فقط سه روز پس از نمایشی آمده-از-پشت 4-2 پیروزی در دربی Della Madonnina جاری سری A جدول-تریلر اینتر میلان می تواند یک گام بزرگ به سمت یک داخلی دو زمانی که آنها میزبان SSC Napoli یکی از ناامید کننده تیم در بازی لیگ در این فصل در پا برای اولین بار از Coppa ایتالیا نیمه نهایی. یک پیروزی در خانه را به درون یک مزیت قابل توجه به عنوان دور برگشت به عنوان تلاش آنها برای رسیدن به فینال – که در آن آنها می تواند چهره و پرسپولیس همان تیم آنها در حال حاضر مبارزه برای scudetto, در مرحله نهایی مسابقات جام.

داخلی دو خواهد بود اینتر میلان برای اولین بار پس از سال 2010 و تنها یک سوم در یاد باشگاه تاریخ است. اما ناپولی که قرار است به رقابت برای این سری یک عنوان در این فصل پس از اتمام دوم در 2018/2019 خواهد بود و از جان گذشته را به نفع خود. نشسته در 11 محل در جدول لیگ Coppa ایتالیا به احتمال زیاد نشان دهنده بهترین شانس خود را در کسب جام در جریان مبارزات انتخاباتی.

Azzurri زنده باقی می ماند در لیگ قهرمانان اروپا اما چهره قهرمان اسپانیایی بارسلونا در دور 16, باز کردن با پا برای اولین بار در فوریه 25.

اما Gennaro Gattuso تیم ملی اجازه داده است و نه یک هدف در آن دو Coppa Italia مسابقات, عنوان , فوتبال, برابر , گزارش, از بین بردن Serie B طرف پروجا در دور 16 2-0 قبل از ضربه زدن reinging جام قهرمانان اس اس لاتزیو در مرحله یک چهارم, 1-0.

اینتر با این حال داغتر تیم زیر سر مربی جدید آنتونیو کونته و با یک فهرست تازه مواجه نگردند با سابق لیگ برتر استعداد و سه برنده مستقیم در سراسر هر دو لیگ و مسابقات جام. به عنوان یک نتیجه با توجه به شانس منتشر شده توسط ورزش شرط بندی سکههای اینتر در آمده جامد به عنوان مورد علاقه های شما را برای اولین بار پا در خانه است.

در خط شانس اینتر هستند مورد علاقه در -105 معنی که یک شرطبندی $105 خواهد بازگشت سود 100 $اگر اینتر در واقع ظهور با پیروزی. شکست ناپولی داده می شود +260 خط. به عبارت دیگر 100 دلار شرط می پردازد $260 پلاس اصل 100 $اگر بلوز مدیریت جاده ها ناراحت است.

شانس اول پا قرعه کشی در حال تنظیم در +210.

اگر تاریخ اخیر است که مورد علاقه این تیم در خانه در اینتر میلان-ناپولی رقابت با دور طرف برنده تنها چهار نفر از آخرین 20 مسابقات بین دو قبل از مرحله نهایی مسابقات لیگ حدود چهار هفته پیش با توجه به SportingPediaکه اینتر برنده است که بازی قاطعانه 3-1.

اینتر میلان در مقابل SSC Napoli برای اولین بار پا Coppa Italia نیمه نهایی آغاز در 8:45 p. m. روز شنبه, مارس 12 در یاد Giuseppe Meazza ورزشگاه بهتر شناخته شده به عنوان سن سیرو. در ایالات متحده, که در آن ESPN+ ورزشی جریان خدمات ارائه می دهد تنها راه برای مشاهده این مسابقه که زمان شروع تبدیل به 2:45 p. m. EST, 11:45 am PST.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su