سرمایه گذاری در زمان Coronavirus: در حال حاضر زمان برای خرید بیوتکنولوژی سهام ؟

عمده شاخص های سهام ایالات متحده ثبت شده خود را به بدترین تک-بعد رها در تاریخ از سال 1987 در مارس 12. رادیو فردا/رادیو فردا از طریق گتی

مالی جهان در زمان بیماری همه گیر کوروناویروس روی حیله و تزویر است برای ایجاد حس. این هفته بازارهای سهام در سراسر جهان ثبت شده خود را به بدترین ضرر و زیان در سال و منجر به بسیاری از سرمایه گذاران به تعجب: به عنوان بازار سر به سوی آن سنگ پایین و نیاز به Covid-19 واکسن و درمان بازدید بالا تمام وقت در حال حاضر زمان خوبی برای حرکت شبیه چمچه زنی بیوتکنولوژی و داروسازی سهام به ویژه کسانی که با Covid-19 مواد مخدر در این نسخهها کار میکند ؟

“ما شاهد قدرت نسبی در بیوتکنولوژی و دارویی بخش میان بازار نوسانات” Aazan حبیب یک تحلیلگر با Haywood اوراق بهادار گفت: ناظر.

همچنین نگاه کنید به: وارن بافت را گران شرط: Coronavirus تاثیر بر شرکت های هواپیمایی خواهد شد به طور موقت

“IShares نزدک بیوتکنولوژی ETF (IBB) است شکستن نسبت به S&P 500 به عنوان سرمایه گذاران گله به نام که ممکن است بهره مندی از توسعه Covid-19 مخدر” حبیب توضیح داد. ETF او ذکر شده شامل تعدادی از شرکت های زیست فناوری که در حال حاضر در حال توسعه Covid-19 واکسن و درمان از جمله Regeneron داروسازی چهل و هفت Gilead Sciences, Iovance Biotherapeutics.

دیگر بیوتکنولوژی شرکت با پروژه های مشابه در حال توسعه شامل Novavax, مدرن, Inovio, Compugen و Omeros.

بسیاری از این تلاش ها هنوز در مراحل اولیه و ارائه هیچ تضمینی وجود ندارد که داروهای تجربی در نهایت تصویب بالینی و اخذ تایید FDA.

“این یک بازی سخت برای بازی. شما هم باید بدانید که واقعا علم به حق انتخاب سهام و یا خوش شانس” هشدار داد Marc Lichtenfeld ارشد درآمد استراتژیست در آکسفورد باشگاه یک گروه مشورتی انتشار در امریکا طولانی ترین در حال اجرا مالی خبرنامه.

“مختلف وجود دارد biotechs ادعا به پیشبرد یک coronavirus واکسن است که ادعاهای مشابه با بحران پزشکی از روز” Lichtenfeld گفت: ناظر. “هنگامی که ابولا و Zika شد ساخت عناوین برخی از این شرکت ها به طور ناگهانی به حال واکسن توسعه برنامه برای کسانی که شرایط را بیش از حد. این شرکت هرگز تولید واکسن و نمی خواهد با کروناویروس یا نه.”

“سرمایه گذاری در شرکت زیست فناوری به دلیل, خط لوله, مدیریت تیم و تاریخ” Lichtenfeld توصیه “نه بر اساس فرصت برای ضربه اجرا خانه در این وضعیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>