Instagram مدل ویکتوریا Varga Stuns در توری, لباس زیر زنانه برای آخرین به روز رسانی

مدل ویکتوریا Varga نمایش خیره کننده او رقم در دو مجموعه عکس برای آخرین Instagram ها. برای پست او مطرح شده در مطابق با توری که درمان طرفداران به نظر او بلند و باریک بدن.

مجارستان شده است خلاق در پیدا کردن راه هایی برای تولید محتوا در میان coronavirus همه گیر و با توجه به عنوان او قادر به ضربه محکم و ناگهانی این عکس ها با استفاده از یک تایمر است. شبیه به دیگر پست های اخیر او برچسب محل به عنوان جمیرا Al Naseem هتل در دبی, امارات متحده عربی. او ایستاده بود در مقابل یک پس زمینه سفید برای تند عکس.

Varga لرزاند بژ-رنگ بند بود که قهوهای مایل به زرد رنگی توری در حال اجرا از داخل به لبه های بیرونی تسمه. بالا را در آغوش کشید و بر روی قاب خود را و کمک به زینت دادن دارایی های خود را. او عینک تطبیق شورت که اکثرا متشکل از قهوهای مایل به زرد رنگی توری اما سفید در پایین. این کمر بالا و فقط در زیر ناف.

28 ساله بود در مقابل یک غول سایه پنجره و در زمان یک شات کامل بدن, برای اولین بار عکس. او عینک خود را بلند مو بور پایین و نگاه کردن دوربین به ضربه محکم و ناگهانی. Varga پیچیده دست راست خود را در اطراف ناحیه میانی قرار می گیرد و پای راست خود را در سمت چپ. او پوست دباغی شده بود تکمیل شده توسط این گروه و ظهور در مقابل پس زمینه.

برای عکس دوم او ایستاده بود در همان نقطه اما بزرگنمایی در لنز. Varga هنوز هم تا به حال چهره زرق و برق دار به دنبال خارج از دوربین به عنوان دهان (agape اما او برگزار شد و هر دو بازو به پایین که در سمت چپ او باب معده در معرض. طرفداران گرفتار دقیق تر نگاه اجمالی از بدن ورزشی او. در عنوان او به ذکر این تصاویر گرفته شده در صبح است.

بسیاری از طراح مد را 467,000 Instagram followers رنگی برای آشکار عکس مجموعه, و بیش از 9,200 نشان داد قدردانی خود را توسط آن زمان که قطراتش روی “مانند” را فشار دهید در پست. مجارستانی, زیبایی, نظر بخش بود سرند با قلب emoji و تعارف در زبان های متعدد.

“زیبا ترین و دوست داشتنی دختر همیشه!!!” یکی از تحسین کنندگان نوشت.

“خورشید خود را دباغی پوست رنگ همسان کاملا با لباس زیر,” an Instagram کاربر اظهار نظر.

“به دنبال شگفت انگیز Viky” یکی از طرفداران نوشت: در حالی که اضافه کردن قلب و چشم از emoji.

“تو شگفت انگیز ترین زنان در جهان. من همیشه از شما حمایت” دیگری اضافه شده است.

به عنوان پوشش Inquisitr, Varga scintillated پیروان خود را با یک عکس در یک پلنگ چاپ لباس شنای زنانه دوتکه هفته گذشته است. او برچسب محل به همان هتل در دبی و او را دیدم او را پرت derriere در حالی که عجیب و غریب احاطه شده توسط گیاهان سبز. این پست را به دست آورد بیش از 12000 دوست دارد از طرفداران وفادار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>