Instagram مدل ویکتوریا Varga نشان می دهد غنیمت او در شلاق زدن لباس شنای زنانه دوتکه در ساحل

مدل ویکتوریا Varga خوشحال طرفداران با زیبا از پشت او در حالی که او در زمان غروب آفتاب برای او آخرین Instagram ها. او عکس گرفته شده در یک زرد, شلاق زدن لباس شنای زنانه دوتکه, در حالی که او مطرح در کنار دوست پسر خود را در ساحل.

28 ساله است چند عکس های دیدنی از وقت خود را صرف در خاورمیانه در طول شیوع کروناویروس و در این ضربه محکم و ناگهانی او در یک منظره غروب آفتاب. شبیه به دیگر پست های اخیر, Varga برچسب محل به عنوان جمیرا Al Naseem هتل لوکس در دبی, امارات متحده عربی.

Varga است معروف دوستیابی, ایتالیایی, بازیکن فوتبال Graziano Pelle و دو مشترک عاشقانه لحظه در آغوش کشیدن یکدیگر. اواز یا موسیقی دو نفری بودند به ضرب گلوله از پشت سر در حالی که آنها را نشسته بر روی یک حوله ساحل و نگاه کردن بر روی آب به تماشای خورشید پایین رفتن. Pelle را بازوی راست پیچیده شده بود در اطراف در دوست دختر خود را به او تکیه سر خود را در برابر او. طراح مد بخشی از استراحت در کنار او و فر مو کمک کرد که با تکیه تلفظ کردن ،

مجارستان به حال او بلند مو بور پایین و پشتیبانی می کند وزن خود را بر روی بازوی چپ خود را. Pelle شد shirtless بازی با یک جفت از تیره هیئت مدیره ، Varga لرزاند زرد است که تا به حال نازک تسمه که گره در پشت. او sported مطابق کمر بالا, شلاق زدن کف ارائه شده است که طرفداران یک نظر ورزشی او پشت و باب روز ،

در این پست Varga برچسب دوست پسر قدیمی خود را و شامل یک عنوان که ذکر شد از دست رفته high-end رفت و آمد مکرر زن و شوهر در آنجا ماند. او افزود: چند هشتگهای در بخش نظرات از جمله “#dubailife” و “#happycouples.”

Varga را در پست آپلود شده بود روز شنبه برای او 468,000 Instagram followers. بسیاری از آنها به سرعت متوجه ساحل ضربه محکم و ناگهانی آن را به عنوان به دست آورده و نزدیک به 6000 در بیش از سه ساعت پس از رفتن زندگی می کنند. او پاسخ آشغال شد با قلب و دعا-دست از emoji. او موفق به دریافت چندین نظر در هر دو زبان انگلیسی و ایتالیایی به عنوان طرفداران فرستاده شده به خوبی خواسته های به Varga و کمال او.

“غروب زیبا! تو هر دو ادامه داد: سلامتی و شادی” یکی حمایتی فن نوشت.

“خدا شما را برکت دهد بچه ها برای همیشه” یکی دیگر از اظهار نظر در حالی که با اضافه کردن چندین emoji.

“شگفت آور, زن و شوهر” یک Instagram کاربر پاسخ داده است.

“خدا شما را برکت دهد هر دو” یک فن نوشت: در کنار دعا کردن-دست از emoji.

یکی از طرفداران پرسید: اگر Pelle بازگشت به چین به بازی فوتبال و Varga تایید او بود.

به عنوان پوشش Inquisitrماه گذشته مدل flaunted خود پشت در یکی دیگر از ساحل ضربه محکم و ناگهانی. او مطرح شده در آب با پوشیدن یک تکه سیاه و سفید با شورت لا کونی پایین. او دباغی پوست ظهور در برابر لباس شنا. که تند عکس به دست آورده بیش از 15000 دوست دارد از طرفداران خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>