مدل آمریکایی جسیکا Bartlett sizzled در فوق العاده آشکار بیکینی, به عنوان او صرف روز در ساحل برای او آخرین Instagram عکس های گرفته شده در باهاما. کلاغ سیاه موهای مدل مشترک پست با طرفداران خود در روز شنبه, مارس 16.

در نشاط ضربه محکم و ناگهانی جسیکا نگاه زرق و برق دار به عنوان او flaunted منحنی او در دو قطعه. لباس شنای زنانه دوتکه بالا افتخار cutouts در وسط است که به نمایش جسیکا کافی رخ. مدل ایستاده بر روی یک ساحل شنی زیبا دریای کارائیب در پس زمینه قابل مشاهده. یکی دیگر از جزیره اندود شده با درختان نخل دیده می شد دورتر.

23-در سال گیج همچنین زوج بالا با یک جفت تطبیق از پایین برش پایین است که بالای پا کاهش برجسته او باریک و باسن. این بیکینی سکسی همچنین قرار دادن اسلحه محکم بسته شده معده و شکم صاف و بدون چربی بر روی صفحه نمایش.

بمب عینک بلند, سبزه, قفل جدا به سمت و مدل دهید در آبشاری فر سقوط کرد که در پشت او با برخی از رشته های نورد بیش از شانه اش.

اگر چه در ساحل, جسیکا تصمیم گرفتند برای آرایش صورت در ضربه محکم و ناگهانی. گلم نگاه شامل به خوبی تعریف ابرو ضخیم مژه یک اشاره از رنگ صورتی سرخ روی گونه و درخشان برجستهنگار بر روی صورت خود. او در تکمیل این سبک با نور صورتی براق روی لب های او و درخشان نور قهوهای مایل به زرد در سراسر بدن خود را.

جسیکا از میان مسائل خود را در ساحل به عنوان او مطرح شده برای دوربین مورب — که او را در معرض انحنا در پشت در روند. او نگاه مستقیم به لنز به او نگاه شدید. در زیرنویس این مدل نشان داد که کلیپ های گرفته شده در ناسائو در باهاما.

علاوه بر این جسیکا بیش از 600 ، 000 پیروان نمی تواند به اندازه کافی از پست زدن دکمه مانند تقریبا 44,500 بار در حالی که خروج بیش از 1,400 نظرات در 14 ساعت پس از آن آپلود شده بود به حساب او.

“شما خیلی تهدید آمیز! من نمی دانم اگر من همیشه می تواند می گویند سلام” یکی از جسیکا پیروان اظهار داشت: در بخش نظرات.

“شما در حال ساخت نمای زیبا تر” یکی دیگر از تحسین نوشت.

“من نمی توانم باور کنم که شما یک شخص واقعی است. اما عزیزم شما در حال مشاهده:” یک سوم از نظر جزئیات اضافه کردن یک ترکیب از emoji در پایان دهید.

“کسانی که چشم! لطفا برای جلوگیری از مشاهده بیشتر. شما تا f*cking داغ!” چهارمین رسانه های اجتماعی کاربر گفت.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, جسیکا تبدیل شده است شناخته شده برای او نشاط عکس محبوب, عکس های پلت فرم. در اوایل این ماه نشان داد او پوست بی عیب و نقص او به عنوان flaunted او قاتل هیکل گنده اندک لباس زیر زنانه سفید با چاپ گل. برای عکس های سرگرم کننده او اجازه دهید سگ حیوان خانگی خود را پیوستن به این عکس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im