آیووا ست مالکوم مرتکب به نبراسکا فوتبال

آیووا linebacker ست مالکوم ماشه در شنبه شب و با اعلام تعهد خود را به نبراسکا تیم فوتبال طریق توییتر. مالکوم برداشت Huskers بیش از پنج تیم دیگر که به او داده بود رسمی بورس تحصیلی ارائه می دهد. در میان کسانی که تیم های او بود خانه ایالت Iowa State Cyclones.

بازیکن امتیاز به عنوان 3 ستاره چشم انداز با توجه به 247Sports‘ کامپوزیت رتبه بندی و 17 بهترین بازیکن در آیووا برای 2021 کلاس. در حالی که این بازیکن ذکر شده است به عنوان یک خارج linebacker برای FBS مدارس و او زمان صرف شده در هر دو طرف توپ برای مدرسه خود را بالا, Fremont, آسیاب. او نیست در میان بالاترین-رتبه بازیکنان در کشور رتبه به عنوان تنها 78 بهترین خارج linebacker در کلاس اما او واز توجه بیشتر در چند ماه گذشته از قدرت 5 برنامه.

در علاوه بر این به نبراسکا و آیوا دولت مالکوم نیز تا به حال ارائه بورس تحصیلی از مینه سوتا و ایالتی کانزاس. Boise State و وایومینگ نیز آمد تماس با Broncos عنوان آخرین تیم به پیشنهاد linebacker قبل از او متعهد به Huskers.

نبراسکا و هر دو آیووا مدارس باید به حال برخی از بزرگ جنگ استخدام برای منطقه بازیکنان در طول چند سال گذشته. استخدام رقابت باید ratcheted شکاف پس از نبراسکا به نام اسکات فراست خود سر مربی پس از 2017 فصل است. این رقابت حتی توسعه یافته به بازیکنان که نمی تگرگ از هر دولت است. در اوایل این تابستان طوفان برنده استخدام نبرد با Huskers برای گیرنده گسترده چشم انداز Jaylin نوئل.

این FBS توجه مالکوم کمی بی سابقه با توجه به linebacker نقش در یک مدرسه آنقدر کوچک را درگیر در هشت بازیکن فوتبال است. در سطح دبیرستان در برخی از برنامه ها باید چند تا دانش آموزان آنها را سخت فشرده برای زمینه فهرستی به اندازه کافی بزرگ برای حفظ 11 شروع در جرم و 11 استارت در دفاع. قوانین خاص اجازه می دهد این تیم که فقط هشت استارت در دو طرف توپ.

متی Bain Des Moines Register گزارش داد که چقدر مالکوم ایستاده بود در آن سطح است. Bain با اشاره به دو بازی از اکتبر 2019. در اکتبر 11, مالکوم با عجله 35 بار برای 458 متری و هشت touchdowns همه نیز اهمیت حیاتی هشت پردازد و رهگیری در دفاع. قبل از بازی او برای 336 متری و شش touchdowns در 30 حمل. در دفاعی سمت توپ او وارد شده 15 دنده پنج, انفرادی, پردازد برای از دست دادن و بازگشت رهگیری برای زمین نشستن کامل هواپیما.

آن را غیر معمول است برای هشت بازیکن فوتبال, بازیکنان به زمین ارائه بورس تحصیلی از FBS مدارس اما این اتفاق نمی افتد در مواردی به خصوص در اطراف آیووا و نبراسکا. این Iowa Hawkeyes تا به حال سه سابق هشت بازیکن فارغ التحصیلان در آن جلو دفاعی در مقابله Bazata درو آت و مقابله مایر در 2015 فصل.

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>