IPS افسر باعث می شود تمام 53 ایستگاه پلیس در منطقه متفاوت-Abled دوستانه

علاوه بر این برخی از ایستگاه ها نیز باید صندلی چرخدار برای سهولت حرکت به ایستگاه.

یکctions است گفت: صحبت می کنند بلندتر از کلمات است. در مورد آنچه Paschim مدینیپور سرپرست پلیس (SP) Dinesh Kumar انجام داد این است که قطعا درست است. کومار شده است یک کاتالیزور تغییر در مدینیپور و برای همه دلایل خوب است. نه تنها تیم خود را اجرا بسیاری از نرم افزار-مردم طرح و فراگیر طرح به ویژه برای متفاوت-abled آنها شده اند قادر به نوبه خود جزر و مد در مورد درک افراد از نیروی پلیس است. در این گفتگو با بهتر هندوستانعمران و توضیح می دهد که برخی از این تغییرات و مردم چگونه باید واکنش نشان دادند به آنها.

ارتقاء

پروژه Sugam پلیس

سطح شیب دار در ایستگاه.

پروژه Sugam پلیس به معنی ‘در دسترس گذاشت. و این همان چیزی است که قصد این است که پشت این پروژه است. کومار بوده است در احداث رمپ برای صندلی چرخدار فعال در عنوان بسیاری از 53 ایستگاه.

علاوه بر این برخی از ایستگاه ها نیز باید صندلی چرخدار برای سهولت حرکت به ایستگاه. بیست و سه صندلی چرخدار شده است تهیه شده از دولت مدنی و به عنوان کومار اشاره, آنها در حال حاضر در تلاش برای دریافت بقیه ایستگاه ها نیز مجهز به همان.

“در بسیاری از بررسی های ما بازدید به ما گفته شد در این مورد نیاز است. ما یک سرویس گرا بخش پس از تمام و اولویت اول ما این است که به اطمینان حاصل شود که مردم در حال مراقبت از گرفته شده می گوید:” کومار.

رفتن یک گام بیشتر کومار همچنین به ذکر است که تمام 53 واحد را تعیین و اسامی افسران پلیس در خط بریل برای نابینایان.

Gansmpark

تعامل با مردم محلی.

یکی دیگر از نرم افزار-مردم برنامه های انجام شده توسط کومار است Gansmpark نوآورانه پروژه حساس و موها مردم در ایمنی جاده. از طریق Gansmpark پلیس پرسنل تعامل و حساس و موها مردم در مورد رانندگی بی پروا با نشان دادن آنها را در زندگی واقعی فیلم از تصادفات جاده ای. بعلاوه کومار تیم به طور منظم در تعامل با قربانیان و اعضای خانواده خود را به آنها اطمینان می دهم که پلیس بخش مراقبت.

ارتقاء

علاوه بر این, در علاوه بر این به حفاظت موظف تحت سامری خوب قانون این برنامه همچنین incentivised خوب سامریان توسط felicitating آنها. “این یک افزایش بزرگ به شهروندان می گوید:” کومار.

Unnayana

در این کار عادلانه است.

یک روز نمایشگاه کار با هدف اعضای خانواده از پرسنل پلیس برگزار شد در مدینیپور پلیس خطوط Paschim Medinipur منطقه پلیس به عنوان بخشی از پلیس رفاه طرح. این نمایشگاه شاهد حضور حدود 27 شرکت ها و تا به حال 200 plus جویندگان کار. در پایان روز 43 نفر در دریافت پیشنهاد, نامه های مختلف پس از مراحل مصاحبه.

“علاوه بر این که 41 نامزد نامیده می شدند برای پیگیری مصاحبه و 52 انتخاب شدند برای کار گرا آموزش/کارآموزی برنامه” به اطلاع کومار. با توجه به پاسخ قاطع دیده می شود, در نمایشگاه کار دولت در حال برنامه ریزی برای سازماندهی اردوگاه های دیگر بیش از حد.

علاوه بر این طرح های پلیس منطقه نیز آغاز شده 24*7 زنان پلیس تلفنی برای زنان و دختران در پریشانی. بسیاری از آنها جلو آمده و به بیان قدردانی خود را برای این خط تلفن به اطلاع کومار.

در حالی که این ممکن است کوچک تغییرات تاثیر خود را بزرگ است. پوشش نقره ای برای کومار تغییر ادراک در میان مردم در مورد پلیس.

“قصد پشت ساخت این تغییرات است که برای ساخت یک سطح معینی از اعتماد به نفس است که شهروندان باید در سیستم. مردم در این منطقه در حال حاضر شروع به احساس می کنید که پلیس در دسترس هستند و این برای من یک موفقیت” لبخند کومار.

اگر شما مایل به کمک صندلی چرخدار و یا کسی را می شناسید که ممکن است مشتاق به انجام این کار لطفا به Dy. SP در +91-90832 69507.


همچنین بخوانید: حیدرآباد هند می شود اولین ایستگاه پلیس برای سرکوب ساخت و سازهای غیر قانونی!


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر