مصاحبه با حزب محافظه کار Burch: بازتعریف و استقبال ‘همت’

حزب محافظه کار Burch صحبت می کند روی صحنه در طول سال 2020 در آغوش جاه طلبی اجلاس توسط Tory Burch بنیاد در موسیقی جاز در مرکز لینکلن در آوریل 05, 2020 در شهر نیویورک است. کریگ Barritt/گتی ایماژ برای حزب محافظه کار Burch بنیاد

زمانی که حزب محافظه کار Burch مجموعه ای را به ساخت خود را همنام با نام تجاری مد در سال 2004 آنچه او واقعا پیش بینی برای به انجام رساندن این بود برای ایجاد یک سازمان است که می تواند کمک به زنان دیگر موفق شوند. “سرمایه گذاران آن را دوست ندارم زمانی که من به آنها گفتم که اگر این شرکت موفق شد من که قرار بود برای حمایت از زنان کارآفرین. من بارها و بارها هشدار داده توسط یکی از اولین سرمایه گذاران: آیا استفاده از کسب و کار و مسئولیت در حکم همان است. اما من به هر حال آن را,” او گفت: ناظر در سال 2018 نه طولانی پس از او راه اندازی حزب محافظه کار Burch بنیاد غیر انتفاعی با تمرکز بر کمک های مالی و مشاوره زنان کارآفرین.

به رهبری توسط لوری Fabiano سابق معاون رئیس جمهور در بنیاد رابین هود و معاون شهردار Hoboken از حزب محافظه کار Burch بنیاد ارائه بیش از 800.000 دلار در کمک های مالی از طریق خود برنامه کمک هزینه تحصیلی و بیش از $54 میلیون دلار وام از طریق همکاری با بانک مرکزی امریکا به زنان به رهبری راه اندازی پس از استقرار در سال 2017. از همه مهمتر آن است که یک سنگ پله به منابع محروم اغلب برای اولین بار بنیانگذاران برای شکستن به بالا-سد جهان از سرمایه است.

همچنین نگاه کنید به: حزب محافظه کار Burch می خواهد به تغییر جهان است اما هیچ او نیست در حال اجرا برای دفتر

“Connections ما از طریق حزب محافظه کار Burch یاران تا به حال تاثیر بسیار زیادی در ما دانه, دور, از, بودجه, و کسانی که سرمایه گذاران همچنان به ماندن با ما” Purva Gupta, بنیانگذار لیلی AI, خرده فروشی ابزار تجزیه و تحلیل است که به مطالعه و تجزیه و تحلیل مصرف کننده احساسات با استفاده از هوش مصنوعی گفته ناظر. این شرکت مطرح $12.5 میلیون سری A در ژانویه.

“آنها نه تنها معاون کشیش بخش یک نقطه-در برنامه برای همراهان اما آنقدر معتبر در ایجاد اتصالات” گوپتا اضافه شده است. “همه از حزب محافظه کار خودش را به مدیران برنامه شخصا در زمان مراقبت از ساخت نرم افزارهای رشته معماری باز کردن درب برای همراهان.”

روز پنج شنبه در بنیاد برگزار می شود دوم خود را در آغوش جاه طلبی اجلاس در شهر نیویورک است. در مصاحبه با آبزرور پیش از این رویداد, Burch افتتاح شد تا در مورد او روز به روز مشارکت با بنیاد مشاوره به مشتاق بنیانگذاران و حرفه خود داستان.

تا چه حد شما را به شرکت در این بنیاد بهره برداری آن است که آیا غربالگری نامزدها برای برنامه ها یا وقایع در حال اجرا برای در آغوش جاه طلبی اجلاس?

من بسیار درگیر است. این کار پایه و اساس ما می کند این است که فوق العاده برای من مهم است. این دلیلی است که من شروع به شرکت ما است. ما #EmbraceAmbition نشست آزاد است. به حضور ما خواسته مردم را به نوشتن یک مقاله در مورد چگونه آنها را در آغوش جاه طلبی و شکستن کلیشه ها. ما با دریافت بیش از 2600, مقالات این سال و من به عنوان خوانده شده هر یک.

ما کل شرکت است که در بنیاد کار از کارکنان بررسی برنامه های کاربردی برای برنامه همراهان به مربیگری کارآفرینان.

آیا راه اندازی زمین از برنامه های خود را نامزد است که شما به خصوص دوست داشت به تازگی ؟

ما باید برخی از فوق العاده کارآفرینان در برنامه های ما. کسی که به ذهن می آید این است که Sashee Chandran که تاسیس یک شرکت بزرگ به نام چای قطره. او دریافت 100.000 دلار کمک مالی از طریق همکار ما برنامه است که او مورد استفاده برای ایجاد خطوط تولید جدید و بسته بندی. او بعد از بسته a $1.9 میلیون دور از دانه بودجه و در حال حاضر فروش باور نکردنی هستند.

چه سوال شما اغلب خواسته در آغوش جاه طلبی نشست هر کدام از سخنرانان و یا شرکت کنندگان?

من اغلب خواسته آنچه در آن به معنی در آغوش جاه طلبی. من فکر می کنم این تصور غلط وجود دارد که جاه طلبی به مربوط به محل کار—درست نیست. جاه طلبی خود را می تواند به منظور بالا بردن کودکان با صداقت و یا برای ایجاد اختلاف در جامعه خود را. استقبال از جاه طلبی به معنی داشتن تمایل خود را به رشد و رشد. مهم این است که بلند پروازانه در تمام که شما باید انجام دهید—این که آیا این شروع یک شرکت در حال اجرا برای داشتن یک خانواده و یا همه از بالا.

شما به اشتراک گذاشته ام داستان خود را از تاسیس حزب محافظه کار Burch در رویدادهای دیگر در قبلی مصاحبه با ما. آیا شما در نقش یک مدل زمانی که شما برای اولین بار شروع کردن ؟

مادر من است و من نقش مدل در کسب و کار و در زندگی است. من شروع به فکر کردن entrepreneurially با تماشای او. او شور و شوق برای باغبانی به گل کسب و کار زمانی که من بود جوان که زنان کارآفرین بودند حتی نادرتر از آنها هستند. او به من آموخت که هیچ محدودیتی برای آنچه که زنان می تواند دستیابی به.

وجود دارد به خصوص دشوار است زمان خود را در طول 16 سال در حال اجرا شرکت ؟

من تا به حال مقدار زیادی. من به یاد داشته باشید شنوایی که هر کسب و کار بازدید یک نقطه عطف در ده سال علامت بود که قطعا این مورد برای ما. ما نیاز به واکنش نشان می دهند به آنچه اتفاق می افتد در اطراف ما به خصوص افزایش دیجیتال [retail]. آن زمان ما سه سال به محوری و تغییر منابع بیشتری به سمت آن طرف کسب و کار ما. آن را به چالش کشیده بود اما با ارزش است.

چه عملی توصیه شما به زنان کارآفرین در شروع یک کسب و کار از ابتدا ؟

می دانم که وجود دارد هیچ چیز مانند موفقیت یک شبه. انجام راه اندازی فوق العاده دشوار است. آماده به کار سخت و قبول وجود خواهد داشت اواخر شب و در تعطیلات آخر هفته کار. هیچ میانبر وجود دارد اما اگر شما درایو و شور و شوق به آن را ببینید از طریق آن است تا به ارزش آن.

چه چشم انداز خود را برای این بنیاد در پنج سال ؟

ما امیدواریم که به گسترش پایه ما در سطح بین المللی و همچنان در حال رشد جهانی ما #EmbraceAmbition مبارزات انتخاباتی. این یک پیام است که مربوط به همه زنان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>