بین المللی روز خانواده: 8 قهرمانان که به یک پناهگاه امن برای رها

از چنای ‘Appa” که به تصویب رسید HIV+ بچه ها به بمبئی که به یک خانه متروکه دستگیر میشوند این قهرمانان نشان می دهد چه بی قید و شرط عشق واقعا معنی!

ارتقاء

Family—یک کلمه با معانی متعدد و هزاران نفر از احساسات است.

در سال 1993 مجمع عمومی سازمان ملل متحد اعلام کرد 15 آوریل به عنوان روز بین المللی خانواده “به ترویج [این] آگاهی از مسائل مربوط به خانواده ها و افزایش آگاهی اجتماعی و اقتصادی و جمعیتی فرآیندهای موثر بر خانواده ها است.”

هر سال از این روز استفاده می شود به عنوان یک پلت فرم برای برجسته کردن مسائل مختلف فاکتورها باعث ایجاد پلاک خانواده ها در سراسر جهان و اقدامات است که می تواند گرفته شده برای حل و فصل آنها و حرکت به سوی آینده هماهنگ.

در حالی که بسیاری از ما فکر می کنم از خون ما روابط ما به عنوان خانواده این نیز درست است که این اصطلاح شامل چند نفر که هستند خوب است که در خارج از دایره. مثل, مثلا, زن مهمانخانه دار که در زمان مراقبت از شما را هنگامی که شما بیمار یا همسایه که تغذیه حیوان خانگی خود را هنگامی که شما در حال سفر بودند یا حتی از دوستان که یو بی اس در بازار شما را از یک نقطه تنگ.

بهتر است هند به ارمغان می آورد شما هشت داستان از افرادی که با تشکیل یک قدرتمند ارتباط با دیگران و تعریف معنای یک خانواده:

1. جزایر راج: یک پدر به 45 HIV+ بچه ها

در سال 2005 زمانی که Chennai مبتنی بر جزایر راج یاد گرفتیم در مورد رها شده 6 ساله که HIV+ اولین غریزه بود که شامل یک سازمان غیر دولتی است که می تواند مراقبت از تربیت کودک.

Chennai Man is ‘Appa’ to 45 HIV +ve Kids Abandoned By Their Families!

اما او به زودی متوجه شدم که سازمان های غیر دولتی از ترس به اعتراف فرزند خود را به دلیل عقب نگرش و ننگ. او ادامه داد: سعی کنید تا بعد او را ملاقات فرزند Arputha.

پس از پیدا کردن که Arputha خانواده تا به حال تسلیم شدن به ویروس و او تا به حال هیچ جایی برای رفتن و سلیمان تصمیم گرفت او را بخشی از خانواده خود را. او در این مرحله با وجود داشتن همسر و دو فرزند بیولوژیکی.

امروز او این است که “جزایر Appa’ به 45 HIV+ بچه ها و از طریق پناهگاه اعتماد خود را ثبت نام غیر انتفاعی او ایجاد یک پناهگاه امن برای کودکان و نوجوانان هنگامی که رها شده و از چپ به دفع کردن خود به خود.

جزایر گرفته است و مسئولیت تمام مواد غذایی خود را, آموزش و پرورش, بهداشت و تندرستی. پناهگاه خانه در تماس با دکتر مشاور حسابدار و روانشناس.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

2. Fiza شاه: رئیس بمبئی ترین Pawfect خانواده

از دست دادن حیوان خانگی مورد علاقه او سگ 21 سال پیش باز Fiza شاه چشم به گرفتاری های حیوانات دیگر در اطراف او. پس از 54 ساله را نجات داده است بیش از 300 حیوانات از جمله سگ و بز و خرگوش, اسب, گاو, گاو, غازها, مرغ و گربه.

ارتقاء

او بازپروری آنها را به 6 هکتار مزرعه در ویرر منطقه بمبئی است.

Fiza استخدام 15 نفر که پس از رفاه حیوانات و پرورش آنها را 24/7 و او طول می کشد مراقبت از تمام هزینه ها مانند مواد غذایی, پزشکی, درمان, تعمیر و نگهداری, و حقوق کارمندان است.

“تصویب است که هر کس در فنجان چای. اکثر مردم امروز اتخاذ یک حیوان به عنوان یک موقعیت اجتماعی برای نشان دادن خاموش. برخی از سازمان های غیر دولتی پول نعناع به نام نجات کار می کنند. یک نکته مهم برای حفظ در ذهن در حالی که اتخاذ این است که توله سگ خود را یک روز به نوبه خود بسیار پیر و یا ممکن است به شدت مجروح. در این زمان اکثر مردم از آنها. این cruellest چیزی که می توانید انجام دهید. بنابراین اتخاذ صرفا از عشق و شفقت است.”

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

3. Deb کومار: یک پسر به 300 بزرگان در کلکته

حدود 300 سالمندان که نمی توانیم یک خانه مراقبت در کلکته Deb کومار Mallick است هیچ چیز کمتر از یک نجات دهنده. می شود آن را سوزان تابستان گرما و یا بارش باران های سیل یک اورژانس پزشکی یا ساده مایل به رفتن به یک سفر کوتاه می دانند که خود را ‘پسر’ کمک خواهد کرد که آنها را بدون توجه به آنچه.

به دنیا آورده و در Baranagar کلکته Deb کومار مبارزه بسیار زیاد سختی های او در طول سال رو به رشد اما او همیشه مشتاق برای کمک به افراد نیازمند است. بنابراین در سال 2015 زمانی که منابع مالی خود را در نهایت در جای او شروع به تغذیه از بی خانمان, افراد مسن هر روز در مقابل خانه اش.

“یک بعد از ظهر همسایه به من نزدیک شد و پرسید: برای برخی از مواد غذایی برای همسر خود. زن و شوهر مسن زندگی در یک خانه مناسب و معقول بنابراین من به عقب گرفته شد در غیر معمول خود را درخواست. که زمانی که من می دانم که تنها پسر خود را به حال فریب آنها را از کل اموال و سمت چپ آنها را به مرگ. من فراتر از شوکه” بازگو Deb.

او شروع به خودروی مورد چنین افراد مسن شهروندان در داخل و اطراف منطقه خود را که تحمل یک سرنوشت مشابه بود و به زودی آب گرفتگی با تجدید نظر. زمانی که او تصمیم گرفت به بیش از مسئولیت خود و نهار و شام و هزینه های درمانی به طور نامحدود.

Deb است کمک 64 دیگر داوطلبان اختصاص داده شده که تحویل سالم وعده های غذایی دو بار در روز برای افراد مسن است.

نه فقط که Deb نیز حفظ دو اتومبیل برای یک اورژانس پزشکی فراهم می کند و با وقار عزاداری در تنها Re 1 برای بی خانمان سالمندان است.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

4. S راماکریشنان: ساختمان فراگیر خانواده

در حال رشد در Ayikudi, Tamil Nadu, S راماکریشنان رویای تبدیل شدن به یک افسر نیروی دریایی. در سال چهارم خود را از او فرستاده شده در خود نرم افزار و رفت و از طریق مختلف از استقامت و هوش برنامه های آموزشی در بنگلور.

در یکی از جلسات از او خواسته شد به پرش از یک درخت به یک پلت فرم. قبل از او می دانست که چه اتفاقی افتاده است, او تا به حال افتاده از درخت بود اما در زمین wincing در درد. او با عجله به بیمارستان اما آسیب انجام شد—او تشخیص داده شد با tetraplegia یک بیماری است که در آن بدن بی حرکت از گردن به پایین.

اما او حاضر به غلتیدن در خود ترحم. گرفتن الهام از هوا معاون مارشال Dr Amarjit سینگ چهل, که اغلب می گویند که وجود دارد خیلی بیشتر به زندگی او بیش از یک بدن ضعیف او تصمیم به نوشتن در سرنوشت خود و در ادامه به ایجاد این Amar Seva سنگم, یک سازمان است که بازپروری و سبب مردم جسمی و ذهنی.

این سازمان ساخته شده است یک تفاوت در زندگی بیش از شش لاخ مردم تا کنون..

“هر بار که ما را گام به گام مردم را هم به ما نگاه با کنجکاوی و یا ترحم. در اینجا هیچ کدام از آن اتفاق می افتد. ما سقوط ما خنده ما خودمان را بالا بکشیم و رفتن نگه دارید. من احساس این آزاد همیشه قبل از می گوید:” یک خانم جوان در, زندگی در Sangam.

راماکریشنان تلاش های در حال نشان دادن جهان است که ناتوانی نمی تواند و نباید مبنایی برای تبعیض است.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

5. Ashok Deshmane: ساختن یک خانواده شاد با کودکان مضطرب کشاورزان

Ashok Deshmane پسر یک کشاورز در ماهاراشترا اوسا منطقه رشد تا شاهد مشکلات متعددی پدرش رو هر چرخه محصول. از وام سنگین, محصول خسارت به بالا نرخ بهره Deshmane خانواده رنج می برد هم از نظر مالی و ذهنی است.

این زمانی است که Ashok قسم می خورد که او نمی خواهد اجازه دهید کودکان از طریق همان شرایطی که او انجام داد.

This Engineer Left His Job To Adopt And Educate The Children Of Drought Affected Farmers

بنابراین در 2015, Ashok تاسیس Snehwan خانه و مدرسه برای کودکان به حاشیه رانده شده و خشکسالی متاثر از کشاورزان است. در اینجا او نه تنها گویا آموزش ابتدایی اما همچنین آنها را می آموزد مهارت های زندگی لازم است برای موفقیت در زندگی است.

“حتی زمانی که استفاده می شود وجود خشکسالی در روستای شما همیشه می توانید پیدا کردن برخی از کشاورزان که بی ریا. راز دانش بوده. این بچه ها یاد بگیرند کشاورزی بدون حتی رفتن به مدرسه. اما آنها خواهد آموخت که برای مقابله با مشکلات کشاورزی تنها در صورتی آنها را به دانش و تنها کیفیت آموزش و پرورش می تواند با ارائه آنها را با که می گوید:” Ashok دارند.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

6. Rahul Yadav: یک جنگجوی واقعی

در سال 2017, Rahul Yadav سالم به در پلاسما همراه Leukaemia (PCL) در سال 2017, و صدها نفر از پیام تسلیت ریخت و در از سراسر هند است.

Rahul مرگ چپ غیر قابل تعویض از درجه اعتبار ساقط در میان اعضای این سازمان غیردولتی Yoddhas که تاسیس شد برای گرد هم آوردن افراد مبتلا به سرطان به طوری که آنها می تواند سهم خود را روزانه مصائب. آن همچنین به عنوان یک پلت فرم crowdfunding برای کاهش بار مالی بر خانواده بیماران مبتلا به سرطان.

پس از عبور همسرش, Rashi Yadav در زمان بیش از سازمان های غیر دولتی که در حال حاضر 15,000 کاربرانی که به کمک یکدیگر غلبه بر چالش های مالی و عاطفی–درست مثل یک خانواده است.

“برای هر بیمار سرطانی آن است که چیزی کمتر از یک جنگ است. آنها مبارزه با این بیماری صرف نظر از نتایج. بسیاری از مردم به اشتراک گذاری [اخبار] در مورد سرطان [تشخیص] از خجالت و یا [جلوگیری از] همدردی. در اینجا در Yoddhas همه یک خانواده [و] پشتیبانی از یکدیگر از طریق ضخیم و نازک می گوید:” Rashi.

از آموزش دانش آموزان و خانه های سازمانی در مورد زندگی و بیمه بهداشت و درمان, کمک به بیماران ارتباط با پزشکان و مراقبان بازدید از مغز استخوان ریجستری برای بالا بردن پول سازمان که Rahul است که دست زدن به چندین زندگی هر روز است.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

7. آنی ببو: دادن خانه به یتیمان & آزار زنان

آنی ببو ساکن کتیم قطع او خدمات اجتماعی در یک سازمان غیر دولتی پس از یک حادثه غم انگیز.

آنچه اتفاق افتاد این بود که با توجه به مشکلات مالی این سازمان او برای خودداری از اعتراف دو زن و با هیچ جایی برای رفتن آنها خودکشی کرد.

اما اگر یک حادثه ساخته شده آنی ترک زمین دیگر به ارمغان آورد. وقتی که او به دانستن در مورد 3 ماه کودک قدیمی که رها شده بود در یک قطار با خانواده خود را آنی به تصویب رسید و با الهام از این رویداد در نهایت خود را باز NGO به نام Santhawanam خیریه اعتماد به یک خانواده جدید و ارائه پناهگاه یتیمان و آزار زنان است.

این خانه در حدود 90, یتیم, سکس مادران جوان و سالمندان رها شده زنان است.

حتی اگر ذینفع هستند نجات از چنگال جهان تاریک, عاطفی ضربه بسیار سخت است برای آنها را به غلبه بر.

به آنها کمک آنی را فراهم می کند درمان روانی مشاوره و مدیتیشن و پلیس مداخله و کمک های حقوقی رایگان به این زنان به عنوان در هر وضعیت و بعد از آن فرصت هایی که می تواند کمک به آنها در رسیدن به خود کفایی و استقلال مالی از طریق آموزش و پرورش کار گرا آموزش و سرمایه گذاری در فنی و حرفه ای و موسسات.

خواندن کامل داستان را در اینجا.

8. Sudhir Goyal: دادن سرپناه به Destitutes

به عنوان یک کودک آن را آسان برای Sudhir Goyal به دیدن مادر بزرگ خود را و عمو رنج می برند به طور مداوم و تمسخر به دلیل بیماری روانی خود را.

بنابراین در سال 1986 آغاز کرد و یک سازمان غیر دولتی Sewadham آشرام به ارائه سرپناه و مواد غذایی و کمک های پزشکی به سالمندان و نیازمندان است.

“وقتی که من شروع به سفر من در بر داشت بسیاری از افراد درمانده; مردان و زنان و کودکان. آن را در راه است که من حتی نمی تواند در کلمات توصیف,” او می گوید.

در میان مردم بی بضاعت هستند که رها با خانواده خود را. “آنها فقط رها شده وجود دارد با هیچ غذایی و هیچ وسیله ای برای پیدا کردن راه خود را بازگشت. من شخصا به ارمغان آورد بسیاری از بزرگان چپ پشت به آشرام” او می گوید.

Sudhir که 61 در حال حاضر شده است در حال اجرا آشرام برای تقریبا سه دهه و هرگز تبدیل به دور هر کسی که می آید برای کمک به.

آن است که افرادی مانند Sudhir که به ما نشان میدهد که خانواده ها تشکیل می شود در هر کجا و با هر کسی. همه شما نیاز دارید این است که یک قلب بزرگ و تمایل به کمک به.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>