اینتل تراشه های منتشر شده در 5 سال گذشته را داشتند ؛ باگ امنیتی

سان فرانسیسکو: محققان کشف یک نقص امنیتی در داخل پردازنده های ساخته شده توسط ما و شرکت های چند ملیتی و تراشه ساخت غول اینتل است که می تواند شکست های سخت افزاری مبتنی بر رمزگذاری و DRM حمایت.

به گفته شرکت امنیتی مثبت فن آوری های امنیتی اشکال می تواند شکستن از هم جدا زنجیره ای از اعتماد مهم تکنولوژی مانند سیلیکون رمزگذاری مبتنی بر سخت افزار احراز هویت و مدرن DRM حمایت.

تقریبا تمام اینتل تراشه های منتشر شده در پنج سال گذشته شامل یک نقص داشتند ؛ که ممکن است اجازه می دهد پیچیده حمله به شکست میزبان از اقدامات امنیتی ساخته شده به سیلیکون است.

در حالی که اینتل صادر کرده است تکه های برای کاهش آسیب سوء استفاده و آنها را سخت تر شرکت امنیتی مثبت و فن آوری گفت: mitigations ممکن است به اندازه کافی به طور کامل محافظت از سیستم, ARS Technica گزارش روز جمعه.

این آسیب پذیری امنیتی کشف شده مربوط به ماشین آلات با اینتل تراشه های ساخته شده در طول پنج سال گذشته یا بیشتر.

اینتل گفته است که اطلاع از این آسیب پذیری و منتشر شد mitigations در مارس 2019 به گنجانیده شده و به روز رسانی سیستم عامل برای مادربرد و سیستم های کامپیوتری.

منبع: IANS

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>