به جای تجارت برای کریس پل نیکز باید هدف فرد VanVleet در سال 2020 رایگان آژانس در ‘SB Nation’

با وجود داشتن Elfrid Payton, فرانک Ntilikina و دنیس اسمیت جونیور در backcourt شایعات در گردش نیویورک نیکز در حال برنامه ریزی برای جستجو در ارتقاء موقعیت گارد نقطه در سال 2020 NBA offseason. در ماه های گذشته وجود دارد گمانه زنی که نیکز خواهد بود با هدف قرار دادن شهر اوکلاهما تندر گارد نقطه کریس پل در بازار تجارت. اما با سن و سال او عظیم قرارداد و رو به وخامت عملکرد اکثر مردم بر این باورند که تجارت برای پل نیست حس بسیار را برای نیکس است.

به گفته مایکل پینا از SB Nation, اضافه کردن پل خود را به فهرست نیست “ایده آل” برای نیکس است. اگر آنها واقعا می خواهید خود را برای بهبود گارد نقطه موقعیت پینا معتقد است که نیکز در حال بهتر کردن هدف در یک طبقه به طور کلی مانند فرد VanVleet از تورنتو رپتورز در سال 2020 NBA رایگان آژانس.

“اما فرض جدید نیکز جمهور لئون افزایش یافت نمی قادر خواهد بود برای کمک به خود پرتاب یک کیسه پول نقد در فرد VanVleet نمی تواند بی پروا ترین انحراف از آن طرح” پینا نوشت. “VanVleet است 26. او oozes اعتماد به نفس یک حلقه به آن را به بالا خواهد شد و پرطرفدار ترین نقطه نگهبان در این عامل آزاد کلاس. VanVleet نمی خواهد به نوبه خود نیکز در سراسر چرا که او نمی زئوس. اما این می تواند این نوع از امضای که کاتالیز سپیده دم از پیشرفت برای یک سازمان است که می تواند انجام این کار بسیار بدتر است.”

VanVleet ممکن است مشروع NBA ستاره که نیکز در حال خواب از اضافه کردن به فهرست خود را, اما او هنوز هم می تواند باور نکردنی علاوه بر این به تیم خود است. 26 ساله گارد نقطه غیر قابل انکار خواهد بود ارتقاء بیش از امثال Payton, Ntilikina و اسمیت جونیور دادن نیکز یک طبقه کلی با قهرمانی تجربه. پتانسیل کسب VanVleet نمی خواهد به نوبه خود نیکز به یک لحظه عنوان مدعی اما او افزایش عملکرد خود را در هر دو به پایان می رسد از زمین و آنها را رقابتی تر تیم در 2019-20 NBA فصل است.

گذشته از توانایی های خود را برای هم تیمی های خود VanVleet نیز یک مستند مدافع و کارآمد سه نقطه تیرانداز. در این فصل او به طور متوسط 17.6 امتیاز 3.8 ریباند 6.6 کمک و 1.9 دزد در حالی که تیراندازی 40.9 درصد از زمینه و 38.8 درصد از فراتر از arc.

همانطور که در حال حاضر VanVleet نشان نداده هر نشانه که او دیگر شاد با رپتورز اما او قطعا شیفته این ایده را از بازی برای یک تیم NBA است که می تواند به او اطمینان از نقش قابل توجهی در حمله انتهای طبقه و بیشتر زمان بازی. اگر نیکز جمهور بسکتبال عملیات لئون رز او را ارائه می دهد یک قرارداد پر سود, آن را سخت برای دیدن VanVleet ترک تورنتو برای شروع یک سفر جدید در نیویورک در این تابستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>