر به کشور همسایه شد اولین مورد از coronavirus. همسر مرد آزمایش منفی برای این ویروس حتی اگر او گزارش سفر او به ایران است.

ایالات متحده شاهد آن اولین مرگ ناشی از کروناویروس در شنبه هنگامی که یک ایالت واشنگتن مرد تسلیم به این بیماری است. کوک کانتی در ایالت ایلینوی نیز گزارش خود را مورد سوم در روز شنبه. تعداد کل مواردی که از روز شنبه در ایالات متحده گزارش شد و در 70.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>